reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A dzownilas do Katowic czy zabrza bo moja koleżanka wczoraj dzwoniła do Katowic i zapisali ją jeśli dobrze pamietam to 10 wrzesnia
Dr. Janosz przyjmuje jeszcze w Zabrzu.
Ja umawiałam się w maju do niej to miałam termin na koniec czerwca w Katowicach.
A na 13 czerwca w Zabrzu ale musiałam z niego zrezygnować.
 
Termin złapałam w Rudzie Śląskiej. W Katowicach powiedziano mi że pani doktor przyjmuje tylko raz w tygodniu do godziny 14 zdaje się. Ja tam jestem w stanie dojechać przy dobrych wiatrach na 16tą więc nawet nie zapytałam o termin, a do Zabrza się nie dodzwoniłam - oba numery cały czas poczta głosowa. Ale będę jeszcze próbować
A dzownilas do Katowic czy zabrza bo moja koleżanka wczoraj dzwoniła do Katowic i zapisali ją jeśli dobrze pamietam to 10 wrzesnia
 
@ovli22 - a gdzie kochana robią te badania w Poznaniu???

@fondie - gratulacje



Dziewczyny FERTI.LMAN plus czy PROFER.TIL - który lepszy?? @iveo @Porzeczka1234
My profer..til polecił nam je androlig urolog argumentujac najlepszym " nieoszukanym" składem ja polecam ten. Po 3 miesiacach liczba plemników 234 ml polepszyło sie jakoś 5 krotnie , oczywiście orzechy brazylijskie , zielone sałatki co 2 dzień tel nie w spodniach picie wódki raz na jakiś czas zero piweczka raczej wino czerwone.

@ovli22 odszukam i odopisze na priv do wieczora

@Pami123 jaki jest wasz problem? Ty jezdziłaś do P szczepiłaś się?
 
My profer..til polecił nam je androlig urolog argumentujac najlepszym " nieoszukanym" składem ja polecam ten. Po 3 miesiacach liczba plemników 234 ml polepszyło sie jakoś 5 krotnie , oczywiście orzechy brazylijskie , zielone sałatki co 2 dzień tel nie w spodniach picie wódki raz na jakiś czas zero piweczka raczej wino czerwone.

@ovli22 odszukam i odopisze na priv do wieczora

@Pami123 jaki jest wasz problem? Ty jezdziłaś do P szczepiłaś się?
Właśnie ja się za bardzo szczepić nie chce ale jeśli będzie to ostateczność to się zgodzę.
Za mną dwa poronienia 6,9 tydz przy drugim poronieniu brałam clexane 0.4 acard 150 i wszystko metylowane teraz problemy z zajściem w ciąże jeszcze się pojawiły
 
reklama
Do góry