reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć dziewczyny, przepraszam że się tak niegrzecznie wcinam ale odebrałam dzisiaj wybiki badań. Chyba to jest ana1 i ana2, bo takie zlecalam ale nic mi ten wynik nie mówi 😳 mogłybyście rzucić okiem i napisać czy to już kompletny wynik i czy to że jest negatywny oznacza ze nie muszę już sprawdzać ana3 itd?? Zobacz załącznik 1197504
To jest wynik z profilu ana3 i wszystko jest ujemne więc jest dobrze :)
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj robiłam u prof badania (5t6d ciąży) i moje wyniki krzepliwości wyglądają na poza wszelkimi normami. Poczytałam i chyba krew jest bardziej rozrzedzona niż krzepliwa, chociaż aptt jest poniżej normy. Czy powinna, się martwić tymi wynikami? Wizyta dopiero 23.11. Wiecie, czy Panie z Gynemedu dzwonią jak jest coś nie tak?
@Destino może Ty ogarniasz te wyniki?
Biorę heparynę 0,4 i acard 150. Mam trombofilie wrodzona (m.in. V Leiden)
 

Załączniki

  • IMG_0067.jpg
    IMG_0067.jpg
    162,9 KB · Wyświetleń: 70
Dziewczyny, wczoraj robiłam u prof badania (5t6d ciąży) i moje wyniki krzepliwości wyglądają na poza wszelkimi normami. Poczytałam i chyba krew jest bardziej rozrzedzona niż krzepliwa, chociaż aptt jest poniżej normy. Czy powinna, się martwić tymi wynikami? Wizyta dopiero 23.11. Wiecie, czy Panie z Gynemedu dzwonią jak jest coś nie tak?
@Destino może Ty ogarniasz te wyniki?
Biorę heparynę 0,4 i acard 150. Mam trombofilie wrodzona (m.in. V Leiden)
@Auri_a może Ty pomożesz? [emoji4]
 
Ojej, to dziwne ze profil ana3 skoro płaciłam za ana1 i ana2. Nic już z tego nie rozumiem... 🤷‍♀️🙄
Może lab ma taka ofertę jak u mnie. Jak robisz ana2 A wychodzi dodatnie to robią w gratisie ana3 od razu ;) najważniejsze że jest okej. A masz w ogóle stwierdzoną obecność przeciwciał? Jakieś miano? Bo na tym wycinku nie widać nic
 
Kasiula ja dokładnie nie pamiętam ale mniej więcej do 12 tygodnia brałam 15 mg później do 15-16 10 mg , później 16-17 7,5 mg , 17-20 5 mg i 6 dni 2,5 mg i odstawiłam całkowicie . Ja te dawki sama sobie " przepisałam" bo Malina kazał odstawić całkowicie w 16 tygodniu bałam się bo ta strata w 26 tygodniu i chyba dobrze zrobiłam bo od 29 tygodnia moje cytokiny znów zaczęły szaleć i każda z ciąży rozwiazywano przez CC w 38 tygodniu aby nie było obumarcia. Wiem , że do mnie pisałaś na priv ja nie mam FB więc możesz tu do mnie pisać . Jak się czujesz? Który masz tydzień byłaś na jakimś USG napisz co u Ciebie?

Kochana co u Was ? Czas leci duże te twoje szkraby [emoji3059]
Byłam wczoraj u Przybycienia i na razie mówi że wszystko pięknie jest 7+6 dni serduszko ładnie bije zwiększył mi cyclogest ponad drugie tyle... Nie mogłam go nigdzie w mieście u mnie kupić ale w innym mi siostra kupiła bo nawet na hurtowni nie ma.. Ogólnie się czuje dobrze nie mam za bardzo objawów co wiadomo mnie martwi chwilami. Miałam mieć w poniedziałek wizytę u swojej gin ale przełożyłam na za tydzień bo tak często też chyba nie ma co biegać bo nie zdąży urosnąć a leki mam.. Powiedz mi jeszcze czy glucophage bralas? I jak długo.? Ja na diecie jem często ale nie tyje wogule a chudnę badam cukry cały czas... Teraz najgorsze tygodnie przedemna.... Twoje księżniczki już takie duże.. :) tak szybko ten czas leci..
@Destino twoje też tak szybko rosną tyle miałaś przejść z Helenka.. Napisz coś więcej jak się mają.
 
Może lab ma taka ofertę jak u mnie. Jak robisz ana2 A wychodzi dodatnie to robią w gratisie ana3 od razu ;) najważniejsze że jest okej. A masz w ogóle stwierdzoną obecność przeciwciał? Jakieś miano? Bo na tym wycinku nie widać nic
No to jest zrzut całego wyniku... Powyżej były już tylko moje dane. Właśnie się zdziwiłam bo jak ktoś pisał o wynikach ana to były jakieś procenty, miana a u mnie tylko to co na zdjęciu 🤷‍♀️ dlatego się zdziwiłam
 
No to jest zrzut całego wyniku... Powyżej były już tylko moje dane. Właśnie się zdziwiłam bo jak ktoś pisał o wynikach ana to były jakieś procenty, miana a u mnie tylko to co na zdjęciu 🤷‍♀️ dlatego się zdziwiłam
No na ana2 jest zawsze typ świecenia i miano, więc to też gdzieś powinnaś mieć :p może będzie jeszcze osobny wynik?? Kurde, nie wiem
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj robiłam u prof badania (5t6d ciąży) i moje wyniki krzepliwości wyglądają na poza wszelkimi normami. Poczytałam i chyba krew jest bardziej rozrzedzona niż krzepliwa, chociaż aptt jest poniżej normy. Czy powinna, się martwić tymi wynikami? Wizyta dopiero 23.11. Wiecie, czy Panie z Gynemedu dzwonią jak jest coś nie tak?
@Destino może Ty ogarniasz te wyniki?
Biorę heparynę 0,4 i acard 150. Mam trombofilie wrodzona (m.in. V Leiden)
Ddimery masz ok. Pozostałe wyniki to nie moja działka. Są trochę sprzeczne, bo jedne wskazują na rozrzedzenie krwi inne na zagęszczenie. Tylko to są wyniki procesu krzepnięcia. By były pełne to brakuje białka c i s. Mój lekarz mówił, że na te badania szkoda pieniędzy, bo biorąc heparynę to one przestają być miarodajne. Ale jak jest naprawdę, to chyba hematolog musiałby się wypowiedzieć. Powiem ci jedno, ja nawet bez ciąży nie mam tak niskich ddimerow, a w ciąży biorąc heparynę też były wyższe [emoji3526]

@Porzeczka1234
@kasiula222
Mnie trochę czasu brak, bo koronawirus oznacza dla nas izolację od wszystkiego, więc robię za terapeutów. Moje dzieci odpukac trzymają się dzielnie. Rozwijają się pięknie, choć zastrzeżeń jest co niemiara, ale wole myśleć o tym, co udaje n się osiągnąć. Helenka jest niesamowicie sprawna. Nie rozwija się płynnie, ale wciąż pojawiają się coraz to nowe umiejętności, co mnie cieszy. Oskarek goni mowę, motoryka małej ręki też coraz doskonalsza. Nauczył się angielskiego alfabetu z piosenek i teraz mam problem nauczyć go polskiego. Takie problemy są mile widziane [emoji3059] przez to, że ciągle muszę wymyślać im zajęcia to niewiele czasu mam. Bo do tego gotowanie, sprzątanie i brak czasu na resztę. Cieszę się jednak, bo mam wspaniała rodzinę, choć czasem dają mi w kość. Ale mam... To najważniejsze.

Tak @Porzeczka1234 warto walczyć [emoji178] ucałuj dziewczynki i napisz kilka słów co u was, bo już całkiem zamilklyscie
 
Do góry