reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi wczoraj spotkalam sie z dwiema kolezankami jedna rodzi w pazdzierniku druga w grudniu bylam z siebie dumna ze podolalam i dalam rade sie z nimi spotkac. Ja ucze się cierpliwosci caly czas. Ogólnie nigdy nie mialam latwego zycia na wszystko ciezko pracowalam nic za darmo w zyciu nie dostalam a tuy jeszcze to . No i ciezki charakter mojego m. Kocham go bardzo to dobry czlowiek ale ma swoje fochy. Mój Michałek daje mi siłę choc ostatnio tez niesforny ale mimo to chce jeszcze raz .
 
reklama
@basiawol - to wielki krok, ze byłaś w stanie spotkać się z koleżankami z widocznymi już brzuszkami. Możesz być z siebie dumna, jesteś silna kobieta. Z Twoim M tez sobie poradzisz :))) Zycze Ci tego, tak jak i różowego bejbisia.
 
Dziewczyny, które jakiś czas temu pytały mnie o te przeciwciala przeciwplemnikowe w nasieniu i krwi... Taki paradoks moze Was zaciekawić.... - mężowi mojemu w nasieniu(!) wyszły P/C p. plemnikowe i to w wysokim mianie, jak zapewne pamiętacie. Dziś dostałam wyniki przeciwciał z krwi. Moje i męża. I co? Mąż w krwi nie ma przeciwciał przeciw plemnikowych, a w nasieniu owszem! Taki numer...

Mi za to wyszły ujemne:
1. P/C p. Kardiolipinowe (ACA) w obu klasach
2. P/C p. Beta 2 glikoproteinie w obu klasach.
3. Antykoagulant tocznia.

Na resztę jeszcze czekam.
 
Dziewczyny, które jakiś czas temu pytały mnie o te przeciwciala przeciwplemnikowe w nasieniu i krwi... Taki paradoks moze Was zaciekawić.... - mężowi mojemu w nasieniu(!) wyszły P/C p. plemnikowe i to w wysokim mianie, jak zapewne pamiętacie. Dziś dostałam wyniki przeciwciał z krwi. Moje i męża. I co? Mąż w krwi nie ma przeciwciał przeciw plemnikowych, a w nasieniu owszem! Taki numer...

Mi za to wyszły ujemne:
1. P/C p. Kardiolipinowe (ACA) w obu klasach
2. P/C p. Beta 2 glikoproteinie w obu klasach.
3. Antykoagulant tocznia.

Na resztę jeszcze czekam.
A co z tymi antylozyskowymi u Ciebie? Badalas?
 
@Marthi patrzac na Twoją sygnaturkę zastanawiam sie czy faktycznie te przeciwciala nie powduja wlasnie wad genetycznych. Daj znac jak bedziesz miec konsultacje
 
Dziewczyny, które jakiś czas temu pytały mnie o te przeciwciala przeciwplemnikowe w nasieniu i krwi... Taki paradoks moze Was zaciekawić.... - mężowi mojemu w nasieniu(!) wyszły P/C p. plemnikowe i to w wysokim mianie, jak zapewne pamiętacie. Dziś dostałam wyniki przeciwciał z krwi. Moje i męża. I co? Mąż w krwi nie ma przeciwciał przeciw plemnikowych, a w nasieniu owszem! Taki numer...

Mi za to wyszły ujemne:
1. P/C p. Kardiolipinowe (ACA) w obu klasach
2. P/C p. Beta 2 glikoproteinie w obu klasach.
3. Antykoagulant tocznia.

Na resztę jeszcze czekam.

Ale to jest dokładnie to o czym od dawien dawna pisze @Porzeczka1234. U jej męża było dokładnie tak samo. W krwi zero a w nasieniu dużo! Ja bardzo mocno wierzę że to te przeciwciała były powodem Twojej straty teraz i że leki jakie masz są odpowiednio dobrane i z ich pomocą donosisz dzieciaczka :*
 
@basiawol - wady może powodować wszystko; i te przeciwciała męża, i MTHFR, które oboje mamy, i moje PAI-1, i może nawet hashimoto moje. Cholera wie...

@roki_1991 - no może... oby tak było...

@Porzeczka1234 - a przypomnij proszę ile Ty miałaś poronień wcześniej? i ile badałaś zarodków?
 
reklama
Do góry