reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja na pierwszej wizycie byłam na koniec sierpnia. Też miałam masę badań, w tym immunologicznych. Zlecił tylko te, których nie miałam, a które on ma na swojej takiej standardowej liście badań. Niektóre należało odświeżyć bo były sprzed roku, np.: badanie nasienia więc też je zlecił choć mieliśmy ale to zrozumiałe dla mnie.
Jaki koszt około?
 
Hej.Watek dość obszerny ale dużo przeczytałam.Jestem w podobnej sytuacji jak wy czyli mam problem z poronieniami.Szukam dobrego lekarza z Poznania.Mozne polecacie kogoś?
 
Jaki koszt około?
To ja Ci napiszę ile ja zapłaciłam - 4400 (już z badaniami męża do szczepien, bo odrazu mieliśmy zlecone) plus za pierwszą wizytę 400. Badań sporo miałam zrobionych, prof właściwie nic nie kazał powtarzać, przy czym mąż badania spermy musiał zrobić wszystkie plus przeciwciała z krwi.
 
To ja Ci napiszę ile ja zapłaciłam - 4400 (już z badaniami męża do szczepien, bo odrazu mieliśmy zlecone) plus za pierwszą wizytę 400. Badań sporo miałam zrobionych, prof właściwie nic nie kazał powtarzać, przy czym mąż badania spermy musiał zrobić wszystkie plus przeciwciała z krwi.
Ok dziękuję tak się przygotowuje na 5 tys
 
Ale ja mówiłam w szpitalu żeby zabezpieczyli bo chce zrobić testy badania dziecku... Oni mi kazali czekać najpierw na wynik histopatologicznych a potem dopiero wypozyczyc materiał do dalszych badań.... Teraz już nie wiem... Ale ja cały czas mówiłam w szpitalu że muszę zrobić te badania i żeby mi zabezpieczyli.. 😔😔😔
@Nadziejaumieraostatnia4 przykro mi z powodu Twojej straty 😪😪 ja pobierałam materiał genetyczny w zeszłym roku w październiku i do genetyki potrzebujesz materiał z poronienia kosmówkę z bloczka parafinowanego raczej nic nie zrobisz jeśli zależy Ci na rozpoznaniu czy to była genetyka czy nie. Jeszcze raz przytulam dziewczyny tutaj to skarby nieocenione napewno pomogą w dalszych krokach❤
 
reklama
Do góry