reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
No ale teraz nie pomogło to wątpię czy w przyszłości pomoże .. być może mam jeszcze jakieś przeciwciała
Heparyna musi być w odpowiedniej dawce żeby pomogła. A ty nie wiesz, czy dawka była odpowiednia. Czasem trzeba brać nawet 1. Tylko anty xa może to pokazać. Widocznie 0,6 jako najniższą dawka lecznicza się nie sprawdziło. A mutacja v-laiden i protrabiny masz zrobiona?
 
Heparyna musi być w odpowiedniej dawce żeby pomogła. A ty nie wiesz, czy dawka była odpowiednia. Czasem trzeba brać nawet 1. Tylko anty xa może to pokazać. Widocznie 0,6 jako najniższą dawka lecznicza się nie sprawdziło. A mutacja v-laiden i protrabiny masz zrobiona?
Tak tam ok ja mam pai i mthfr
 
@basiawol e klinice dobiorą Ci heparynę i nie powinnaś brać acard a aspirynę heparynę w dawce co najmniej 0,8 jak nie większej.
Myślę że twoje pierwsze kroki powinny iść na Skawińska będą Ci monitorować wyniki badań na bieżąco
 
Dziewczyny mam pierwsze wyniki fatalne białko s 30 a norma od 70 białko 70 norma od 75 @Porzeczka1234 @Destino co myślicie
Bardzo niskie to bialko S, musisz się zgłosić do hematologa albo do tej poradni nadkrzepliwosci, o której była tu mowa. Jak dla mnie to nawet ma sens gnębienie lekarza POZ o skierowanie na cito. Ja miałam tylko troszke obniżone i hematolodzy już byli zaniepokojeni (mam też pai i mthfr).
 
@basiawol kochana czy ty bierzesz heparynę albo ten acard teraz ?
Bo nie wiem po tym wyniku czy nie powinnaś, my po porodach w donoszonych ciążach stosujemy heparynę najczęściej jeszcze przynajmniej przez dwa tygodnie. To bardzo ważne żebyś teraz jak najszybciej skontaktowała się z rodzinną i żeby na skierowaniu napisała PILNE
 
@basiawol kochana czy ty bierzesz heparynę albo ten acard teraz ?
Bo nie wiem po tym wyniku czy nie powinnaś, my po porodach w donoszonych ciążach stosujemy heparynę najczęściej jeszcze przynajmniej przez dwa tygodnie. To bardzo ważne żebyś teraz jak najszybciej skontaktowała się z rodzinną i żeby na skierowaniu napisała PILNE
Staram się
 
reklama

Wierzę , jak byś nie złapała rodzinnej spróbować możesz np zadzwonić na jakiś SOR wieczorem czy inny POZ żeby chociaż ustalić czy Ty nie powinnaś brać teraz heparyny przy takim wyniku, nie robiłaś teraz ddimerow ani aptt albo robili Ci w szpitalu podczas porodu ? Może masz w karcie wypisu ?
 
Do góry