reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej ;) robiłam w innych placówkach. ;) dlatego zdecydowałam się na szczerość w stosunku do konsultacji. Moim zdaniem to też daje ogląd, że mam prawo zmienić lekarza jak mi on nie odpowiada ;) ale fakt czasem warto trzymać buzię na kłódkę.

@oczekujaca czuje że to tak miało właśnie być. Nie w Bytomiu tylko u Sodowski mi się udało ;)

@Charlotte21 ja robilam prenatalne w sodowskim w katowicach dr Aneta Walaszek-Gruszka dokladna ...2 opinie u prof Wiechecia w krakowie potwierdzil pania dr z sodowskiego ona była bardzo dokladna.
 
reklama
@Charlotte21 ja robilam prenatalne w sodowskim w katowicach dr Aneta Walaszek-Gruszka dokladna ...2 opinie u prof Wiechecia w krakowie potwierdzil pania dr z sodowskiego ona była bardzo dokladna.
No Sodowski.pl poleca już nie jedna osoba. Co prawda idę do innej Pani która jest akurat dostępna. Ale cieszę się.

Czy podstawienie luteiny dopochwowo może mieć jakieś komplikacje ?
Nie biorę jej id dzisiaj i lepiej się czuje. Zdecydowanie mniej mnie brzuch boli. Może mi pisrazniala nadżerke?
Ale i tak się boję trochę odstawić. ;/ co wy o tym sądzicie? Miałam 2x 100g. I 3x1 Duphaston. Miałam dzisiaj odstawić Luteine i zwiększyć Duphaston na 3x2.
 
@Bunia10 wlewy mają szerokie zastosowanie najważniejsze to kiedy tracisz ciążę z obecnym partnerem wtedy powiem Ci jak zrobisz wlew i dlaczego. Proszę napisz bo wypadlam z forum trochę i nie znam Twojego przypadku.
Auri zachodzę w ciąże naturalnie bez problemu problem jedt tylko w tedy jak zrobię wlew z Acofil do macicy blokuje mi to owulacje potem test pozytywni beta tez ok jest tez serduszko i mamy 6 tydz 5 dzień i koniec serduszko przestaje bić od pozytywnego testu biorę wszystkie leki steryd Encorton 15 mg co 3 dni zastrzyk z Acofil Clexan Dupchaston
 
Auri zachodzę w ciąże naturalnie bez problemu problem jedt tylko w tedy jak zrobię wlew z Acofil do macicy blokuje mi to owulacje potem test pozytywni beta tez ok jest tez serduszko i mamy 6 tydz 5 dzień i koniec serduszko przestaje bić od pozytywnego testu biorę wszystkie leki steryd Encorton 15 mg co 3 dni zastrzyk z Acofil Clexan Dupchaston
Dzisiaj pisałam z lekarzem i mam zamienić Encorton na Progref i leki mam zacząć brać od owulacji ale mam jeszcze wizytę 15 lis zo
 
Sydor to immunolog na pewno nie pomoże Ci w genetyce po prostu się w tym niespecjalizuje. Jeśli chodzi o genetyka polecam Sodowicz z Rudy Śląskiej. Już chyba pisałam , ze skierowanie do genetyka możesz poprosić albo gginekologa albo rodzinnego Ty i partner musicie mieć osobne skierowania. I raczej z tym nie czekaj bo czasem majac skierowanie czeka się na wizyte i pobranie ok 3-6 miesiecy a czasem wiecej.

@czarna_mala kochana bardzo mocno trzymam kciuki. Nie napiszę nic wiecej wierzę, że to ten czas.. ściskam bardzo bardzo mocno

@Charlotte21 ja bym poszła na 2 usg i chyba jednak warto wiedzieć taka moja rada. Skad pomysł o skracającej szyjce przecież dzidziuś waży ok 100 gram .... jeszcze nie uciska na szyjkę. Byłaś na ip? Jak sytuacja?

@Porzeczka1234 nie mogę tego sodowicz znaleźć pamietasz jaka to poradnia Angelius czy Godula Hope jest jeszcze Postmedical dzięki za pomoc
 
A jest może ktoś kto miał ciążę biochemiczne a po wlewach i sterydzie się udało? Jestem tu nowa dosyć i nie wszystkie historie znam
Z mężem starałam się 2 lata. Po tym czasie kiedy zaczal się leczyć na IO to zaskoczyło. ;) pierwsze szczęście. Do 10tc, bo serce przestało bic. Okazało się u nie że komórki nk. Przy drugiej poronionej ciąży dzięki wlewom i sterydzie wierzę że udało się tak długo utrzymać ciaze z obciążeniem genetycznym. Teraz jestem w 12t3d i też mam wlewy o encorton i wierzę że to mi niezbędne.
 
@Charlotte21 trzymam mocno kciuki żeby Ci się udalo:) u mnie też te komórki nk i pai 1 boję się że mój organizm jest wrogi masakra:/moje życie kręci się tylko wokół tego czy się uda czy nie można zwariować ale trzeba mieć nadzieję..
 
Z mężem starałam się 2 lata. Po tym czasie kiedy zaczal się leczyć na IO to zaskoczyło. ;) pierwsze szczęście. Do 10tc, bo serce przestało bic. Okazało się u nie że komórki nk. Przy drugiej poronionej ciąży dzięki wlewom i sterydzie wierzę że udało się tak długo utrzymać ciaze z obciążeniem genetycznym. Teraz jestem w 12t3d i też mam wlewy o encorton i wierzę że to mi niezbędne.
Gratuluje jednak udaje się trzymam kciuki a wlewy były z immunoglobuliny ??
 
reklama
No Sodowski.pl poleca już nie jedna osoba. Co prawda idę do innej Pani która jest akurat dostępna. Ale cieszę się.

Czy podstawienie luteiny dopochwowo może mieć jakieś komplikacje ?
Nie biorę jej id dzisiaj i lepiej się czuje. Zdecydowanie mniej mnie brzuch boli. Może mi pisrazniala nadżerke?
Ale i tak się boję trochę odstawić. ;/ co wy o tym sądzicie? Miałam 2x 100g. I 3x1 Duphaston. Miałam dzisiaj odstawić Luteine i zwiększyć Duphaston na 3x2.
Do kogo idziesz?
 
Do góry