reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kaira:-) mam nadzieję, że będzie wszystko ok

Zula 3mam kciuki:-)

Misiajek życzę II kreseczek

Neli gratuluję a przypomnij mi bo nie pamietam co było u ciebie przyczyną niepowodzeń..

Enya ja pewnie też bym ciągle schizowała ale na pewno jest wszystko ok:-)

Magdach z tego co czytalam to stosunek cd4/cd8 nie powinien byc większy od 1,5 ja ten stosunek mam podwyzszony a odsetkową zawartosc cd4 i cd8 sporo poniżej normy ale niby wazniejszy jest ten stosunek moze to swiadczyc o chorobie autoimmunologicznej lub występuje u kobiet z poronieniami o podłożu alloimmunologicznym mi jeszcze dodatkowo po szczepieniach wzrosły nk

podobno duze dawki progesteronu przyczyniaja sie do produkcji cytokin cd8
 
reklama
Po badaniach przeniesli mnie na patologie. Mam antybiotyk 3 razy dziennie. Ale moge sobie chodzic po szpitalu.
Wiec damy rady chyba wytrzymac:)
 
GosiaS35 znalazłam myślę fajnego lekarza, któremu zaufamy. Zresztą zrobił na nas niesamowicie pozytywne wrażenie:) szybko chcę zrobić wszystkie badania i konsultację, które nam zlecił, aby niczego nie pominąć. Sporo tego, ale szybko idzie, niczego nie odkładamy w czasie tylko się szybko umawiamy, badamy... Pozdrawiam
 
miromirka - a co to za cudotwórca?
alokin - ja też trzyam kciuki o 8:20 najmocniej:)
co do nie używania kosmetyków to totalnie w to nie wierzę
 
Zula czy cudotwórca to się dopiero okaże:) ale myślę że możemy mu spokojnie zaufać.. bardzo dokładnie wszystko nam tłumaczył.. zobaczymy.. jak będę miała już wszystkie wyniki i konsultacje za sobą napisze:)
 
Gogac - tego o progesteronie nie wiedziałam , bardzo dziękuje za przydatną informację.
Artykuł już kiedyś czytałam , ale w sumie niewiele tam konkretnych informacji. Co do wartości -1,5 to zależy od laboratorium. Badanie wykonywałam w Instytucie Hematologii w W-wie gdzie norma jest do 2,8. I tego się trzymam , bo wartość 3,2 przyrównana do normy 1,5 wyglądałaby jeszcze mniej ciekawie :no:.
Kaira - życzę Ci miłych spacerków..Leków nie zazdraszczam, ale czego się nie robi dla wyższych celów.
-
Dziewczyny stymulowane, przez punkcją i transerami -POWODZENIA.

A tak w ogóle fajnie, że jesteście. W grupie o wiele łatwiej to wszystko znosić, przy dobrych wieściach od Was wraca nadzieja.
 
reklama
Witam się w ten ładny poranek:) Odwiozłam właśnie córkę do szkoły i mam 3 godziny dla siebie bo potem niestety muszę zwlec się z łóżka i jechać z nią do dentysty - nie ma wyjścia. Cieszyłam się brakiem plamień to wykrakałam - wczoraj wieczorem się zaczęło i znowu plamię.....Ale to jeszcze nic - wstałam dzisiaj i stwierdziłam że piersi prawie mnie nie bolą:eek: Oczywiście zastanawiam się czy o tym myśleć czy nie:baffled: Małe mulenie mam więc to mnie cieszy;-) Ale cóż, za tydzień nastąpi chwila prawdy a ja już nic nie zrobię.

Zula trzymaj się i dbaj o siebie bo przecież od dzisiaj jesteś w ciąży:-)
 
Do góry