reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@babydust - dopóki z mężem nie wyjdziemy na jakąś prostą, to w ogóle nie chce słyszeć i myśleć o staraniach... ale pewnie do tego dojdzie, że będziemy ponownie starać się naturalnie. Co do chromatyny - to to samo co fragmentacja DNA? Jeśli tak, to mój mąż też miał teraz 13% - Androlog powiedział, że kiepsko, "że DNA plemników jest połamane", a dr P. że nie jest źle. Odnosząc się zaś do kwasu foliowego - czy go suplementowałam metylami czy nic nie brałam też mam zawsze powyżej normy :/ Kilku lekarzy powiedziało mi, że to dlatego, że nie przyswajam normalnego kwasu (nawet z diety) i on krąży jako "coś tam" (nie pamiętam nazwy) w organizmie. Przestałam się więc tym przejmować.

@Porzeczka1234 - czekamy na wyniki posiewu męża, a potem umawiamy wizytę do Androloga.

@ovli22 - powodzenia dziś na wizycie, daj znać jak po! :) Ile poszło na badania, jaka opinia i co powiedział.

@Małgosia1980 - dziękuję za Twój post o Accofilu. Z chęcią poczytałabym o tym więcej - masz jakieś źródła godne polecenia?

@Oczekujaca123 - w czym zachowanie Amelki Cię nie pokoi, jeśli mogę zapytać?
 
Hej, dziewczyny chciałabym zrobić badanie w kierunku antyfosfolipidów, okazało się, że są 4 rodzaje. I nie wiem które zrobić badanie w czwartek. Pomożecie? ;)
 
@babydust - dopóki z mężem nie wyjdziemy na jakąś prostą, to w ogóle nie chce słyszeć i myśleć o staraniach... ale pewnie do tego dojdzie, że będziemy ponownie starać się naturalnie. Co do chromatyny - to to samo co fragmentacja DNA? Jeśli tak, to mój mąż też miał teraz 13% - Androlog powiedział, że kiepsko, "że DNA plemników jest połamane", a dr P. że nie jest źle. Odnosząc się zaś do kwasu foliowego - czy go suplementowałam metylami czy nic nie brałam też mam zawsze powyżej normy :/ Kilku lekarzy powiedziało mi, że to dlatego, że nie przyswajam normalnego kwasu (nawet z diety) i on krąży jako "coś tam" (nie pamiętam nazwy) w organizmie. Przestałam się więc tym przejmować.

@Porzeczka1234 - czekamy na wyniki posiewu męża, a potem umawiamy wizytę do Androloga.

@ovli22 - powodzenia dziś na wizycie, daj znać jak po! :) Ile poszło na badania, jaka opinia i co powiedział.

@Małgosia1980 - dziękuję za Twój post o Accofilu. Z chęcią poczytałabym o tym więcej - masz jakieś źródła godne polecenia?

@Oczekujaca123 - w czym zachowanie Amelki Cię nie pokoi, jeśli mogę zapytać?
Marthi a powiedz wiecej co androlog powiedzial ?? bo chromatyna to to samo co dna wiec podobny wynik maja. zlecil jakies badania dodatkowe >? Leki " badalas mutacje mthfr ? ja faszeruje teraz meza .. nie wiem na ile mu to pomoze :( ponoc sa tacy faceci na ktorych to dziala... podsatwowe wyniki mial w normie, posiew ujemny .. ale nie wiem co dalej :(

niestety @Brumba nie napisala nic o accofilu wiem tylko ze zaczela go brac na cito jak sie okazalo ze juz jest w ciazy i nie zdazyla na szczepienia i dr Socha jej przepisal zdalnie praktyccznie.
 
Marthi a powiedz wiecej co androlog powiedzial ?? bo chromatyna to to samo co dna wiec podobny wynik maja. zlecil jakies badania dodatkowe >? Leki " badalas mutacje mthfr ? ja faszeruje teraz meza .. nie wiem na ile mu to pomoze :( ponoc sa tacy faceci na ktorych to dziala... podsatwowe wyniki mial w normie, posiew ujemny .. ale nie wiem co dalej :(

niestety @Brumba nie napisala nic o accofilu wiem tylko ze zaczela go brac na cito jak sie okazalo ze juz jest w ciazy i nie zdazyla na szczepienia i dr Socha jej przepisal zdalnie praktyccznie.
Dziewczyny chodzi wam o te wyniki ?
Bo sama jestem ciekawa wiec się przylacze do pytania
 

Załączniki

  • 6D8B9E7E-22F5-428A-862C-AE64A2261A9D.jpeg
    6D8B9E7E-22F5-428A-862C-AE64A2261A9D.jpeg
    166,1 KB · Wyświetleń: 66
Właśnie jeszcze nikomu jutro mam wizytę u doktor Janosz to pani doktor pokaże chociaż chciałabym męża umówić do specjalisty od tych właśnie spraw.
MoZe kogoś polecasz ze Śląska
Zapytaj bezpośrednio czy zna kogoś :) Czasem na lekarzy do polecenia. My też te badania robiliśmy, ale u nas wynik było koło 5 %, więc podobno bardzo dobre wyniki. Na pewno pani doktor coś wymyśli i poleci :) Nie wiem jak wy, ale ja od niedawna zapisuje sobie wszystkie pytania, które przyjdą mi do głowy i po prosty jej potem je czytam :D Bo kilka razy okazało się, ze za wizytę płaciłąm a nie miałam informacji które były dla mnie istonte :) Życzę powodzenia !
 
reklama
Właśnie jeszcze nikomu jutro mam wizytę u doktor Janosz to pani doktor pokaże chociaż chciałabym męża umówić do specjalisty od tych właśnie spraw.
MoZe kogoś polecasz ze Śląska
Pisałam juz dziewczyny androlog-urolog Maciej Szczembara przyjmuje w Katowicach w Gyncentrum raz w miesiacu

Jeszcze @Oczekujaca123 mówiła o kimś ale nie pamiętam.

@ovli22 i jak?
 
Do góry