reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzieki kochane, uspokoilyscie mnie troche:*

Bylam dzisiaj u gina. Jeden pechol i do tego maly. Jeszcze jeden cykl i wlaczamy leki. A potem do chyba wroce do Przybycienia i sie na IUI bede nastawiac[emoji19]. A tymczasem urlop za pasem ale jak uslyszalam o tych zamachach to az strach[emoji47] sie ruszac gdziekolwiek.
 
reklama
Witam się serdecznie,

mogę dołaczyć do Was?

I przy okazji czy jest tu ktoś z AOA (p/c p. antyg. jajnika) i podwyższonym poziomem NK?
 
Alokin- ja od lekarki usłyszałam, że jak dziecko ma dostęp do jedzenia to nie da się zagłodzić. Mój Tymonek ma już dwa ząbki na wierzchu. Trochę marudził i na tym się skończyło. Teraz idą chyba Karolinie bo nie chce właśnie za bardzo jeść i mędzi. A co na pleśniawki macie?
 
Zula nystatyne- antybiotyk a wcześniej przez 2 tyg aphtin który nic nie daje. Szkoda było ją męczyć.
Zuzki ząbka nie odczu£am wogóle dlatego myślę że to nie od niego.
No nie wiem czy się nie da- wczoraj za cały dzień zjadła 200 na wieczór i dziś od rana znów ani grama. Jak tak dalej pójdzie to na IP wylądujemy :-(
A jak Twoje skarby? Wszystko ok? Ile ważą?
 
Ying ja miałam P ciała jajnikowe na wyniku były dwa plusy więc nie wiem za bardzo jaka jest norma ale chyba 4 plusy jest najwięcej I mam też komórki nk do tego amh 0,5 :-( mi szczepienia nie pomogły donosilam dopiero 6 ciąże na żelaznym zestawie w marcu urodził się mój synuś: -) wszystkie moje ciąże były naturalne
 
Ostatnia edycja:
Gogac a jaki miałaś poziom nk? U mnie jerzakowa prawdopodobnie będzie chciała odstawić metypred bo powiedziała ze przy nk 17% to ona by sterydu nie przepisywala... I trochę się martwię tym odstawieniem... Bo z tego co pamiętam wiele z was bralo znacznie dłużej... U mnie uzaleznila to od poziomu przeciwciał tarczycowych a one jakimś trafem cudownie spadły... Z ponad 500 do 150 a norma jest do 115 więc raczej na pewno będzie chciała odstawić metypred.... A teraz jestem dopiero w połowie 10 tc.... Powiedzcie mi, czy nk mogą mieć wpływ na ciążę tylko w pierwszym trymestrze czy później też?
 
Acha nie wiem jaki mam poziom nk teraz, 17 miałam przed rozpoczęciem leczenia metypredem, przed ciążą brałam metypred 12 mg przez 2 miesiące, teraz biorę tylko 4 mg bo jerzakowa mi zmniejszyła...
 
Witam w niedzielne popołudnie ;* Lubie takie dni ;)

W końcu mogę trochę odetchnąć bo Młodemu się poprawia. Tak sobie myśle, że Bozia wiedziała co robi odpuszczając mi ten cykl ;) tak mnie Karol wypompował, ze nawet o drugim nie chciałam myśleć.. ale oczywiście już mi przeszlo ;)

Alokin, Zula ja też mam nystatyne na pleśniawki, dziś 5 dzień i dopiero widać poprawe choć z jedzeniem nadal ciężko.

Sykatynka ja też miałam NK 17% ale żadnych przeciwciał i na dodatek- sprawdzalam to najprawdopodobniej steryd podnosił mi TSH, insuliny nie wiem. Lekarz też odradził steryd i póki co go słucham, ja moge bo na sterydzie już raz mi nie wyszło więc teraz próba bez.

Witaj Ying- niestety przy żadnych przeciwcialach się nie wypowiem, mi nic a nic nie chcialo wyjść.
 
Ostatnia edycja:
Mi tsh steryd nie podnosi, mam teraz świeżo badane, ok. 0,5... No ja dopiero wyprobowuje żelazny zestaw i nie mam pojęcia czy mi służy czy nie ale całkowite odstawienie sterydu mnie trochę przeraża, ja mam tylko przeciwciala tarczycowe, chyba anty tpo, anty tg mam w normie (albo na odwrót) ale i ten poziom już się zbliza do normy...
 
reklama
Kuźde wcięło mi posta:(
Nafoczka, Alokin- nam po jednym smarowaniu pomogła nystatyna. Nie wiedziałam że to antybiotyk. Muszę aż poczytać.
alokin- Karola kończąc 7 miesięcy ważyła 6200 a Tymon 6700. Są drobinkami ale wogóle się tym nie przejmuję. Jedynie to nie kogę sobie pozwolić na zamianę mleka nocą na wodę np a tym samym na odzwyczajanie ich od nocnego jedzenia bo chyba całkiem by były chudzinami. I tak nadal mam 6 karmień na noc... A Zuzka już siedzi i raczkuje?

Wszystkie Kobitki serdecznie pozdrawiam
 
Do góry