reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Marti wiem, że jest też taka specjalizacja jak endokrynolog ginekolog, ale ja w sprawie tarczycy słuchałam swojego gina bo najważniejsze mieć do choćby jednego lekarza zaufanie, a konsultacja nigdy nie zaszkodzi choć czasem w glowie miesza

Fondie jak nie możesz encortonu to zapytaj o metypred- ja bralam i kilka dziewczyn też. Ponoć jest łagodniejszy jeśli wogóle nie ma się pewności czy brać.
 
reklama
Strawbelka, szkoda :(

Nafoczka, z tym mieszaniem w glowie przez wieksza ilosc lekarzy to swiete slowa... Ja juz sama nie wiem kogo sluchac.
 
nie moglam edytowac wiec dodalam nowy. nafoczka ma ciaze z clo wiec daje nadzieje:) a jakbym chciala.ta gonatropine to co mam ginowi powoedziec bo kompletnie nie mam pojecia co mam mu mowic to sie jak podaje ?

Fondi gonadotropiny są w formie zastrzyków, które sobie wstrzykujesz sama - najczęściej w brzuch. Osobiście mogę powiedzieć,że są one "przyjemniejsze" niż clexan!.
Może porozmawiaj ze swoim lekarzem. Zapytaj go o clo i gonadotrpoiny - niech on Ci powie co o tym sądzi. Ja osobiście wiem, że jakbym wiedziała wcześniej, to nie patrzyłabym na koszty tylko od razy gonadotropiny. Sądze,że to o wiele bardziej naturalny środek niż tabletki. Ale każda z nas ma subiektywne odczucia w tym zakresie -v tak juz jest:)
 
Tak mnie dzis czysci ze masakra z ubikacjo nie schodze:( a do tego po utrogestanie chyba taki spadek cisnienia ze padam i spie
 
Kurde Strawbelka ale szkoda. Już miałam nadzieję i chciałam Ci napisać że mam przeczucia ,a zanim doczytałam do końca to ta franca Cię powitała, Szkoda,że mnie nie chce powitać bo ja bym się cieszyła jakby małpiszon się pokazał.

Susana robisz jutro betę??

Arda Męża jak nie dopadniesz to bierz pierwszego z brzegu byle mądrego i przystojnego heh żeby nie przepadło ;)
 
Doris pierwszy raz spotykam się ,że ktoś sobie zakupił detektor . Jak coś stoję w kolejce po niego - jak zaskoczę

Dziewczyny a tak w ogóle jestem 3 tyg od łyżeczkowania kurde może i ja zrobiłabym sobie te NK Jak jeszcze można? Tylko gdzie się to robi?>
 
Mój plan na jutro!!

Idę na powtórkę cytologii -stresa mam ,bo jak znowu wyjdą mi jakieś esy floresy raki śmaki to już będę udupiona.
Dzwonię do ginki umówić się na wizytę . Nafoczka chodzisz do Rzesz. czy Medyni ?
Za 3 tygodnie Łódź i już się ekscytuję na samą myśl. Może am lekarzowi podpowiedzieć jakie badania miałby mi wykonać? W życiu żadnych nie miałam
 
Beata widzę że humor dopisuje .to dobrze .Myślę że max za tydzień okres dostaniesz..Badanie Nk kosztuje ok 200.Poszukaj czy wogóle u cuebie w mieście robią.Albo poczekaj już do wizyty w Łodzi może tam będzie taniej .
Arda jeszcze ze dwa dni i kończycie zawody.hihi.No i czekamy znowu na twoje testowanie .I tak w kółko
Echhh.

Nafoczko u mnie test wygląda chyba tak samo jak twój pierwszy.Jakoś wydaje mi się że to pregnyl u mnie
Robiłam też te same testy co ty .Facelle paskowe.Dziś kupiłam jakiś inny z czułością 10 .Na facalle rano cień na tym innym po południu nic nie widać .Chyba te z rossmana jednak najczulsze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Beata ja chodze do Rz. ale na prenatalne mam pojechać do Głogowa. Co do @ to ja dwa tazy mialam tak, ze 2 tyg. po łyzeczkowaniu miałam małe krwawienia/plamienia i dopiero po kolejnych 4 tyg. @. Wiec tak w sumie to po 6 tyg.

Susana, ja sądzę, ze mimo, ze są paskowe to są najbardziej czułe, ja bylam mega zadowolona. Te aptekowe mi nie wychodziły bo sa 25 miu. najczęściej, mialam też 10mniu plytkowy z allegro ale nawet jak siurałam razem z tym ostatnim facelle to nie wyszedł.
Trzymam kciuki, blizej niż dalej.

PS wiecie że u mnie już -18stopni brrrr nosa nie wychylam ;/

Doris jak się czujesz? mi się tak jakby polepsza
 
Do góry