reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
no toladnie z tymi testami ja myslam, że wystarcza te zwykle plytkowe co maja czulosc 10 ale widze ze facelle nawet je bija susana zdjecia nie da sie wkleic? idzies zna bete jutro?
 
Susana, maz zaliczony :) u mnie trochw dziwnie, bo w zeszlym cyklu bolal mnie prawy jajnik, ale na monicie nie bylamm. A teraz bolal mnie lewy jajnik, ale owu byla z prawego wg monitu. Takzre chyba mnie boli odwrotny jajnik :p od wtorku/srody zaczynam brac clexane i dupka :)
 
Alusia, u nas wszystko w porządku :) Monika rośnie jak na drożdżach :) słodka jest i kochana . Ma juz dwa zabki :)

Nafoczko, buziaki wielkie dla Ciebie i Klusi :)
Esperanza ;*

Susana, trzymam kciuki za jutrzejszy test :)

Buziaki dla wszystkich ciezarowek i staraczek oraz tych rozpakowanych młodych mamusiek od mojej najukochanszej córeczki
 

Załączniki

  • 1451850441833.jpg
    1451850441833.jpg
    55,2 KB · Wyświetleń: 57
Satchma kiedy miałaś łyżeczkowanie?? Ja dokładnie 3 tyg temu i pewnie @ dostanę za 3 tak przynajmniej miałam ostatnio . Mam nadzieję że przyjdzie o czasie a nie później bo jadę na badanie genetyczne i nie wiem czy można je robić jak będzię @.

Strawbelka zadzowń i się umów do Łodzi. Nie wiem czy daleko masz ale ja mam ponad 7h jazdy. Wtedy zrobimy wypad 3 osobowy na kawę :D.
Co do sąsiadów miałam kiedyś takich i podczas ich jęków ochów i achów ja waliłam pięścią w ścianę -Pomogło bo ile można nie dochodzić heh

Arda szalej w nocy i powodzenia.

Susana ale jestem jak na szpilkach czy się okaże że to ciąża ?? Życzę Ci tego na Nowy Rok

Beata, zabieg mialam 30 listopada. Zazwyczaj @ mialam po 28, 30 dniach. Ale za kazdym razem jest inaczej jak widac...
 
reklama
Do góry