reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Żana10 a jak to jest z badaniami? Po wizycie od razu idzie się na krew? A jak dc nie pozwala na zbadanie czegoś? Bo z tego co słyszałam niektóre badania powinno się zrobić w danym dc [emoji848]

Tak od razu po wizycie mieliśmy skierowanie na badania i w tym samym dniu pobierana krew i mąż dodatkowo miał nasienie. Wiesz co ni Profesor nie mówił o tym który mam dzień cyklu ja byłam tez wtedy po utracie ciąży macicznej i pozamacicznej jednocześnie i okresu to nie miałam wtedy z dobre dwa miesiące pomimo ze cały czas krwawiłam ale to trochę dłuższa historia tak czy inaczej Profesor nie widział przeszkody żebyśmy zrobili badania

@Baksia, @Pami123 dziękuje za 3manie kciuków przydadzą się [emoji4][emoji11]
 
reklama
Dziewczyny mam do sprzedania neoparin 1.0 1op i 0.8 1op niestety bez refundacji, po porodzie że szpitala miałam błąd w recepcie i taki już wykupilam, a w koncu i tak zostalo... Sprzedam taniej niż w aptece :)
 
@oczekująca a dawki 0,6 nie masz? Patrzę ile do tarnowa mam 1,5 godziny to nie dużo
Dziewczynki a co jak nie ma limitu u Przybycienia to przyjmuje wszystkie @olaa90 i @roxie123 ? Bo Pani mówiła w recepcji ze np wtorek czwartek sobota i niedziela nie ma limitów
 
@oczekująca a dawki 0,6 nie masz? Patrzę ile do tarnowa mam 1,5 godziny to nie dużo
Dziewczynki a co jak nie ma limitu u Przybycienia to przyjmuje wszystkie @olaa90 i @roxie123 ? Bo Pani mówiła w recepcji ze np wtorek czwartek sobota i niedziela nie ma limitów
Ja kiedyś jeździłam do Dra Przybycienia to nieraz wchodziliśmy po 22 a po nas były np jeszcze 4 pary. Ale przyjmował wszystkich.
 
Dziękuje ! :*
Pytań mam sporo ale nie chcę Was męczyć, bo na niektóre to pewnie będzie ciężko odp [emoji28] Oj ja jestem z tych niecierpliwych i ciekawskich, lubię wszystko wiedzieć wcześniej.. co jak i kiedy 🤦‍♀️
Właśnie też czytałam opinie odnośnie szczepień jakie lepsze itp.
A czy Prof przyjmuje w soboty ? Albo czy chociaż na szczepienia można w sobotę przyjechać ?
Jestem teraz na dziwnym etapie .. z jednej strony nie mogę się doczekać wizyty i chcę iść do przodu ale z drugiej strony boję się tego co usłyszę od Prof. No i ten dojazd..już te koszta mnie nie przerażają, bo chyba się nastawiłam już na to. Ale boje się, że będziemy mieć problem aby w tyg przyjeżdżać do Prof no ale zrobimy wszystko aby jakoś to pogodzić.
Ovli Prof powiedział, że może nie wyjść za pierwszym razem.. myślisz, że miał na myśli zajście w ciążę czy poronienie ? Wiem, zdaje sobie sprawę, że nikt nie da mi,nam gwarancji że tym razem będzie dobrze .. ale kurde chce zrobić wszystko aby nie przechodzić kolejny raz przez to piekło,przez poronienie ... Widzę, że też masz Aniołki :( Na jakim teraz etapie jesteś jeśli można spytać ?

No profesor powiedział , ze zrobi wszystko co w jego mocy ale musimy się tez nastawić , że może nie wyjść ( i ja jestem tego świadoma ).

Ja miałam 5 poronień . Ostatnia ciąża lipiec 2019
;( .
Do profesora trafiłam 16 września (pierwsza wizyta ) . Teraz jestem po szczepieniach, po badaniach Mlr czekam na wyniki -wizytę i zielone światło . Wizytę mam 10 lutego .
 
Hehe nie mam. Ja zaczynałam od 0.8 potem 1.0 , ale zawsze można nie wbijac całego. A jak ktoś nie ma refundacji to i tak będzie się opłacać
@oczekująca a dawki 0,6 nie masz? Patrzę ile do tarnowa mam 1,5 godziny to nie dużo
Dziewczynki a co jak nie ma limitu u Przybycienia to przyjmuje wszystkie @olaa90 i @roxie123 ? Bo Pani mówiła w recepcji ze np wtorek czwartek sobota i niedziela nie ma limitów
 
@oczekująca a dawki 0,6 nie masz? Patrzę ile do tarnowa mam 1,5 godziny to nie dużo
Dziewczynki a co jak nie ma limitu u Przybycienia to przyjmuje wszystkie @olaa90 i @roxie123 ? Bo Pani mówiła w recepcji ze np wtorek czwartek sobota i niedziela nie ma limitów
Basia to zależy od doktora i jego możliwości... pamietam jak raz w piątek od rana był w Krk, od 14 już przyjmował w Tarnowie kobiet full(zreszta jak zawsze).. a ja na 23:00 miałam ustawione hsg u niego.. jak wyszlam z gabinetu o 23:30 to czekały jeszcze 4 kobiety na monitoring... dla mnie to jest szok skąd wujek Jurek ma tyle energii...
 
reklama
@oczekująca a dawki 0,6 nie masz? Patrzę ile do tarnowa mam 1,5 godziny to nie dużo
Dziewczynki a co jak nie ma limitu u Przybycienia to przyjmuje wszystkie @olaa90 i @roxie123 ? Bo Pani mówiła w recepcji ze np wtorek czwartek sobota i niedziela nie ma limitów
Ja chyba mam. Zobaczę jutro. Przypomnij mi się na priv to sprawdzę i ci podeślę jeśli potrzebujesz. Na pewno mam clexane 0,4jesli ktoś chce.
 
Do góry