reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zula - już we wtorek wielki dzień a Ty cichutko siedzisz. Pomodlę się za Twoje dwa cudziki..

Enya
- Trzymaj się i nie dawaj się złym myślom bo Ty przecież silna babka jesteś.
Pietrucha - to czekamy na upragnione II kreseczki:-)

Kaira
- odpoczywaj i wyśpij się na zapas :-D A jak córeczka radzi sobie z tęsknotą za mamą?
 
reklama
Madziu narazie maz i babcie robią wszystko zeby nie miala czasu pomyslec ze mnie nie ma.Ale jak dzwonie to placze biedula.damy rade

Enya mi od 8 sie bóle brzucha i napinania moj wtedy gin powiedzial ze to niemozliwe.Poszlan do aktualnej i sie mna zaopiekowala.U mnie byly to praktyczyny bakterii z ktorymi walcze do dziś zresztą.
Cyntianjak sie czujecie? Clexane do konca acard 33 34 jak dotrzymoemy
ZULA ja grzesznik sie tez pomodle za te 3;)
 
No Laski, a Wy spać nie mozecie ;-)?
chociaż Kaira Tobie sie nie dziwie, noce w szpitalu sa masakryczne..
trzymaj się dzielnie Kochana.
Enya a może to tez po tych lekach które bierzesz,
moze ten encorton tak wpływa.. tak gdybam tylko..
w sumie kazda ciąża jest inna, nie wszystkie takie objawy znacza coś złego,
usg masz 23 tak ?

No ja po IUI żadnych objawów nie miałam , ani plamien, bólów brzucha ..ogólnie jakos wszystko szybko poszło, nie czułam żadnego bólu itd..
wiadomo szału nie ma, jak Ci grzebią w kroczu, ale da się przeżyć:-)

Zula a może jednak to bedzie ten szczęsliwy dzień;-), wiem że ciężko uwierzyć, a jak to się mówi nie zbadane sa wyroki.. :-)
całym sercem jestem z Tobą;-)
wiesz ja jeszcze wierze po cichu w ta moją iui, wiem że wszystko bylo na opak, ale z drugiej strony , licze że ta lekarka miała rację,
w sumie najbardziej opierała się na wynikach LH i E2, a wskazywały na to,
że owu jest bardzo blisko..
ja ogólnie naturalną owu mam w 12 dniu cyklu, wiec moze rzeczywiście
następne dnia było by za późno..:eek:
No nic zobaczymy, w sumie plemniki tez niby maja żyć do 72 godz...
więc nadzieja zawsze pozostaje :-)
Truskawka zdjecia piekne, eh rozmarzyłam się.. ;-)
ja tez uwielbiam góry, ale jednak wole narty ..
snowboard miałam na nogach raz w zyciu...
wykonałam jeden zjazd.. pierdzielnełam w budkę od karnetów...
i jeszcze musiałam płacic za uszkodzoną deskę, bo była z wypożyczalni :sorry:

No właśnie nie wiem , kiedy testowac, chciałam bete robić 8 dni po IUI,
ale wyczytałam że ovitrelle może fałszowac wyniki , wiec nie bardzo wiem co robic.
Chciałam wiedziec jak najszybciej, żeby zaczać jak najwcześniej brac lekarstwa..
Coś wiecie Dziewczyny w tym temacie ??? , ovitrelle , rzeczywście moze pokazywac dodatnia bete ?
Gogac to szukaj lekarza do encortonu,
w razie jak by był potrzebny wcześniej , to ja tez służe pomocą, mam kilka opakowań juz wykupionych ;-)
Buziaki i pozdrowienia dla Wszystkich !!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziękuję. Ja też się modlę ale też grzesznik jestem i nie wiem czy Pan Bóg mnie wysłucha taką Łobuziarę:)

Misiejku - ja myślę, że będzie u Ciebie ok. Pisałam Ci, że cuzję, że teraz kolej na Ciebie:) Ten ovitrelle to był zbędny jak nie masz problemów z niepękającymi pęcherzykami. Mnie chodziło o to że mogli Ci go wogóle nie dawać jak podali Ci kilka godzin przed iui... Plemniki dadzą radę:) Jeśli chodzi jeszcze o ovitrelle to faktycznie może fałszować wynik (bo to jest hcg) ale 8 dnia to już nie... To kiedy teścik?

Enya - ja też myślę, że te Twoje boleści to może jelitka?

MagdaCH - Tobie zazdroszczę naturalnych staranek:)

Alokin o któej masz punkcje?

Właśnie do mnie dzwonili z kliniki - transfer godzina 10...
 
Hej dziewczyny!
Dzięki:*

Kaira – Pani Profesor super babka. Pierwszy raz poczułam się u lekarza, że ktoś ma dla mnie plan, wie co ze mną zrobić. Nie strzela, nie robi ze mnie królika doświadczalnego, tylko traktuje moją sprawę poważnie i priorytetowo. Naprawdę jestem zadowolona i mam nadzieję, że jej propozycja leczenia odniesie oczekiwany efekt i już na święta Bożego Narodzenia w tym roku, będziemy w większym składzie ;-)

Czyli nadal walczysz z infekcją? Cóż… nasze wątroby nie mają lekko.. i pomyśleć, że my takie młode jesteśmy, a takie zestawy leków… nasze babcie mają mniej do łykania ;p Trzymaj się!

Zula – mocno mocnoooo zaciśnięte kciuki ;)

Cyntia – acard prawie do końca, ale to już lekarz powinien zdecydować, czy do 34 czy dalej. Jak się masz?


Miłego dnia!
 
Misiejku owszem ovitrelle może fałszować wyniki ale np ja robiłam betę 9dpo i jak wyszła mi dwucyfrowa to juz wiedziałam że się udało. Jakby była jednocyfrowa to pewnie jeszcze miałabym wątpliwości. Lekarze mówią o 11-12 dniach po podaniu zastrzyku że niby są wiarygodne. Chyba ze jak ja zrobisz betę 8-9 dpo i powtórzysz, jak będzie rosła to git:)
Dzisiaj znowu napięcie czułam rano i co dziwne jak idę po nocy na siku ten ból się pojawia. Miałam dzwonić do mojej ginki ale rozmawiałam z moją przyjaciółką która do niej chodziła i powiedziała mi że to bez sensu bo na bank powie mi że to normalne. W sumie ja też już tak zaczynam myśleć;)
W pracy u mnie podobno mają straszny zapierdziel a ja marzę o tym żeby tam być! Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu już będę mogła a z dzidzią będzie Ok. I właśnie mam mdłości aż poszedł pawik:)
 
Ostatnia edycja:
Zula punkcję mam o 8:20
Wracając do domu będę trzymała mocno za Ciebie -pamiętaj żeby nie używać kosmetyków, dezodorantów i perfum-tylko szare mydełko :-D
 
reklama
za Was wszytskie kochane :-) ja startuje w nast cyklu z antykami potem stymulacja dziewczyny czy brałyscie jakies suplementy przed in vitro i czy faktycznie nie mzona stosowac zadnych kosmetyków zapachowych od kiedy musze przestac ?? a co z paznokciami ???
 
Do góry