reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny jak to jest z wynikami badań na przeciwciała przeciw beta-glikoproteinie bo ja mam takie jak niżej i nie wiem czy to odchylenie 20,57 przy normie do 20 to jest duży problem i coś sugeruje? Są jakieś badania które mogą pogłębić diagnozę w
Tym kierunku ?

P/c. p. beta-2-glikoproteinie-1 IgM 20,57 RU/ml
Moim zdaniem dodatni to dodatni . Jesteś po poronieniu?

@Mi80 moim zdaniem 6 -8 tygodni po poronieniu to jak @roki_1991 pisała bezsensu bo właśnie chodzi czy masz zespół w ciąży. Ja go nie mam jak nie jestem w ciąży a w ciąży jest i dlatego mam heparynę.

@Destino kochana wspolczuje!Duzo zdrowia dla Helenki samych rozsądnych i madrych lekarzy na swojej drodze

@Oczekujaca123 oj kochana zabraniam Ci tak myśleć wierzę , ze te myśli przychodzą w chwili słabości. Nie dziw się, że @dagmarine26 pisze , że ona nie do końca Cię rozumie... wiesz myślę sobie, że ja i ją i Ciebie rozumiem Ty jesteś na innym etapie...Jak starasz się o ciąże i jej donoszenie to walimy w siebie tony leków i gonimy za marzeniem aby dziecko urodziło się żywe i zdrowe z naciskiem na żywe...tak pragniemy być matkami. Jak juz je urodzimy to mamy innego rodzaju problem aby było zdrowe aby się dobrze rozwijało itd.
Ja tylko od siebie ja tez straciłam ciąże w 26 tygodniu czyli późniejsza niz Ty i nie z powodu szyjki tylko z powodu , że mój organizm zabił moja mała córeczkę ona umarła mi pod sercem trudno mi było przepracować temat straty bardzo.. leczyłam sie dlugo u psychiatry ale nigdy się nie obwiniałam w taki sposob jak Ty to napisałaś bo geny przecież mamy po rodzicach trudno ich winić...Taki jest mój krzyż do dziś myślę jaka by była nigdy w głębi duszy nie pogodziłam się z jej śmiercią nauczyłam się z tym żyć. Życzę Ci dużo cierpliwości ja wierzę , że twoje dzieci sa zdrowe wiem , że to wczesniaki ale jednak juz późne. @Destino córeczka z 26 tygodnia. Zawód na pewno Ci nie pomaga chodź czy na pewno... Duzo siły kochana.

@Marthi kochana może masz etap wyparcia wierzę , że niedługo napiszesz , że jesteś w szczęśliwej ciąży. U nas 32/33 jestem juz zmęczona bo jednak to nerwowy czas

@dagmarine25 kochana dedektor nie dla każdego. Gratuluje kochana

@babydust kiedy wizyta bo jak terminy odległe to zrób ta betę jesli ma Cię to uspokoić

@Wikunia7 jak u Was?



Pozdrawiam wszystkie niewymienione
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik testu Nifty Pro- będzie zdrowy chlopczyk <3

@Luna 33344 u naszej @Hatice było podobnie, zaczęła chorować dopiero po szczepieniach limfocytami i po tym donosiła ciążę :)
alez wspaniale wiesci :)
teraz tylko doczekac do TP i utullic maluszka bedziesz mogla :)
i zacznij sie cieszyc ciaza pozniej tymi kopniaczkami tak szybko czas ucieka

ja bylam dzisiaj na kolejnej becie //... nie wytrzymalam :( :( ale juz sie uspokoilam bo tym razem wynik jest wyzszy niz sie spodziewalam i jest odrobine wiekszy niz mialam w tym samym dniu w ciazy z synem :)
16dpo - 504
18dpo - 1317 :)
 
alez wspaniale wiesci :)
teraz tylko doczekac do TP i utullic maluszka bedziesz mogla :)
i zacznij sie cieszyc ciaza pozniej tymi kopniaczkami tak szybko czas ucieka

ja bylam dzisiaj na kolejnej becie //... nie wytrzymalam :( :( ale juz sie uspokoilam bo tym razem wynik jest wyzszy niz sie spodziewalam i jest odrobine wiekszy niz mialam w tym samym dniu w ciazy z synem :)
16dpo - 504
18dpo - 1317 :)
@babydust dobre wieści ☺
 
@Luna 33344 to u mnie bylo na odwrót jak zwykle xd ja chorowalam non stop, co roku zapalenie oskrzeli lub płuc, zapalenie krtani przynajmniej 2xw roku. Po szczepieniach tfu tfu zero chorób :)
@babydust bardzo sie ciesze!!!! Piekna beta <3
 
@Luna 33344 to u mnie bylo na odwrót jak zwykle xd ja chorowalam non stop, co roku zapalenie oskrzeli lub płuc, zapalenie krtani przynajmniej 2xw roku. Po szczepieniach tfu tfu zero chorób :)
@babydust bardzo sie ciesze!!!! Piekna beta <3
Ja co roku mialam zapolone migdaly ale w tym roku tylko w styczniu bylam chora.Moze ma to tez cos wspolnego z witaminami ktore wzmacniaja organizm bo w tym roku biore je na okraglo plus omega 2000
 
Moim zdaniem dodatni to dodatni . Jesteś po poronieniu?

@Mi80 moim zdaniem 6 -8 tygodni po poronieniu to jak @roki_1991 pisała bezsensu bo właśnie chodzi czy masz zespół w ciąży. Ja go nie mam jak nie jestem w ciąży a w ciąży jest i dlatego mam heparynę.

@Destino kochana wspolczuje!Duzo zdrowia dla Helenki samych rozsądnych i madrych lekarzy na swojej drodze

@Oczekujaca123 oj kochana zabraniam Ci tak myśleć wierzę , ze te myśli przychodzą w chwili słabości. Nie dziw się, że @dagmarine26 pisze , że ona nie do końca Cię rozumie... wiesz myślę sobie, że ja i ją i Ciebie rozumiem Ty jesteś na innym etapie...Jak starasz się o ciąże i jej donoszenie to walimy w siebie tony leków i gonimy za marzeniem aby dziecko urodziło się żywe i zdrowe z naciskiem na żywe...tak pragniemy być matkami. Jak juz je urodzimy to mamy innego rodzaju problem aby było zdrowe aby się dobrze rozwijało itd.
Ja tylko od siebie ja tez straciłam ciąże w 26 tygodniu czyli późniejsza niz Ty i nie z powodu szyjki tylko z powodu , że mój organizm zabił moja mała córeczkę ona umarła mi pod sercem trudno mi było przepracować temat straty bardzo.. leczyłam sie dlugo u psychiatry ale nigdy się nie obwiniałam w taki sposob jak Ty to napisałaś bo geny przecież mamy po rodzicach trudno ich winić...Taki jest mój krzyż do dziś myślę jaka by była nigdy w głębi duszy nie pogodziłam się z jej śmiercią nauczyłam się z tym żyć. Życzę Ci dużo cierpliwości ja wierzę , że twoje dzieci sa zdrowe wiem , że to wczesniaki ale jednak juz późne. @Destino córeczka z 26 tygodnia. Zawód na pewno Ci nie pomaga chodź czy na pewno... Duzo siły kochana.

@Marthi kochana może masz etap wyparcia wierzę , że niedługo napiszesz , że jesteś w szczęśliwej ciąży. U nas 32/33 jestem juz zmęczona bo jednak to nerwowy czas

@dagmarine25 kochana dedektor nie dla każdego. Gratuluje kochana

@babydust kiedy wizyta bo jak terminy odległe to zrób ta betę jesli ma Cię to uspokoić

@Wikunia7 jak u Was?



Pozdrawiam wszystkie niewymienione
@Porzeczka1234 @roki_1991 jestem zielona z tego Dr Janosz napisala mi przy badaniach zespolu asp (antykoagulant tocznia, beta 2 glikoproteiny oraz p/c kardilipidowe IgM i IgG ) 6-8 tyg 😯😯😯 jutro mam 5 tyg moze pojsc zrobic je jutro???
Ja w ostatniej ciazy juz bralam clexane wiec moze dlatego tak zalecila.
 
@Porzeczka1234 tak, 23 tc :( natomiast według położnej która odbierała poród to była ewidentne infekcja ale nikt tego nie potwierdzi ani nie sprawdzi. Wiec szukam w badaniach...wyniki miałam dobre, dziecko było zdrowe. Jedyna wskazówka z hist-pat to „liczne komórki trofoblastu mogące sugerować płytka implantację”. I tego się przyczepiliśmy z gin ale czy to czy infekcja się nie dowiem. A co w przypadku tego pozytywnego wyniku - jakieś prewencyjne działania potem?

Dziękuje za odpowiedz
 
reklama
@Porzeczka1234 @roki_1991 jestem zielona z tego Dr Janosz napisala mi przy badaniach zespolu asp (antykoagulant tocznia, beta 2 glikoproteiny oraz p/c kardilipidowe IgM i IgG ) 6-8 tyg 😯😯😯 jutro mam 5 tyg moze pojsc zrobic je jutro???
Ja w ostatniej ciazy juz bralam clexane wiec moze dlatego tak zalecila.
Ja bym poszła już jutro.. Dlatego Cię pytałam, bo mi lekarka na to zwracała uwagę, że trzeba w miarę szybko po poronieniu, żeby była prawdziwa informacja.. Ale właśnie czesem lekarze nie doprecyzuja.. Może Twojej Pani doktor chodziło że do 6-8 tygodni?
 
Do góry