reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
No właśnie ja też po cichu liczę na to, że się uda bo nigdy nie miałam takiej wysokiej bety no i takich dużych przyrostow. Niby nie wierzę ale wiadomo, wszystkiego się chwytam ;)

Pije czasem zielona herbatę, ale sporadycznie. A czemu pytasz?

Bo bardzo lubię zielona herbatę ale zastanowi się czy w naszym przypadku można ?!
Bo u nas to nie wiadomo co pomoże a co zaszkodzi ;(
 
Nic nie słyszałam żeby miała zaszkodzić. Myślę, że z umiarem można. Skoro kawę można to czemu nie zielona herbatę..
A jeszcze Wam się pochwalę, że pierwsze usg wypada w 10 rocznicę naszego związku ;) normalnie tego nie świętujemy ale mam nadzieję, że tym razem będzie okazja.
 
Nic nie słyszałam żeby miała zaszkodzić. Myślę, że z umiarem można. Skoro kawę można to czemu nie zielona herbatę..
A jeszcze Wam się pochwalę, że pierwsze usg wypada w 10 rocznicę naszego związku ;) normalnie tego nie świętujemy ale mam nadzieję, że tym razem będzie okazja.

Może to jakiś znak ;) Karolina w którym jesteś tygodniu ( Sorki nie doczytałam) jest nas tutaj dużo i się gubię jak ktoś jest nowy ;)
 
Początek, 5 tc, dlatego usg dopiero za 2 tygodnie :) do tej pory wszystko kończyło się max w 6 tc więc do czasu badania będzie już po najgorszym.
 
U mnie jak wyszła wada serduszka u coreczki to bardzo dobry kardiolog powiedział ze to albo przeziębienie albo zielona herbata na początku ciąży. Także ja nie pije w ciąży :)
Dzuewczyny ja znowu w szpitalu.... przedwczoraj Malutka miała spadki tętna po skurczach na ktg. W szpitalu ktg już wyszło dobrze ale bardzo chciałam by mnie przyjęli bo się martwiłam i zostawili mnie tu choć z wielkim fochem. Gdybym została w domu tl bym oszalała. Tu zrobili usg i ich zdaniem wszystko gra. Ktg tez teraz wychodzą dobre. Ahhh jestem zmęczona.... ale jeden plus to zawsze jak jestem w szpitalu to ktoś mnie z forum odwiedzi, dziś była @dżoł :) :) a w zeszłym tygodniu w Łodzi @dagmarie25 :)
Ogólnie się wszystko unormowalo ale tutaj lekarze w UCK w Gdańsku to kompletnie maja wylane. Leżę tu żeby mieć to ktg i badania ale liczę znowu na Malinę w poniedziałek ze ten mądry człowiek coś wymyśli.
@marzycielka81 a mi jyz wszystko trzyma pessar... skurcze tylko czasami, regularne były podczas ktg s gabinecie i szybko do szpitala. A tu syndrom białego fartucha i wszystko ok. Moja Malutka wazy podobnie
 
reklama
U mnie jak wyszła wada serduszka u coreczki to bardzo dobry kardiolog powiedział ze to albo przeziębienie albo zielona herbata na początku ciąży. Także ja nie pije w ciąży :)
Dzuewczyny ja znowu w szpitalu.... przedwczoraj Malutka miała spadki tętna po skurczach na ktg. W szpitalu ktg już wyszło dobrze ale bardzo chciałam by mnie przyjęli bo się martwiłam i zostawili mnie tu choć z wielkim fochem. Gdybym została w domu tl bym oszalała. Tu zrobili usg i ich zdaniem wszystko gra. Ktg tez teraz wychodzą dobre. Ahhh jestem zmęczona.... ale jeden plus to zawsze jak jestem w szpitalu to ktoś mnie z forum odwiedzi, dziś była @dżoł :) :) a w zeszłym tygodniu w Łodzi @dagmarie25 :)
Ogólnie się wszystko unormowalo ale tutaj lekarze w UCK w Gdańsku to kompletnie maja wylane. Leżę tu żeby mieć to ktg i badania ale liczę znowu na Malinę w poniedziałek ze ten mądry człowiek coś wymyśli.
@marzycielka81 a mi jyz wszystko trzyma pessar... skurcze tylko czasami, regularne były podczas ktg s gabinecie i szybko do szpitala. A tu syndrom białego fartucha i wszystko ok. Moja Malutka wazy podobnie
To trzymam kciuki żeby Cię do domu puścili skoro nic się nie dzieje i nie ma spadków.
 
Do góry