reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Czy wy wszystkie poronilyscie czy poprostu nie możecie zajść w ciążę,macie już dzieci?
Ja poronilam raz, serduszko zaczelo bic a potem zatrzymalo sie na etapie. 6 tyg i paru dni. Musialam miec lyzeczkowanie, bo wszystko sie zatrzymalo i nie chcialo poronic. Potem 3 miesiace po poronieniu kolejna ciaza, beta urosla do 300, pare dni po terminie miesiaczki dostalam okres. Ale po pierwszym poronieniu czulam ze to nie przypadek.
 
Marti chyba wszystkie z nas są po poronieniach, ciążach biochemicznych lub zatrzymanych, schody z zachodzeniem przychodzą "gratis" do problemów. Ja mam prawie 5 letniego młodzieńca- serduszko i szczęście moje!!

Beata przypomniało mi się- gdyby kusiło Cię zrobienie komórek NK lub MLR i testu cytotoksycznego to od razu pytaj w Łodzi, bo u nas nigdzie nie zrobisz, a ja robiłam przy okazji badań w Krakowie
 
Ja w tej drugiej ciąży strasznie się czułam,tak jakbym jej nie chciała,wogole mnie ona nie cieszyła. Spać nie mogłam,nie stop zła jakaś. I umówiłam się przed wigilia tak kontrolnie, jakbym wiedziała że jest źle.
 
Bea, niezle haslo :p trzymam kciuki za cytologie. Ja aktualnie czekam na wynik, bo jak bylam na wizycie ostatniej to mialam wzieta.

Strawbelka, ja w sumie nie zaluje, ze robilam caly immunofenotyp, bo wiecej tam mialam namieszane niz same nk.
 
Bea, niezle haslo :p trzymam kciuki za cytologie. Ja aktualnie czekam na wynik, bo jak bylam na wizycie ostatniej to mialam wzieta.

Strawbelka, ja w sumie nie zaluje, ze robilam caly immunofenotyp, bo wiecej tam mialam namieszane niz same nk.
No tak tez nie zaluje, tylko pytam bo jakbym chciala za jakis czas samo nk sprawdzic po raz 3.
 
reklama
Do góry