reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Moim zdaniem lepiej brać odobno witaminy nie w zestawie. Tak wiesz jakie dawki bierzesz. Dla pocieszenia powiem , że kiedyś się to skończy też nie lubiłam brać tylu tabletek no ale co zrobić siła wyższa.


Witaj dawno nie pisałaś a właśnie zastanawiałam się jak u ciebie. 37 tydzień [emoji3059][emoji3059][emoji3059]super. U mnie było tak , że CC miałam w 38 tygodniu i zastrzyk brałam ostatni wieczorem a na drugi dzień rano o 10:00 CC nic się nie działo a brałam dawkę 0,6 . Jest tu na forum @kas90 ona rodziła naturalnie i wieczorem wzięła zastrzyk a w nocy wody jej odeszły i urodziła córeczkę . Nie masz się co martwić po prostu poinformuj lekarza , że bierzesz heparynę. Wszystko będzie dobrze nie martw się.

Dziewczyny moja Zosia wczoraj skończyła 3 lata jak ten czas leci a Ola 10 miesięcy obie są z 3 . Walczcie dziewczyny nigdy się nie poddawajcie nagroda jest piękna . Całuje wszystkie
Tak czas szybko leci... Helenka w grudniu będzie miała 2 latka a Oskarek w styczniu 3 latka a ja nie wiem kiedy to zleciało...
 
Życzę powodzenia w staraniach [emoji846]. Mogę Ci powiedzieć co u mnie pomogło w pierwszej ciąży. Meta 1000 2 razy dziennie + pregna plus + myofolic (2 saszetki dziennie). Brałam jeszcze przez jakiś czas castagnus (ziołowe tabletki). Staraliśmy się rok i dopiero meta + inozytol zdziałały cuda - jestem tego wręcz pewna.
10 tys kroków dziennie to dużo. Nie pamiętam kiedy tyle zrobiłam. Straszne. Wszędzie samochodem [emoji26].
Ja mam około 20 kg nadwagi a dawka metforminy to też 1000 2 razy dziennie tak jak u Ciebie, może to za mało?
A w jakim mieście się leczysz?

Dziękuję [emoji3590] ja już mam metę od lipca, a Mio inozytol biorę od lat [emoji28][emoji28][emoji28] ale niestety nic....
Castagnusa kiedyś próbowałam, ale okropnie mi po nim było, wszystko mi poprzestawiał i odstawiłam.
No ja robię średnio 5-6 tys więc też za mało. Ale staram się [emoji4]
Mi lekarz mówi, że już okay z wagą, ale chcę jeszcze 6 kg. Myślę, że meta 2000 to odpowiednią dawka. Raczej babeczki na forum mają mniej. Nie można przesadzać.
Ja leczę się w Niemczech, nie mam w Polsce żadnego lekarza.
 
@Porzeczka1234 kiedy schodziłas ze sterydu w którym tyg i po 2.5 mg?
Kasiula ja dokładnie nie pamiętam ale mniej więcej do 12 tygodnia brałam 15 mg później do 15-16 10 mg , później 16-17 7,5 mg , 17-20 5 mg i 6 dni 2,5 mg i odstawiłam całkowicie . Ja te dawki sama sobie " przepisałam" bo Malina kazał odstawić całkowicie w 16 tygodniu bałam się bo ta strata w 26 tygodniu i chyba dobrze zrobiłam bo od 29 tygodnia moje cytokiny znów zaczęły szaleć i każda z ciąży rozwiazywano przez CC w 38 tygodniu aby nie było obumarcia. Wiem , że do mnie pisałaś na priv ja nie mam FB więc możesz tu do mnie pisać . Jak się czujesz? Który masz tydzień byłaś na jakimś USG napisz co u Ciebie?
Tak czas szybko leci... Helenka w grudniu będzie miała 2 latka a Oskarek w styczniu 3 latka a ja nie wiem kiedy to zleciało...
Kochana co u Was ? Czas leci duże te twoje szkraby 🥰
 
hej wam.. mam pytanie do dziewczyn które leczą się u maliny
chciałam się umówić na konsultacje do prof Malinowskiego ale w przychodni nikt nie odbiera telefonów, więc podjechałam tam i pocałowałam klamkę...
czy któraś z was wie od której można kogoś tam zastać bo żadnej informacji na ten temat nie ma..?
 
hej wam.. mam pytanie do dziewczyn które leczą się u maliny
chciałam się umówić na konsultacje do prof Malinowskiego ale w przychodni nikt nie odbiera telefonów, więc podjechałam tam i pocałowałam klamkę...
czy któraś z was wie od której można kogoś tam zastać bo żadnej informacji na ten temat nie ma..?
Poniedziałki i środy szczepienia od ok 14 do 15 to wtedy możesz spróbować dzwonić lub pojechać. Może wypowiedzą się tu dziewczyny które aktualnie do niego jeżdżą.
 
hej wam.. mam pytanie do dziewczyn które leczą się u maliny
chciałam się umówić na konsultacje do prof Malinowskiego ale w przychodni nikt nie odbiera telefonów, więc podjechałam tam i pocałowałam klamkę...
czy któraś z was wie od której można kogoś tam zastać bo żadnej informacji na ten temat nie ma..?
Ja próbowałam dodzwonić się o różnych godzinach bez rezultatu. W końcu napisałam maila z informacją, że mimo n-prób nie udało mi się z nimi skontaktować i poprosiłam o wyznaczenie terminu. Zadzwonili sami następnego dnia. Jeśli możesz dojechać dwa razy, raz na pierwszą wizytę a drugi raz na badania zlecone na pierwszej wizycie to termin dostaniesz zdecydowanie szybciej. Na koniec lipca zaproponowali mi termin na październik ale jak wyszło, że mogę dojechać oddzielnie na badania to dostałam termin w sierpniu.
Byłam ostatnio w poniedziałek i wszystkie osoby narzekały, że nie ma możliwości się do nich dodzwonić.
Może mój sposób zadziała ponownie.
 
bardzo dziękuję, zaraz naskrobię maila. tyle dobrze ze jestem z Łodzi to może jakoś w miarę sprawnie się uda [emoji846]
Ja próbowałam dodzwonić się o różnych godzinach bez rezultatu. W końcu napisałam maila z informacją, że mimo n-prób nie udało mi się z nimi skontaktować i poprosiłam o wyznaczenie terminu. Zadzwonili sami następnego dnia. Jeśli możesz dojechać dwa razy, raz na pierwszą wizytę a drugi raz na badania zlecone na pierwszej wizycie to termin dostaniesz zdecydowanie szybciej. Na koniec lipca zaproponowali mi termin na październik ale jak wyszło, że mogę dojechać oddzielnie na badania to dostałam termin w sierpniu.
Byłam ostatnio w poniedziałek i wszystkie osoby narzekały, że nie ma możliwości się do nich dodzwonić.
Może mój sposób zadziała ponownie.
 
Hej! Przyszedł mi wynik homocysteiny 10. Czy taki wynik może mieć wpływ na poronienia? Czekam na resztę wyników bo okazało się że w probówkach probily się skrzepy
 
reklama
Cześć dziewczyny, przepraszam że się tak niegrzecznie wcinam ale odebrałam dzisiaj wybiki badań. Chyba to jest ana1 i ana2, bo takie zlecalam ale nic mi ten wynik nie mówi 😳 mogłybyście rzucić okiem i napisać czy to już kompletny wynik i czy to że jest negatywny oznacza ze nie muszę już sprawdzać ana3 itd??
Screenshot_2020-11-05-16-19-14-084_com.miui.gallery.jpg
 
Do góry