reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dr z każdą moja negatywna beta jest załamany... Nie umie wytłumaczyć czemu pierwszy zdrowy zarodek przy pełnej obstawie leków się nawet nie zaimplantowal... Leki do każdego transferu wlew domaciczny z accofil plus zastrzyki steryd neoparin prolutex progesteron besins duphaston crinone acard. Ten ostatni transfer wlewy z immunoglobulin i pozostałe leki ale bez steryd już... Nie wiem co teraz... Wlewy potencjalnie działają do 4 tyg akurat to wypadac będzie prawdopodobnie w dniach transferu... I nie wiem czy dalej wlew czy może intralipid plus steryd teraz... :(
Kiedyś dziewczyny pisały, że przy accofilu domaciczne ciążę się nie udają, a podskórnie owszem
 
reklama
@monikao777 Leki to już masz wszystkie z mozliwych... jedynie szczepienia Ci zostały jeszcze. A jak u was z nasieniem ? I ile Ty masz lat i jakie amh ?
Immunoglobuliny sa zdecydowanie skuteczniejsze niz intralipid wiec mysle ze nie ma sensu zamiana immunoglobulin na intralipid. Ja bym próbowała na tych lekach, mysle że leki sa dobre i skuteczne a moze akurat zarodki były słabsze i z silnym, zdrowym maluchem sie uda :)
A myślałaś moze o szczepieniach ?
Amh 7.5. Lat 29. Nasienie mega super. Ana mam dodatnie. Miano 1:160.
 
@monikao777 masz stwierdzone pcos? :) ja tez mam wysokie amh i na poprawe komórek jajowych dostałam glucophage, koenzym q10, inofem, wit. E, wit. D :) myślę ze warto wdrożyć mimo wszystko bo podobno przy takim amh komorki sa słabszej jakości.
Kiedy planujesz kolejny transfer? :)
 
Hej ❤
U mnie. Strach, przeplatany z zadowoleniem. Dzisiaj 14t2d. Jeszcze tak daleko nie zaszłam i martwi mnie wszystko co zauważe;) I ciężko mi z tym. I to dziwne że w 13t męczą mnie bardzo mocne poranne mdlosci i jestem nie do życia. Gdzie wszędzie mówią że jak zaczniesz drugi trymestr to będzie łatwiej...;)
Mam brązowe plamienia od tygodnia. Mówią że od krwiaka. Brzuch boli i do tego zaparcia i mam przez to mętlik w głowie. Boję się że coś przeocze, że jakoś sygnał pominę. Muszę jakoś wyluzować ale nie wiem obecnie jak ;) za bardzo mi zależy.
Dzisiaj mam wizytę u dr Janosz ;) mam szansę zobaczyć Maluszka i już się boję że coś będzie nie tak...ciężko mu pozytywnie myśleć. Boję się cieszyć i rozglaszac wszędzie...;) takie marudzenie mi weszło. Dziękuję że pytasz ;* A co u Ciebie obecnie. ?
 
Amh 7.5. Lat 29. Nasienie mega super. Ana mam dodatnie. Miano 1:160.
Ja chyba bym też zrezygnowała z accofilu domacicznie jajeczka po nim moga być gorszej jakości i popieram @dagmarie25 metformax popeawia jakość komórki moja druga ciąża z cyklu naturalnego bez monitoringu starań itd pierwsza taka. Trzymam bardzo mocno kciuki za Was. Może napisz jakie dawki leków bierzesz. Imunoglobiny mimo , że drogie moim zdaniem chyba lepsze intralipid.

@Charlotte21 dostaniesz kopniaka..... a tak poważnie ...wiem ,że sie boisz ale musisz uwierzyć w maluszka wcale w drugim trymestrze nie jest lepiej ale obiektywnie lepiej mieć mdłości niz nie mieć w ogole objawów . Jesli chodzi o zaparcia to u mnie niestety tez sa od początku możesz brać espumisan i mize kup sobie tu polecany i ja go też mam blonnik z pingwinem co prawda na mnie nic nie działa mimo diety cukrzycowej i ogromnej ilości warzyw muszę czasem sie ratować czopkiem niestety. Podaje link ja zamawiam do apteki bo nigdzie nie można go dostać


@Charlotte21 dzieki i 3mam kciuki :) a jeszcze jedno dziś rano mialam lekka biegunke czy też to mialyscie? sorki ze taki temat z rana:)
Jedni w ta stronę inni w drugą myślę , że to chyba nie ma znaczenia na poczatku też mialam biegunki i schudłam 3 kg. Nasza @iveo tez miała biegunki w ciąży a Michałek juz ma prawie rok.

U nas wczoraj bylo 3 usg generyczne szczerze okropny stres nie wism czemu strasznie się nskreciłam . Nasza kruszka wygląda na zdrowa wszystko z nia dobrze wazy 1600 gram i ma ok 42 cm i bardzo dlugie nogi haha

A to ona jeszcze bezimienna córeczka
 

Załączniki

  • 15731237897146714106874204360264.jpg
    15731237897146714106874204360264.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 71
reklama
Hej ❤
U mnie. Strach, przeplatany z zadowoleniem. Dzisiaj 14t2d. Jeszcze tak daleko nie zaszłam i martwi mnie wszystko co zauważe;) I ciężko mi z tym. I to dziwne że w 13t męczą mnie bardzo mocne poranne mdlosci i jestem nie do życia. Gdzie wszędzie mówią że jak zaczniesz drugi trymestr to będzie łatwiej...;)
Mam brązowe plamienia od tygodnia. Mówią że od krwiaka. Brzuch boli i do tego zaparcia i mam przez to mętlik w głowie. Boję się że coś przeocze, że jakoś sygnał pominę. Muszę jakoś wyluzować ale nie wiem obecnie jak ;) za bardzo mi zależy.
Dzisiaj mam wizytę u dr Janosz ;) mam szansę zobaczyć Maluszka i już się boję że coś będzie nie tak...ciężko mu pozytywnie myśleć. Boję się cieszyć i rozglaszac wszędzie...;) takie marudzenie mi weszło. Dziękuję że pytasz ;* A co u Ciebie obecnie. ?
Jestem po pierwszym szczepieniu w Łodzi następne 25.11 i możemy się starać na monitoring jade 4-7 grudnia do dr. Przycień
Daj znać jak po wizycie
 
Do góry