reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja bym zrobiła jutro. Bo jednak chodzi o to żeby znać sytuację w ciąży. Heparyne dostaniesz mówisz że tak czy siak. Ale może jakby co wyszło będzie np potrzebna większa dawka czy coś.
No wiem że ciężka decyzja, każdy mówi co innego, lekarka też co innego, niestety musisz podjąć ją sama, żebyś potem nie żałowała i nie miała komuś za złe.
Ja wszystkie badania robiłam na własną rękę. Moja gin (choć to na prawdę złota kobieta) nie widziała potrzeby badań ani po pierwszej ani po drugiej stracie. Wiedzę zdobyłam tu, od dziewczyn, zrobiłam wszystko sama co uznałam za stosowne. Wtedy wszystkie mówiły "do 6tyg po poronieniu" więc nie miałam tego problemu co ty teraz. Z wynikami poszłam do innego lekarza. On dał steryd, który potem moja gin kontynuowała (ale nie miała wyjścia, bo wiedziała że bez recepty nie wyjdę z gabinetu i zawsze mówiłam co ma mi pisać :D ) . Także niestety, decyzję musisz podjąć sama...
Dziewczyny zrobie jutro badania mam 5 tygodni od poronienia wiec blisko 6 a wczesniej jak pisalyscie zeby zrobic do 6 tygodnia po poronieniu☺
 
reklama
Dziewczyny a tak z ciekawości to ile się czeka na Pierwsza wizytę u Maliny? Tak mniej więcej czy to bardziej miesiąc czy raczej trzeba się nastawić na 3-4 lub więcej?
 
Mam pytanie
W tym miesiącu staraliśmy się z mężem bez leków bo dopiero w następnym cyklu będę brać leki i moje pytanie owulacjie miałam około 12-13 dzień a od 22-23 dnia po okresie śluz miałam lekko zabarwiony na brązowo-ciemni czerwony a w moczu kilka razy nitki ze śluzem z krwią.
Naczytałam się na internecie różnych głupot o różnych chorobach i dlatego pisze do was czy któraś z was tak miała ?

Z góry dziękuje za odpowiedz
 
Ja wlasnie dzisiaj zrobilam nk.Czyli masz zly wynik nk pytam bo sie nie znam.I co sie bierze na nk.A poroniemia na jakim etapie jezeli mozna wiedziec?
A mialas szczepienia.Bo ja raczej nie zdecyduje sie na nie bo bardzo sie obawiam ze juz nie zajde w ciaze.Udalo ci sie juz zajsc jezeli tak to na jakich lekach.?Przepraszam ze tyle pytan.
Ja nie mialam szczepień bo po prostu nie wierze w ich skuteczność to raz, a dwa to ja się ich tez bałam... u mnie (tak jak roki napisała)udało się na zestawie: encorton 20, clexane 0,4 po 30 tyg 0,6, duphaston do 14tc, no i dowcipny progesteron. Mieliśmy z mezem plan, ze jeśli ten zestaw zawiedzie to zdecydujemy się ale na wlewy z immunoglobulin... poza złym wynikiem nk, miałam niskie allo-mlr 3,6% (min musi być 40%), wadę macicy dwuroznosc przed szczęśliwa ciąża miałam histero operacyjna podczas której usunęli mi przegroda która biegła przez srodek ;/, mthfr hetero 1298, wątpliwe ana. Wiec cały wachlarz... straty wczesne- u mnie nigdy nie było serca, zabieg max 10 tc miałam wiec w moim przypadku start byl kluczowy
 
reklama
Ja nie mialam szczepień bo po prostu nie wierze w ich skuteczność to raz, a dwa to ja się ich tez bałam... u mnie (tak jak roki napisała)udało się na zestawie: encorton 20, clexane 0,4 po 30 tyg 0,6, duphaston do 14tc, no i dowcipny progesteron. Mieliśmy z mezem plan, ze jeśli ten zestaw zawiedzie to zdecydujemy się ale na wlewy z immunoglobulin... poza złym wynikiem nk, miałam niskie allo-mlr 3,6% (min musi być 40%), wadę macicy dwuroznosc przed szczęśliwa ciąża miałam histero operacyjna podczas której usunęli mi przegroda która biegła przez srodek ;/, mthfr hetero 1298, wątpliwe ana. Wiec cały wachlarz... straty wczesne- u mnie nigdy nie było serca, zabieg max 10 tc miałam wiec w moim przypadku start byl kluczowy
U mnie tez najpierw 14 potem 7 tydz a teraz 4 razy beta wzrosla do 30 .Tylko ze u mnie jeszcze kir aa wiec licze ze accofil pomoze bo mialam zelazny zestaw tylko encorton 10 bralam po owulacji i moze dlatego sie nie udalo.Teraz czekam na wizyte u Sydora i mam nadzieje ze wreszcie cos ruszy.Ja rowniez nie wierze w szczepienia i cala ta teorie .Dzieki twojej historii nabralam znowu sil do walki.Dzieki 😚
 
Do góry