reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Beri ja też nie polecam Jerzakowej, straciłam u niej 2 ciążę i kazała mi podchodzić do 3 bez zmieniania czegokolwiek, żadnych badań, żadnej zmiany leków i tak trafiłam do Dubrawskiego.
Jeśli chodzi o encorton to u mnie zmienił moją niedoczynność w nadczynność.
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Beri ja też nie polecam Jerzakowej, straciłam u niej 2 ciążę i kazała mi podchodzić do 3 bez zmieniania czegokolwiek, żadnych badań, żadnej zmiany leków i tak trafiłam do Dubrawskiego.
Jeśli chodzi o encorton to u mnie zmienił moją niedoczynność w nadczynność.
Pozdrawiam Was wszystkie!


Witaj!
No to rzeczywiście fatalnie... Mi postawiła dopiero niedawno diagnozę, ale chyba za Waszą namową udam się do Dubrawskiego, zobaczymy co powie, czy zleci jeszcze jakieś badania. A jak wygladają u niego wizyty?
 
Beri ja też nie polecam Jerzakowej, straciłam u niej 2 ciążę i kazała mi podchodzić do 3 bez zmieniania czegokolwiek, żadnych badań, żadnej zmiany leków i tak trafiłam do Dubrawskiego.
Jeśli chodzi o encorton to u mnie zmienił moją niedoczynność w nadczynność.
Pozdrawiam Was wszystkie!
i co nowego dal ci dubrawski w porownaniu z jerzakowa ?
 
Motylek, no niestety na dochody patrza wszedzie. No i sie czeka, a im mniejsze dziecko, tym dluzej. My w oa jeszcze nie bylismy, na razie walczymy naturalnie poki statcza sil, ale jesli teraz sie nie uda to byc moze pojdziemy na jakies spotkanie zeby sie dowiedziec co i jak.
 
susana dziękuję za odpowiedz, oby to się więcej nie powtórzyło!!! mi lekarz dał czas do zajścia do maja i myślę,że chyba wiedział że będzie problem z zajściem jeżeli cos takiego zasugerował, cały czas męczy mnie to czy faktycznie ten encorton powoduje problem z zajściem. a zastrzyki w brzuch zapomniałam nazwy teraz to lekarz powiedział, że dopiero od zajścia ale też się ich obawiam, bo czytałam że one powodują krwiaki

Doris aż ciarki mi przechodzą jak patrze na Twoje usg, jesteś chyba teraz bardzo szczęśliwa!!! w opisie masz, że byłaś na żelaznym zestawie a ile brałaś encortonu?? i czy zdecydowałaś się na zastrzyki w brzuch zapomniałam nazwy leku...
 
Lili, ja jestem przeszczesliwa. Mój mały synuś rośnie i ma się dobrze. Ale i tak nie opuszcza mnie lęk, boję się każdego dnia. Teraz juz może mniej bo czuję Maluszka ale i tak się boję. Jeszcze 16 tyg przede mną, to sporo.
Encorton brałam 10 mg potem schodzilam z dawki teraz już nie biorę, z Żelaznej zestawu biorę acard i zastrzyki z clexane. Pierwsza ciąża na żelaznym niestety biochemiczna, udało się za drugim razem
 
reklama
Do góry