reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Gabi szybko sie wyciszy ale to wraca. Najlepiej juz zacznij jes jakies priobiotyki dla kobiet. To bardzo ważne. Walczylam z infekcjami cala ciążę
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie. Wczoraj miałam histeroskopie. Na wpisie napisano,ze usunieto mi dwa polipy endometrialne. I tak się teraz zastanawiam czy okres powinien być w terminie? Pytałam położnych a te zebym pytała lekarza.. Niestety nie doczekalam się na żadnego, pielęgniarka zadzwoniła tylko do niego czy mogę juz iść a ten ze jeżeli dobrze się czuje to tak i pojechałam do domu..
 
basia po histerskopii okres powinien pojawić się do 8 tygodni. Zazwyczaj pojawia się wcześniej, ale niekoniecznie w terminie. Po samym zabiegu też możesz krwawić trochę.
 
Misiejku, Karola ja też zamówiłam te tanie:) Zobaczymy.

Co do paciorkowca to mnie w szpitalu pobrali wymaz pod tym kątem ale ze względu na "długi weekend" przy wypisie jeszcze nie było wyniku. Pojadę w piątek po wypis i od razu wezmę wynik. Ja właśnie oprócz Gyno-Pevarylu staram się łykać doustnie Provag.

Misiejku co do szkoły mojej córki to nie wiem....Trochę wozić ją będzie moja mama, trochę brat. Ale ja też muszę jechać na poczatku bo muszę wypełniać deklaracje na świetlicy i na zebraniu też powinnam tym pierwszym być. Moja mama ma zwolnienie do końca sierpnia ale od września już wraca do pracy:-(

Ja wczoraj cały dzień leżałam ale dzisiaj trochę połaziłam bo byłam w labku na Coombsie a potem u okulisty. Na szczęście jest spoko, mogę rodzić SN i dostałam stosowne zaświadczenie:-) Kupiłam też sobie stanik firmy Alles do karmienia - uwaga : rozmiar 70 H!!!!! Masakra jaka ze mnie mleczarnia:szok: A to dopiero przedbiegi...

Karola to duży już ten Twój synuś:) Ja teraz mam marzenie już być na takim etapie jak Ty, chociaż tak naprawdę ideał to ten 37tc....

Basia ja miałam okres w terminie ale ja miałam histero diagnostyczną bez usunięcia.
 
Ostatnia edycja:
Enya no nie mam pytań 70 H !!!!!!!!!
Ja mam teraz przy halnym 70 C - małe :-)
Totalnie bez szału, a gdzie kupiłaś specjalny stanik?
Ja bieliznę kupuję w eqsotiku ale tam nie mają do karmienia :-(
 
Dziewczyny znalazłam swoje zdjęcie sprzed roku - aż wierzyć mi się nie chce że taka laska była ze mnie:-)
20130825_140953.jpg

Nie chciałybyście wiedzieć jak teraz wyglądam....Dodam tylko że 15 kg na plus....A Basia waży niecałe 2 kg....
 

Załączniki

  • 20130825_140953.jpg
    20130825_140953.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 94
Łożysko i wody płodowe też swoje ważą ;) Ja przed ciążą ważyłam 47, przytyłam 19 kg, a po porodzie od razu 8 mniej.
Czy poziom homocysteiny 9,4 miesiąc po poronieniu jest ok czy za wysoki? Brałam przed ciążą folik, potem przez miesiąc femibion. Norma jest niby do 12, a jaki jest ideał?
 
Karola - duży chłopczyk z tego Kubusio - Jasia.
Kubuś śliczne imię, mój chrześniak to Kuba i powiem Ci że to jednak fajne chłopaki:) .

Enya
- fajnie, że dostałaś zielone światło na poród SN.

Gabi - ja własnie odebrałam swój wynik posiewu - jałowy. A 3 miesiące temu leczyłam Gardnarelle i Candidę , a więc głowa do góry wszystko jest do wyleczenia.
Ja za radą Kairy brałam około miesiąca i teraz też sporadycznie lactovaginal i ze 2 razy w tygodniu Feminell Vagi C (globulki z witaminą C). Doustny probiotyk ginekologiczny też do tej pory czasem łykam.
Warto zapobiegać nawrotom, bo z tego co czytałam to takie infekcje niestety lubią nawracać.

Enya - no figura fiu fiu tylko pozazdrościć. Ale pomyśl kochana jesteś 15 kg większa a ile szczęśliwsza :).
Zresztą znając Twoją aktywność po miesiącu po porodzie będziesz wyglądać jakbyś w ciąży nie była

A ja dziś pijana z radości z okazji tego posiewu :) przynajmniej inseminację będę mogła zrobić i tą histero. O ... nareszcie nowe możliwości.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda to i popije za twe zdrowie i szczęście :) zeby szybko zalapalo
Enya matko kobito ale ciało:) zejdziesz do wagibraz dwa.
Pozdrwiam was wszystkie bo dzis padam na ryjek
 
Do góry