reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witaj
Od kogo masz skierowanie na NFZ? Nie bardzo rozumiem? Dzwonisz na komórkę czy stracjonarny. Jutro są szczepienia i prof przyjmuje dzwoń ok 14-15:00.

@mała79 kochana moim zdaniem wyniki masz raczej dobre prócz tego attp ale masz dawkę 0,6 a to dawka lecznicza. Malina zawsze mówił , że patrzy się na wszystkie wyniki i na dawkę heparyny. Jak się czujesz ? Kiedy wizyta ? Ściskam
Czuje się dobrze, i to mnie martwi, cycki w ogóle nie bolą, mdłości brak, zero objawów ciąży, jedyna oznaka to brak miesiączki i pobolewania podbrzusza wieczorem. Usg mam 13.10 na sama myśl panika mnie ogarnia, ale nie mam na to wpływu "co ma być to będzie", pozostaje pozytywne myślenie. I do tego jeszcze ten Covid boję się że zaraz coś złapię przy encortonie, tym bardziej że mam pracę w której spotyka różnych ludzi. Buziaczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry, chciałabym podzielić się z Wami moim wynikiem immunofenotypu. Może mogłybyście rozwikłać czy są Ok? :) niepokoi mnie referencja limfocytów na samym dole widziałam w większości ze do 40 się przyjmuje u mnie jest 45. Do kogo najlepiej się udać z nimi?
 
21048E59-0ACD-4ACC-B8EF-EC1761F260BB.png
 
reklama
dziewczyny ja już nie wiem o co chodzi..
przypomnę swoją historię: w maju poroniłam swoją pierwszą ciążę w 9tyg(zarodek sie zatrzymał na 6,5tyg)
odczekalismy miesiąc, zaczęłam brać duphaston od 16dnia cyklu i przed odtswieniem zrobiłam bete z krwi wyszła dodatnia, na początku rosła a potem spadła, było po wszystkim.
Teraz znowu(miesiąc później) powtórka z rozrywki.. zaczęły boleć mnie piersi, myślałam że to przez duphaston ale zrobiłam test i pozytywny choć kreska blada, po dwóch dniach powtórzyłam test, juz ujemny i zaczynam plamić...
robiłam badania immunologiczne tj białko s białko c, antykoagulant tocznia, przeciwciała kardiolipinowe i b2 glikoproteinie (wszystko ok).
ana2 wyszło dodatnie (miano 1:640) więc zrobiłam ana3 a tam wszystko ujemne... niedługo mam wizytę u genetyka bede robić kariotypy..
Ja juz nie wierzę że to przypadek ze tracę ciążę, duphaston też nie pomaga, boje się że to coś z genetyką i że nigdy się nie uda [emoji25]
 
Do góry