reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tak dziewczyny myślimy Was...

Apolinko dzięki, ja testuję za tydzień w sobotę dopiero. A ponieważ nie nastawiamy się, by z tym dziwnym owu coś bylo, więc myślimy z M o półmaratonie w Toruniu. Trzeba jakoś te myśli odganiac.
 
pietrucha lezy i odpoczywa. Ma plamienia co jakis czas z powodu krwiaka i skacze jej Rr z nerwow dostaje leki ma obnizenie.

Olusiu co tam u Ciebie

Neli wreszcie bo juz sie martwilam
 
Kaira dzięki za informacje. Napisz jeszcze tylko, że z malenstwem wszystko dobrze, a będę polowicznie spokojna. Pozdrowienia dla Pietruchy.
 
Kaira calus*
Kruszka na usg podczas przyjecia wszystko bylo ok,teraz czekam na obchod i moze zrobia mi nowe usg? Bylo by milo...
Caluje mocno
 
Neli slicznosci:)
Pietruch, Olusia trzymamy kciuki.
A co slychac bylo w Piatek u Prof Jerzak i Prof Dubrawskiego bo dziewczyny milcza?
Kaira mam pytanie pisalas kiedys o tym jaki Ty mialas wysoki androstendion? To jedno a drugie pisalas ze na wypadanie wlosow loxon i gelacet. Gelacet zaczelam pic na zmiane z biotebalem ale loxonu sie boje sprobowac bo podobno po kikli tyg jeszcze bardziej wychodz:/ jak to bylo u Ciebie ile stosuje i jak czesto?
Misiejku ale to minelo, ma pytanie bo juz zapomnilam ze bylas tez szczepiona, ale mialas szczepione? i skoro je mialas to musialas miec robione CytokinyTh1/Th2 napisz mi ich wyniki;
Poza tym zbieram info nadal kto jeszcze mial te cytokiny a nie byl szczepiony i mu sie udalo bo zula i enya byluy szczepione wiec nie mam porownania;pozdrawiam
 
joanna - to ja stosowałam gelacet i loxon 5%. To prawda, w trakcie wcierania (ale tylko przez pierwszy tydzień) włosy wychodzą garściami. Ale potem bardzo szybko odrastają. Też mnie to przeraziło, ale warto było to przetrzymać. Jak powiedziałam o tym swojej dermatolog to była dość mocno zdziwiona. Dlatego myślę, że nie u każdego zachodzi taka reakcja. Na pocieszenie powiem Ci, że po tej kuracji odrosły mi takie włosy jakich nigdy wcześniej nie miałam. I trzymały się nadal, mimo że leków już nie stosowałam. Potem znów mi poleciały, ale to już z innych przyczyn. Planuję znów się przeleczyć loxonem i gelacetem.

co do stosowania loxonu - ja codziennie rano myję włosy, więc stosowałam codziennie wieczorem. Po nim włosy nie wyglądają świeżo i ma specyficzny zapach. Więc lepiej stosować tak, aby móc go zmyć po nocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pietrucha , Olusia współczuje, mase nerwów teraz przechodzicie, trzymam kciuki z Was i za Wasze dzieciaczki, odzywajcie się w miarę możliwości.

Joanna ja te th miałam skopane od początku, a po szczepionkach jeszcze bardziej się rozjechały, szczerze to jakos szczególnie wagi do tego nie przykładałam.
Niestety nie mogę odnaleźć badania jakie były przed, ale jak robiłam po szczepionkach wyglądało to tak :

Ocena cytokin i współczynnika th1/th2
Interferon gamma 608 zakres 209-1050
Czynnik martwicy nowotworu 466 zakres 320-1380
Interleukina 4- 251 zakres 1530-3830 - wiec tutaj mega poza zakresem
Wskaźnik IFN/IL- 4 , 22 zakres 20-120
Wskaźnik TNF/il-4, 27 zakres 47,3-135,8, tutaj tez za mało
Wskaźnik IFN/il-10, 2,4 zakres 1,1-2,8
Wskaźik TNF/il-10, 1,8 zakres 0,2-0,5 tutaj za dużo.

No tak czy siak , Malina jakoś specjalnie nie skomentował tych wyników, po pierwszym badaniu jak były rozjechane , powiedział że świadczy to o tym, ze będą potrzebne szczepionki, a po powtórce badań, nie kazał się przejmować tym ze sa poza zakresem, tylko cieszyc się ze MLR jest ponad 40 %, bo to jest najważniejsze.

Co do loxon 5%, to tez polecam, miałam mnóstwo nowych włosków, u mnie całe szczęście obyło się bez tej fazy z wypadaniem na początku :)
 
Do góry