reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Liluli podobno ma sie wiecej szans na szczęśliwa ciążę . Z ta macica to jest większy problem z donoszeniem niz z zajściem . Ja np nie miałam problemów z zajściem a z donoszeniem . Ja mam taka nadzieje , ze teraz bedzie lepiej , jestem dopiero 2 tygodnie po operacji a starac bede mogła sie dopiero po nowym roku . Niektóre dziewczyny juz sa dawno po usunięciu przegrody w macicy wiec wiedza wiecej .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Liluli, ja Twoja krajanka ;) Przykro mi, ze i ty tutaj. Mozesz napisac do kogo chodzisz bo ja juz rózne wersje przerabialam ;)

Doris trzymam kciuki &&&&&

Ja jutro "ruszam w podróż" do doktorka=> stresior!
 
Doris, Nafoczka kciuki za wizyty&&&

A dla starajacych duzo fluidkow!

Ktos pytal o aspiryne- zazwyczaj bierze sie przez caly cykl- ja odstawialam na czas @.

Ja juz po polowkowym-poki co wszystko w porzadku, szyjka ok wiec troche mi zeszlo cisnienie...do nastepnej wizyty;)
 
Susana! No prosze, co za niespodzinka :) ktory masz dc? Aa mowilysmy, ze jeszcze nie pora sie zalamywac :)

Portia, oby tak dalej :)

Nafoczka, bedzie dobrze!
 
Arda dzisiaj 17 dc .Tylko ten pęchol jakiś wielki.Gin mówi że dobry.Muszę dzisiaj szybko m.dorwać bo ostatnie 4 dni nic nie było.!!!
 
Heh...a ja jeszcze wczoraj pisalam ze moze Susana zrobi nam niespodzianke...Susana nie skomentowala bo pewnie juz uznala cykl za stracony. A jednak niespodzianka jest;)
 
reklama
Arda a Ty na jakin poziomie masz nk, bo zapomnialam.... Dziewczyny jak mi teraz w nastepnym cyklu sie nie uda, a nie wierze zeby sie udalo to jade do lekarza. Pytalam sie co, jak do konca roku nie zajde a lekarz ze trzeba bedzie jeszcze raz badanie nasienia powtorzyc, no bo wczesniej ciaze w miare szybko a teraz nic. Nie sadzicie ze to bez sensu, bo przeciez nasienie to mozna tylko witaminami poprawic jak sie okaze ze sie pogorszylo. Nie sadzicie ze moze isc na inseminacje, bo tam podobno wiruja te plemniki i najlepsze biora. A ja jeszcze jestem dziwnej urody bo mam 2 razy dluzsza szyjke macicy, a macice mam mala. Tu tez podobno sa trudnosci z zagniezdzaniem jak ktos ma taka budowe.
 
Do góry