reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny ja po wizycie ;) wszystko ok. Co do tego TSH mam skierowanie do endokrynologa ale chyba nie ma co się pchać na nfz, pójdę prywatnie. Przed wizytą chce powtórzyć tsh i zrobić jeszcze ft3 i ft4. Czy coś jeszcze żebym nie szła nie potrzebnie na ta wizytę?
 
@Marthi ja miałam 2 straty przed Zosią ciąża pierwsza Zuzia 26 tydzień zdrowa córka ciąża bez leków druga 12 tydzień córka nie udalo się zbadać w Genesis próbka wywietrzała heparyna 0,2 -0,4. Później zaczęłam sie badać sama genetyka itd i Malinowski. Tylko dziewczyny ja pisałam wam tu kilkanaście razy , że ja nie zachodziłam w ciąże w ogóle moje 2 pierwsze ciąże to z inseminacji . Po zbadaniu męża wyszly przeciwciała i zachodze w pierwszym cyklu mój mąż ma zapalenie gruczołu krokowego to choroba przewlekła w ogóle jej nie odczuwał nie wiedział o niej a nabawił sie jej chyba za mlodu tak powiedział m bo jezdził na żagle i nie raz nie dwa przemarzł u nas te przeciwciała będą do konca zycia bo jest zwapnienie na jadrze ktore powoduje zapalenie od czasu do czasu. Także badajcie mężów nie tyko badanie nasienia ale i usg.

@Karolinaaaa w ciazy musisz miec wizyte u endo w ciagu 7 dni po co płacić? Nie rób badań da ci skierowanie lekarz

@Oczekujaca123 kochana jak u Was?

@dżoasia myśle o Tobie i dziewczynkach
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem z endokrynologiem.. wszędzie kolejki na rok do przodu a to, ze w ciazy i mam skierowanie to w duuu mają ;/ może ktoś coś może polecić w okolicy trójmiasta? Ale badania i tak chyba zrobię przed wizytą, nie jest jakis straszy koszt a co najmniej tydzień do przodu będę. Dzięki za podrzucneie linków! Akurat w diagnostyce mam jeszcze parę % zniżki;)
 
@Porzeczka1234 - dziekuję za informację. A standardowo, jak nie ma zapalenia tego gruczołu, to te przeciwciała mogą się pojawiać i znikać czy jak się pojawią (pytanie kiedy powstają?) to już są na całe życie? Masz informacje na ten temat?

@dżoasia - co u Was?

@funia @kas90 - zapomniałyście już o nas:) ? planujecie drugie?

@dżoł - co u Ciebie, kochana?

@Nadja_n - ściskam!! :*

@marzycielka81 - spakowana już pewnie?

@bertha @burczuś @marshia - nieustanne <3
 
@Porzeczka1234 dzieciaki rosną, ostatni pomiar w zeszły piątek- Staś 5220, Amelka 4550.
Przygotowujemy się na chrzciny- 18.08, muszę w końcu coś kupić , żeby mieli w czym iść :D
Byliśmy w poniedziałek u audiologa (Stasiowi w szpitalu nie wyszło przesiewowe badanie słuchu) , teraz wygląda na to, że jest ok. Za pół roku mamy kontrolę. Oprócz tego Rehabilitujemy wzmożone napięcie Stasia no i u Amelki też się pojawiło:( Więc ona też ćwiczy. Czas nam mega szybko ucieka, wizyty prywatne, organizacja chrzcin wszystko nas trochę szarpnelo finansowo więc M trochę więcej pracuje, a ja sama muszę ogarniać wiecej więc jest ciężko :(
W dodatku odzywa się u mnie IO. Zaczynam tyc z powietrza. No i mega bolą mnie nogi- robią mi się pajaczki.... chyba odstawienie heparyny daje o sobie znać . Muszę zadbać o siebie A nie mam czasu ...
Na szczęście noce się nam poprawiły . W zasadzie dzieciaki śpią od 21/22 do ok 4... no ale zanim ja ogarnę wszystko położę się to jest ok 24 więc snu też nie zawiele zostaje. Staś mało sypia w ciągu dnia i generalnie jest mega wymagającym dzieckiem... dobrze , że 2 takie same charaktery mi się nie trafiły bo już powoli czuje jakbym wariowala ...
Także u nas raz pod górkę raz z górki, ale generalnie cieszę się, że mam dwójkę choć czasem mam myśli w stylu "za jakie grzechy ..." jakkolwiek to źle nie zabrzmi ale pewnie tylko mamy bliźniaków to zrozumieją ...

A co u Ciebie? Jak się czujesz? Który to już tc?

@burczuś co u Ciebie ? ;**


@Marthi ja miałam 2 straty przed Zosią ciąża pierwsza Zuzia 26 tydzień zdrowa córka ciąża bez leków druga 12 tydzień córka nie udalo się zbadać w Genesis próbka wywietrzała heparyna 0,2 -0,4. Później zaczęłam sie badać sama genetyka itd i Malinowski. Tylko dziewczyny ja pisałam wam tu kilkanaście razy , że ja nie zachodziłam w ciąże w ogóle moje 2 pierwsze ciąże to z inseminacji . Po zbadaniu męża wyszly przeciwciała i zachodze w pierwszym cyklu mój mąż ma zapalenie gruczołu krokowego to choroba przewlekła w ogóle jej nie odczuwał nie wiedział o niej a nabawił sie jej chyba za mlodu tak powiedział m bo jezdził na żagle i nie raz nie dwa przemarzł u nas te przeciwciała będą do konca zycia bo jest zwapnienie na jadrze ktore powoduje zapalenie od czasu do czasu. Także badajcie mężów nie tyko badanie nasienia ale i usg.

@Karolinaaaa w ciazy musisz miec wizyte u endo w ciagu 7 dni po co płacić? Nie rób badań da ci skierowanie lekarz

@Oczekujaca123 kochana jak u Was?

@dżoasia myśle o Tobie i dziewczynkach
 
Hej dawno nie zaglądałam tutaj. Też sobie dałam trochę przestrzeni.
10 stycznia lyzeczlowanie 10tc komórki nk
8 czerwca lyzeczlowanie 8 tc trisomia 16

Po pierwszym poronieniu robiłam cały zestaw antyfosfolipidowy. Wszystko ok. Wyszły tylko komórki nk na które brałam wlewy o Encorton.
Czy powinna powtórzyć jakieś badania ? Co sądzicie ? Dr Janosz odwołała wizyty na 2 miesiące dla nieciezarnych i nie mam pojęcia co mam robić. Właśnie mi się nowy cykl zaczął i nie wiem czy starać się czy poczekać jeszcze ? Jutro mam mieć badanie na kardiotypy...
Tak bardzo szkoda mi tego cyklu.
 
reklama
@Marthi mam 2 torby. Jedna swoją a druga młodego do dziadków. Nie spieszę się bo Adrian w sobotę ma 6 urodziny a w niedziele mamy roczek jego kuzyna. I po roczku jedzie do moich rodziców. Ogólnie młody w brzuchu jest o 2 tygodnie większy a głowę ma o dwa tygodnie za mala i trochę panikuje. W poniedziałek mam diabetologa na polnej i on na podstawie cukrów usg i przepływów zdecyduje na kiedy dostanę skierowanie do szpitala

Trzymam mocno kciuki i wierzę że w końcu znajdzie się przyczyna i będzie rada. N as pisz potem co powiedział Kurpisz
 
Do góry