reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej...tak proboje już wszystkiego. W Macierzynstwie mój dr mówi że to immunologia...i właściwie on nie wie co zrobić dalej. Jedna doktorka z tej samej kliniki zasugerowała że to może jednak jest jakaś endometrioza utajoną Histeroskopia dwa miesiące temu i histopatologia wyszły ok. Malinowski mówi, że to statystyka i trzeba próbować do skutku...Z macica do tej pory myślałam że jest ok....ale teraz już sama nie wiem. Teraz druga dr z mojej kliniki wprowadza mi leczenie hormonami żeby odbudować przed transferem śluzówkę w macicy (przy podejrzeniu tej endometriozy utajonej). A potem zaraz transfer ba cyklu sztucznym. Wczoraj podjęłam decyzję, że będę próbowała do skutku...nawet jakbym miała zrobić puste invitro...raz się udało, ta ciąża stracona w 9 tyg to albo przez szczepienia w ciąży albo przez to, że mój dr przeciął z lekami immunosupresyjnymi i organizm dostał pierdolca. Dziękuję kochana ..
Przykro mi :( U kogo się leczysz w macierzyństwie? Badałaś po tym dużym poronieniu materiał z poronienia? Watpie, czy szczepienia spowodowały poronienie, prędzej sterydy, chociaż nie znam tu żadnych badań, żeby miały wpływ. Ja dręczyłabym Malinowskiego dalej.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Pozdrawiam starą gwardię! [emoji3590]
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porządku[emoji6]?
Co słychać?
@Destino @ovli22 @Porzeczka1234 @olaa90 @dagmarie25 @kasiula @Charlotte21 @iveo @Kitki @roki_1991 @nafoczka @Oczekujaca123 i wszystkie pozostale które być może pominęłam[emoji8]
My po staremu. Helenka rośnie jak na drożdżach, cudnie się rozwija. Gada, śpiewa, tańczy, aż łza się w oku kręci. Nadrabiamy szczepienia, bo nie miała żadnych, synek też.
A co u ciebie? Miło, że zawitalas
IMG_20200722_140032791_HDR.jpeg
IMG_20200630_191240289_BURST001.jpeg
IMG_20200630_191235333.jpeg
IMG_20200624_180737202.jpeg
IMG_20200609_143605965_MP.jpeg
 
@Destino - cieszę się ogromnie, ze Helenka się cudnie rozwija. :) To naprawdę świetna wiadomość! Synuś jaki już dorosły!❤️ Śliczne są Twoje dzieciaczki! :))

U mnie w sumie „stara bieda”, bez zmian :) Wkrótce zaczynamy budowę domku, praca bez zmian, ale z awansami, wiec życie się kula... ;) Może za jakiś czas spróbujemy starania o kolejna ciąże... ale jakoś już we mnie coraz mniej nadziei w to, ze kiedyś się uda i chęci oraz motywacji do starań. ;) Na pewno w tym względzie (i pewnie tez poniekąd dzięki wycofaniu się w forum) bardzo się w tej kwestii „wyciszylam”, skupiłam się na innych sprawach, na innych aspektach życia i nie skupiam się tylko na staraniach i ciąży. Od ostatniego poronienia minął rok... a ja nawet nie wiem kiedy :) zatem i dobrze i źle. Ale na pewno ten rok dobrze mi zrobił pod katem „psychicznego” spokoju i skupienia się na innych kwestiach z życia :) Co ma być to będzie, także codziennie czekam co przyniesie nowy dzień i cieszę się życiem.
 
@Destino - cieszę się ogromnie, ze Helenka się cudnie rozwija. :) To naprawdę świetna wiadomość! Synuś jaki już dorosły![emoji3590] Śliczne są Twoje dzieciaczki! :))

U mnie w sumie „stara bieda”, bez zmian :) Wkrótce zaczynamy budowę domku, praca bez zmian, ale z awansami, wiec życie się kula... ;) Może za jakiś czas spróbujemy starania o kolejna ciąże... ale jakoś już we mnie coraz mniej nadziei w to, ze kiedyś się uda i chęci oraz motywacji do starań. ;) Na pewno w tym względzie (i pewnie tez poniekąd dzięki wycofaniu się w forum) bardzo się w tej kwestii „wyciszylam”, skupiłam się na innych sprawach, na innych aspektach życia i nie skupiam się tylko na staraniach i ciąży. Od ostatniego poronienia minął rok... a ja nawet nie wiem kiedy :) zatem i dobrze i źle. Ale na pewno ten rok dobrze mi zrobił pod katem „psychicznego” spokoju i skupienia się na innych kwestiach z życia :) Co ma być to będzie, także codziennie czekam co przyniesie nowy dzień i cieszę się życiem.
Chyba czasem trzeba się uwolnić z tego pędu, a nie łatwo się to robi. Jesteś wspaniała [emoji3059] dzięki temu, co zrobiłaś życie zyskało kolory. Fajnie, że masz pracę i to z awansami. Te małe wielkie drobiazgi, które wymienilas są niezwykle potrzebne
 
Cześć dziewczyny,
Pozdrawiam starą gwardię! [emoji3590]
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porządku[emoji6]?
Co słychać?
@Destino @ovli22 @Porzeczka1234 @olaa90 @dagmarie25 @kasiula @Charlotte21 @iveo @Kitki @roki_1991 @nafoczka @Oczekujaca123 i wszystkie pozostale które być może pominęłam[emoji8]
Cześć
Miło, że pytasz ;)
U nas jakoś leci, dzieci mają już 14 m-cy A ja nawet nie kiedy to zleciało :O
D dostali się do żłobka i jestem w szoku , bo z jednej strony boję się ich dac, a z drugiej myślę, ze jest im kontakt z innymi dziećmi potrzebny.
Amelka już sama biega A Staś póki co chodzi i wszystko pcha, bo bez podpierania jeszcze nie potrafi.⁵

A co u Ciebie?
A teraz doczytalam.. gratuluję awansu :*
Dobrze że wyluzowalas z ciąża :** min i to trzymam.kciuki, żeby jednak was zaskoczyła
 
reklama
Do góry