reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Niestety baby boom nie należy do moich ulubieńców nawet posty weryfikują i usuwają treści.. Dodałam link na ankietę i przykre że ja usunęli no cóż....
Zosiakkk super, że wróciłaś. Niekoniecznie usunięto test. Teraz są jakieś zmiany i czasem się nie udaje. Napisz do @aniaslu ona ci pomoże z ankieta.

Tak w ogóle to witaj po przerwie. Miałaś ty perypetii. Mam nadzieję, że teraz twoja córeczka jest happy endem. Trzymam mocno kciuki
 
reklama
@Zosiakkk post z ankietą się nie pojawił, bo trzymamy się zasady, która nas ratuje przed spamem, bo booty bardzo lubią wrzucać linki. Jeśli mam Ci pomóc napisz do mnie na priv :) Pomogę, nawet jeśli BB nie należy do Twoich ulubionych miejsc ;)
 
Destino przeszłam swoje ale w tym czasie pojawiły się tez pozytywne rzeczy miedzy innymi lepsza praca ukończenie studiów wiec nie ma tak źle ;)
Nauczyłam się też cierpliwości ;)
Jeśli chodzi o ankietę niestety nie dało rady nawet wysłać w wiadomościach traktuje to jako spam no szkoda .
 
Destino przeszłam swoje ale w tym czasie pojawiły się tez pozytywne rzeczy miedzy innymi lepsza praca ukończenie studiów wiec nie ma tak źle ;)
Nauczyłam się też cierpliwości ;)
Jeśli chodzi o ankietę niestety nie dało rady nawet wysłać w wiadomościach traktuje to jako spam no szkoda .
Napisz proszę na redakcja[@]babyboom.pl bez nawiasów, ja ci pomogę :)
 
Hej, chciałam zapytać czy ma któraś z was encerton na zbyciu? Mój lekarz jest jak najbardziej za, pracuje w klinice niepłodności więc też zna się na fachu. Wyszły mi dodatnie ANA, problem polega na tym że powiedział że normalnie przypisuje przy staraniach ale przez koronę i wpływ sterydu na układ immunologiczny nie chce dawać mi go na straniau tylko dopiero po tescie. Strasznie mbie to martwi bo wiem że część z was brala to już przy staraniach i boję się że może być za późno :(
 
hej, kolejna próba zakończona biochemicznie :( od pozytywnego testu brałam wszystko co zalecił profesor accofil 15, clexane 0.8, encortolon 15, acard 150 i luteinę dopochwowo 100. Zastanawiam się czy może czy nie powinnam brać czegoś już od owulacji?
 
hej, kolejna próba zakończona biochemicznie :( od pozytywnego testu brałam wszystko co zalecił profesor accofil 15, clexane 0.8, encortolon 15, acard 150 i luteinę dopochwowo 100. Zastanawiam się czy może czy nie powinnam brać czegoś już od owulacji?
nie wiem co dokładnie jest u Ciebie problemem, ale u mnie przy wysokich NK, ANA, PAI i V2 hetero miałam od owulacji brać steryd i heparynę. Takie miałam zalecenie od ginekologa. Accofil od pozytywnego hcg. Wcześniej miałam próby na heparynie, acardzie, luteinie od pozytywnego testu i miałam biochem i puste jajo.
Przykro mi, że się nie udało :(.
 
nie wiem co dokładnie jest u Ciebie problemem, ale u mnie przy wysokich NK, ANA, PAI i V2 hetero miałam od owulacji brać steryd i heparynę. Takie miałam zalecenie od ginekologa. Accofil od pozytywnego hcg. Wcześniej miałam próby na heparynie, acardzie, luteinie od pozytywnego testu i miałam biochem i puste jajo.
Przykro mi, że się nie udało :(.
Ja mam zespolantyfosfolipidowy, trombofilie, MTHFR, PAI, NK, ASA i cytokiny rozjechane :/ tez mi się wydaje, ze powinnam coś brać od owulacji bo inaczej kończę jak Ty wcześniej 3 biochemy, puste jajo i Ciąża pozamaciczna :(
A jak wynik był negatywny to odstawiałam spowrotem leki ? I czekałaś do kolejne owu?
 
reklama
Ja mam zespolantyfosfolipidowy, trombofilie, MTHFR, PAI, NK, ASA i cytokiny rozjechane :/ tez mi się wydaje, ze powinnam coś brać od owulacji bo inaczej kończę jak Ty wcześniej 3 biochemy, puste jajo i Ciąża pozamaciczna :(
A jak wynik był negatywny to odstawiałam spowrotem leki ? I czekałaś do kolejne owu?
Steryd po negatywnym teście do kolejnej owulacji zmniejszałam dawkę, ale brałam go cały czas. Od owulacji wchodziłam na wyższą dawkę. Clexane brałam od owulacji do negatywnego testu, potem odstawiałam i znów zaczynałam brać w owulację. Do tego luteinę brałam w każdym cyklu od skoku temperatury + 4 dni, bo nie chodziłam na monitoring. Odstawiałam, gdy test był negatywny. W trzecim cyklu się udało.
Pai podobno bardzo utrudnia zagnieżdżenie i dlatego ważna jest heparyna od owulacji.
 
Do góry