reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Misiejku ale tej Jerzakowej baba, specjalnie Ci to powiedziła tylko po co skoro wie ze my i tak po takich przejsciach jestesmy wrrrr...; jak bedziesz miala ta insuline to napisz bo ciekawa jestem bardzo....
Ktos poruszyl kiedys na forum kwestie D3 w ciazy ze komus lekarz powiedzial ze wady serca moga byc a ja nastepnego dnia slyszalam reklame D-vitum forte wlasnie dla kobiet w ciazy specjalnie....
Misiejku a ten encorton to Ci Jerzakowa na poczatku dala? Pytam z ciekawosci bo mnie powiedziala absolutnie ale przy tym zlym CBA moze Wilczynski powie jak cos brac :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja stanę trochę w obronie Jerzakowej, mam do niej olbrzymi sentyment bo prowadziła moją jedyną donoszoną ciążę i jestem jej dozgonnie wdzięczna. Myślę, że uniosła sie tak faktem zmienienia jej zaleceń, a nie tego, że masz drugiego lekarza. Zgadzam się, że forma była za bardzo ostra, z drugiej strony ona jako lekarz też czuje odpowiedzialność za ciążę, wiem, że choć wydaje się być bardzo powściągliwa to mocno angażuje się w ciąże swoich pacjentek, ja tego doświadczyłam zwłaszcza pod koniec mojej ciąży. Ja też miałam dwóch lekarzy, bo mieszkałam wtedy w woj. dolnośląskim i musiałam mieć kogoś na miejscu, tylko, że ustalone było, że lekarz na miejscu stosuje się do zaleceń dr Jerzak -tzn ona decydowała o lekach, dawkach, momencie odstawienia, zlecała ważniejsze badania, i je interpretowała, on był z nią w stałym kontakcie, zajmował się standardową obsługą - kontrolne badania, usg, ew. leczenie infekcji, od 30 tc już do niej nie jeździłam, byłam jednak z nią w kontakcie. Właściwie nie sądzę by tu chodziło o kasę, bo dr i tak ma dużo pacjentek, ale właśnie o to, że jeżeli ona jest lekarzem prowadzącym i czuje się odpowiedzialna za ciążę to może jej się nie podobać zmiana w dawkowaniu leku bez jej wiedzy, forma w której to przekazała jest poza dyskusją, ale myślę, że powinnaś z nią po prostu ustalić jasno jaka jest jej rola - czy jest lekarzem prowadzącym i przestrzegasz wszystkich jej zaleceń, czy Twoje wizyty u niej mają jednak tylko formą dodatkowych konsultacji, a ciążę prowadzi drugi lekarz.
 
Felicia ja tam tez ja rozumiem że sie tak wsciekła, tak jak mówisz, bierze odpowiedzialność za swoje pacjentki..
jedynie ta forma tak mnie dobiła, sugerowanie wad dziecka itd:((
tak czy siak i tak bede do niej chodzić, bo zdrowie dziecka najważniejsza, a nie mój komfort psychiczny.
Joanna mi encorton przepisał Malina.

Truskawko to duzo masz teraz kosztów, same komunie... a prezenty rzeczywsice kosmiczne.. a kiedy jesteś zapisana na zabieg?
 
Misiejku pognrbie Cie jeszcze pytaniami:) Jerzakowie widze ze wie o encortonie? Co mowila na to ze zdecydowalas sie brac?
 
reklama
Dziewczyny dziekuje za wsparcie i kciuki ktore od Was miałam/mam.
Życzę wam z calego serca zeby zaciazone szczesliwie donosily a cala reszta szybko i szczesliwie zaciazylA!!
Moja kruszyna w inkubatorze ma 2 antybiotyki i na cepp wiadomo jak to wczesniaki z oddychaniem. Przyczyna tego stanu byla moja biegunka.Bylam odwodniona ona słaba na ktg byla jednostajna.
Decyzja o cc po 2 ktg byla blyskawiczna i mala Liwka Szybko na świecie. Ja za pare godzin bede pionizowana narazie
 
Do góry