reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

20160103_114447.jpg
 

Załączniki

  • 20160103_114447.jpg
    20160103_114447.jpg
    569,4 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jestem po 3 poronieniach, dopiero w zeszłym roku znalazłam lekarza który zrobił mi kompleksowe badania i wyszedł polimorfizm genu MTHFR. Jestem ciekawa jakie zalecenia przy polimorfizmie tego genu macie od swoich lekarzy. Ja od dwóch miesięcy biorę kwas foliowy 5mg oraz femibion natal 1, jeśli badanie homocysteiny wyjdzie dobrze to mogę zacząć starania. Od pozytywnego testu ciążowego mam dołączyć heparynę.
 
Przeczyściłam monitor i widzę jedną ale na upartego widzę też drugą ;) Tak serio to drugiej na moje oko brak :(
 
Ostatnia edycja:
a ja dla odmiany widzę drugą ale tylko na drugim zdjęciu :-)
Susana, musisz po prostu zrobić rano kolejny test facelle a potem lecieć na betę

Nafoczka, moje samopoczucie dobrze ale psychicznie dziś bardzo kiepsko, bo tak strasznie się boję o moją ciążę i o to, żeby było dobrze do końca czerwca. Chyba za dużo naczytałam się o stratach na necie....
 
ja widze cos cien cienia ale powiedz mi a innego nie robilas tez facelle ja cos widze. Jak nachylilam monitor. Ja dzis 6dpowu. pewnie nic nie zaskoczylo
 
Susana, ja widze kreche na drugim.

Fondie, nie swiruj kochana, nie mozna tak zakladac, ze nic z tego.

Doris! Glowka do gory. Unikaj internetu, bo to siedlisko zlych historii i negatywnych emocji. Ciesz sie ciaza, juz tak daleko jestes :*
 
Alusia, u nas wszystko w porządku :) Monika rośnie jak na drożdżach :) słodka jest i kochana . Ma juz dwa zabki :)

Nafoczko, buziaki wielkie dla Ciebie i Klusi :)
Esperanza ;*

Susana, trzymam kciuki za jutrzejszy test :)

Buziaki dla wszystkich ciezarowek i staraczek oraz tych rozpakowanych młodych mamusiek od mojej najukochanszej córeczki
Jaka sliczna dziewczyneczka:)
 
reklama
Susana ja tam widze slaba kreche, a oczy mam dobre bo pracuje oczami, mam bardzo precyzyjna prace!!! Nie klamie zeby Ci nadzieje robic! Naprawde widze tam slabiutka kreske!!!
 
Do góry