reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

To, że jesteś rozchwiana to normalne. Tak jest na końcówce. A do tego trudności. O CC się nie martw. Lekarze sobie poradzą nawet jeśli weźmiesz zastrzyk tuż przed CC. Ja dostał zastrzyk koło 23 a od 1 miałam skórcze co 3 min i nagle nad ranem CC ratujące dziecku życie. Oni sobie poradzą. Wiedzą co robią. Oczywiście najoptymalniej by było na zaplanowanym CC. Jednak musisz wierzyć, że będzie dobrze. Nawet jeśli ta myśl wydaje się być naiwna, choć moim zdaniem dość rozsądną. Trzymam za was kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]. I daj znać jak się uda. Możesz pisać tu cały czas. Będę zaglądać w wolnej chwili.
dzięki, tak bardzo się boje😱
 
reklama
dzięki, tak bardzo się boje[emoji33]
I co się Dziwisz, dla ciebie to maleństwo to ogromna walka i chcesz by się wszystko dobrze udało. Ty robisz swoje, niestety w pewnym momencie musisz zdać się na lekarzy. Oni będą walczyć o ciebie i o maluszka ja to wiem, doświadczyłam tego. Życzę ci by u ciebie też tak było i byś nie musiała długo się martwić [emoji178]
 
Cześć dziewczyny. Obecnie jestem w 37+2. Ciaza na clexane 4000. Jak to jest z odstawieniem Heparyny przed porodem? Jeśli jest planowane cc a co jeśli zacznie się spontanicznie poród naturalny? Będę wdzięczna za odpowiedz.
Ile po porodzie kontynuowalyscie jeszcze zastrzyki?
Gdzie się kłuć na tej końcówce? W brzuch blisko pępka już jest mega ciężko.
Ja mialam planowe cc i clexane 0.4. Dzien wczesniej bylam juz na oddziale ale normalnie o 24 dali mi zastrzyk z heparyny. Cc mialam zaplanowane na 8. Ostatecznie urodzilam po 13tej bo trafily sie pilne przypadki i bylam cieta jako czwarta. Ciecie trwalo ponad godzine (pierwsza cesarka to ok pol godz trwala) bo usuwali mi balagan po pierwszym cc, mialam mnostwo zrostow itd. Po 21 pionizowanie a o 24 normalnie znow claxane. Bralam do 28 dni po porodzie.
 
Ja mialam planowe cc i clexane 0.4. Dzien wczesniej bylam juz na oddziale ale normalnie o 24 dali mi zastrzyk z heparyny. Cc mialam zaplanowane na 8. Ostatecznie urodzilam po 13tej bo trafily sie pilne przypadki i bylam cieta jako czwarta. Ciecie trwalo ponad godzine (pierwsza cesarka to ok pol godz trwala) bo usuwali mi balagan po pierwszym cc, mialam mnostwo zrostow itd. Po 21 pionizowanie a o 24 normalnie znow claxane. Bralam do 28 dni po porodzie.
dzięki. W razie planowanego cc to się właśnie nie martwię. W razie naturalnego lub koniecznego sie obawiam.
 
Chciałam zapytać dziewczyn które sa na tak zwanym 'żelaznym' zestawie, chodzi mi o steryd, zastrzyki acard i progesteron, no i oczywiście kwas foliowy :) Jakie macie dawki i od którego dnia cyklu bierzecie dany lek
 
Chciałam zapytać dziewczyn które sa na tak zwanym 'żelaznym' zestawie, chodzi mi o steryd, zastrzyki acard i progesteron, no i oczywiście kwas foliowy :) Jakie macie dawki i od którego dnia cyklu bierzecie dany lek

Ja Acard biorę już od poronienia praktycznie cały czas teraz doszły mi zastrzyki i biorę je cały czas w trakcie starań i potem przez całą ciążę.
Ja biorę foliany i zestaw wit b12.
Acard 150, neoparin 0,4. Witaminy Aliness. (tam jest folian).
 
Chciałam zapytać dziewczyn które sa na tak zwanym 'żelaznym' zestawie, chodzi mi o steryd, zastrzyki acard i progesteron, no i oczywiście kwas foliowy :) Jakie macie dawki i od którego dnia cyklu bierzecie dany lek
Wejdź na ten wątek i poczytaj.
Tam znajdziesz kto, co w jakiej dawce od kiedy do kiedy. Taka pigułka wiedzy.
 
Dziewczyny mam pytanie. Mam obecnie witaminy z tych firm o bardziej naturalnych składach (formeds i aliness). Biorę:
-b complex formeds
-q 10 aliness
- d3k2 aliness
- omega 3 (swanson)
- Witamina c formeds
- witamina e aliness
Do tego oczywiscie acard i muszę jeszcze brac rano metforminę.
Czy zażywacie/ polecacie coś z w.w. listy, co ew. łączone jest w 1 kapsułce? Mam do połknięcia dziennie ok 7/8 kapsułek, to dla mnie trochę dużo. Może są suplementy, gdzie chociaż 2 witaminy mogłabym złączyć w 1 kapsułce, zawsze to coś..
Dzięki serdeczne.
 
Dziewczyny mam pytanie. Mam obecnie witaminy z tych firm o bardziej naturalnych składach (formeds i aliness). Biorę:
-b complex formeds
-q 10 aliness
- d3k2 aliness
- omega 3 (swanson)
- Witamina c formeds
- witamina e aliness
Do tego oczywiscie acard i muszę jeszcze brac rano metforminę.
Czy zażywacie/ polecacie coś z w.w. listy, co ew. łączone jest w 1 kapsułce? Mam do połknięcia dziennie ok 7/8 kapsułek, to dla mnie trochę dużo. Może są suplementy, gdzie chociaż 2 witaminy mogłabym złączyć w 1 kapsułce, zawsze to coś..
Dzięki serdeczne.

Jest kilka możliwości. Możesz pić wit c z proszku. W tranie można połączyć D3, DHA i E (lub K2), ale możesz nie osiągnąć pożądanych dawek. D3 i K2 spokojnie znajdziesz w kroplach. Są też preparaty ADEK, ale one dodatkowo mają wit. A (w tranie też się zdarza) - one też moga być w kroplach lub w tabletkach.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Mam obecnie witaminy z tych firm o bardziej naturalnych składach (formeds i aliness). Biorę:
-b complex formeds
-q 10 aliness
- d3k2 aliness
- omega 3 (swanson)
- Witamina c formeds
- witamina e aliness
Do tego oczywiscie acard i muszę jeszcze brac rano metforminę.
Czy zażywacie/ polecacie coś z w.w. listy, co ew. łączone jest w 1 kapsułce? Mam do połknięcia dziennie ok 7/8 kapsułek, to dla mnie trochę dużo. Może są suplementy, gdzie chociaż 2 witaminy mogłabym złączyć w 1 kapsułce, zawsze to coś..
Dzięki serdeczne.
Moim zdaniem lepiej brać odobno witaminy nie w zestawie. Tak wiesz jakie dawki bierzesz. Dla pocieszenia powiem , że kiedyś się to skończy też nie lubiłam brać tylu tabletek no ale co zrobić siła wyższa.

dzięki. W razie planowanego cc to się właśnie nie martwię. W razie naturalnego lub koniecznego sie obawiam.
Witaj dawno nie pisałaś a właśnie zastanawiałam się jak u ciebie. 37 tydzień 🥰🥰🥰super. U mnie było tak , że CC miałam w 38 tygodniu i zastrzyk brałam ostatni wieczorem a na drugi dzień rano o 10:00 CC nic się nie działo a brałam dawkę 0,6 . Jest tu na forum @kas90 ona rodziła naturalnie i wieczorem wzięła zastrzyk a w nocy wody jej odeszły i urodziła córeczkę . Nie masz się co martwić po prostu poinformuj lekarza , że bierzesz heparynę. Wszystko będzie dobrze nie martw się.

Dziewczyny moja Zosia wczoraj skończyła 3 lata jak ten czas leci a Ola 10 miesięcy obie są z 3 . Walczcie dziewczyny nigdy się nie poddawajcie nagroda jest piękna . Całuje wszystkie
 
Do góry