reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

BalbinaMalina nie idę...Po pierwsze to mnie nie stać bo w Łodzi wydam ponad 2 tysiaki a po drugie chyba teraz nie chcę. Chce dopiero gdzieś w 7 tc jak już będzie słychać serduszko, Nie wiem czy to będzie u Maliny czy u kogoś innego - nie mam jeszcze planu:)
 
reklama
Dziewczyny chyba jestem w ciąży!dzis zrobilam test i wyszly dwie krechy! Enya mam nadzieje ze zapoczatkowalas dobra passe:-) umowilamj sie juz doJERZakoWE. Kolo poludnia zrobie bete.
 
Enya - serdecznie gratulacje :D

ja ostatnio się nie udzielam, ale dość regularnie czytam... przeszlam chwile załamki, moje hamowanie z 10,3% po 3 szczepieniach u dr Tchórzewskiego spadło do 0%...
teraz waham się, czy brac wlewy, czy szczepienia dawca, czy zelazny...
za 2 tygodnie ide na laparoskopie... moze ona cos wyjasni...

Lora - Tobie tez gratuluję :) mogłabys napisać co zażywałaś w cyklu, w którym się udało...???

pozdrawiam wszystkie gorąco i trzymam za wszystkie kciuki najmocniej, jak potrafię!!! :)
 
Bralam wszystko co zalecila jerzak, glucophage, wit d, b12, b 6, femibion, colostrum, bromka tylko pod inna nazwa i tyle. Ale faszerowalam tez meza salfin czy jakos tak.
 
lora121 SUPER!!!!!
Jakie miałaś wyniki że przepisała Ci glucophage ???

an_ma
wszystko zależy od kasy-wiadomo że wlewy mają większy i lepszy rezultat ale po szczepieniach od dawcy też będzie ok-ja od 0 do 36,6 wskoczyłam.

Olusia7982 ja jestem ze Śląska i nie miałam pojęcia gdzie zrobić te wszystkie badania a dzwoniłam chyba wszędzie

kaira24 dzięki za info :-)

zula_5 jak wypoczynek-kiedy wracasz ???

Tyle dobrych wiadomości - liczę że i mnie coś szczęścia wpadnie :-D
 
Dlugo tutaj nie zaglądałam. 24 lutego jestem umówiona na wizytę do malinowskiego. Chyba źle zrozumiałam recepcjonistkę. Kazała być na 14 i powiedziała że mam 17 numerek. No i właśnie nie wiem czy on od 14 przyjmuje ja mam czekać aż 16 osób przede mną wejdzie czy jak,. A i kazała się przygotować na kwtę 6500 zł,bo tyle kosztuje komplet badań. Większość już mam. Odebrałam przeciwciała przeciwłożyskowe - znowu nic! Test zgodności tkankowej i przeciwciała płytkowe też ok. Już niewiele mi zostało. Pisałyście, że on powtarza te badani które się już ma. Można się temu soprzeciwić. 6500 to kupa kazy, plus droga ze 300zł i wizyta 300zł. Masakra. No ale zastanawiam się nad tym, czy jeśli będzie mi kazał powtarzać badania to czy można mu powiedzieć żeby skupił się na tym czego nie mam zrobionego, bo w końcu idę prywatnie i to ja mogę decydować co robić a co nie.
 
reklama
lora - Serdecznie gratuluje:) a jakie Ci wyszły NK, że colostrum Ci przepisała? Co Ci Jerzak zdiagnozowała? Nie masz stopki i nie pamiętam Twojej historii... Wybacz
an-ma - strasznie dziwna ta Twoja historia:( co na to lekarz?
alokin- tego szczęścia Ci życzę:) niestety nie wypoczywam bo myślę, myślę i myślę... czy ktoś może moją głowę wyłączyć:)
Ja wogóle zgłupiałam bo wczoraj dalej śluz płodny królował więc zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny więc dzisiaj z rana dopadłam męża:) trochę falstart walentynkowy ale cóż - przecież cyklu nie mozna marnowac:) oczywiscie, że nie wierzę w żadne naturalsy ale miły seksik z rana lepszy niż śmietana:)
Oleńka - poczekaj na co Cię skieruje. Obawiam się, że jak tak mu powiesz to wywali Cię za drzwi... To jest Pan i Władca na włościach:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry