reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny wlasnie dostałam wyniki testu IMK. Mam dwa współczynniki lekko podwyższone, czy to bardzo źle? Dodam że wyszły mi też przeciwciała przeciwplemnikowe miano <1:10. Jeden lekarz powiedział że jest ok bo niskie miano, a drugi że to mimo wszystko wskazuje na skopaną immunologie. Jakie macie doświadczenia?

Limfocyty T % 75,0 % 60,0 — 82,0
Limfocyty B % 16,0 % 7,0 — 23,0
Limfocyty helper CD3+/CD4+ % ↑ 53,0 % 30,0 — 51,0
Limfocyty supresor CD3+/CD8+ % 20,0 % 19,0 — 39,0
Współczynnik (h/s) CD4/CD8 ↑ 2,6 ratio 0,8 — 2,5
Komórki NK % (CD3-/CD16+56+) 8,0 % 7,0 — 24,0
 
reklama
nieśmiałe czesc :) kto tu jeszcze z gwardii urzeduje? @Porzeczka1234 i @Destino widze :D co u was dziewczyny :)
Foczusia witaj [emoji4] gdzie byłaś i co robiłaś jak ciebie nie było?

U nas toczy się życie do przodu. Cieszą mnie moje dzieciaczki. We wrześniu zaczynamy przygodę z przedszkolem. Oby było dobrze z Helenka. Rosną zdecydowanie za szybko. Choć raduje mnie, że etap niemowlęcy, który u nas był drastycznie trudny już za nami. Nawet Oskarek powoli zaczyna jeść.
 
Foczusia witaj [emoji4] gdzie byłaś i co robiłaś jak ciebie nie było?

U nas toczy się życie do przodu. Cieszą mnie moje dzieciaczki. We wrześniu zaczynamy przygodę z przedszkolem. Oby było dobrze z Helenka. Rosną zdecydowanie za szybko. Choć raduje mnie, że etap niemowlęcy, który u nas był drastycznie trudny już za nami. Nawet Oskarek powoli zaczyna jeść.
Destino ja jestem cały czas i tu i na ciazy po poronieniach tylko czuwam nad spokojem, podczytuje i nie mam o czym pisać. Czas zamazuje wiedzę co ile i dlaczego.. dzieci rosną tak jak Twoje a dup@ starzeje ;)
Ooo jeszcze @roki_1991 widze i pozdrawiam :)
 
Napisałam i co? Wszystkich wmurowało :D no weźcie ;) chyba czas was rozruszać
Napisz jak ze zdrowiem szwagra i Twoja trzustka? Pamiętam, że Karol jest w wieku mniej więcej mojego syna i mieli trochę podobne problemy. Jak nastrój przed nowym rokiem szkolnym? Do której klasy on już idzie? Mój do IV.
 
Hej dziewczyny czy któraś z Was może coś powiedzieć mi o tych wynikach? Nie mam pojęcia mogą oznaczać te rozrzuty a wizytę mam dopiero za tydzień
Dodam jeszcze ze jestem tydzień po inseminacji
580CD582-3646-4230-B805-A0F378E3C8D8.png
 
reklama
Napisz jak ze zdrowiem szwagra i Twoja trzustka? Pamiętam, że Karol jest w wieku mniej więcej mojego syna i mieli trochę podobne problemy. Jak nastrój przed nowym rokiem szkolnym? Do której klasy on już idzie? Mój do IV.
Aspekt tak Karol idzie do IV kl. i w sumie spoko. Praca dziecka pod czujnym okiem mamy dala progres :)
Teraz siedzę i się martwię bo juz drugi dzien ma temp. Ponad 39, a godz temu 39.6 i pojechali na SOR.. nie wiem co mu jest :/ szwagier ok wyszedl z tego, zaś sprawa z moja trzustka się skomlikowala bo.. po pierwsze zmiana nieco urosła, a po drugie cóż.. opowiem innym razem ;)

Miałaś chora trzustkę? Możesz mi coś więcej napisać, mi chyba też padła. Od tygodnia nie mogę jeść ani pic
tak Destino. Chyba wiedziałaś o tym ale to akurat nie istotne.. :) 0.8mm obecnie 1cm niby torbiel ale do copolrocznej kontroli i do 2cm mam się nie przejmować... łatwo się mówi. Wyszlo na rutynowym usg brzucha, bez powodów

A mi sie dziś zrobiło sentymentalnie😂 pamięta mnie ktoś jeszcze?
Coz za pytanie Kwiatuszku :*
 
Do góry