reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mamuśki po cc.
Dzisiaj mija mi 3 tygodnie po. Od paru dni wróciło mi czucie na brzuchu w miejscu nad szyciem i mam wrażenie ze ta skóra mnie boli.. i w ogóle cały czas czuje dyskomfort zwłaszcza boli mnie po bokach na szyciu, czy to normalne czy mam się zacząć niepokoić? ...
 
reklama
@ovli22 - co lekarz to opinia, ja planowałam brać do 20tc steryd... ale... no właśnie, planowałam... a sama wiesz jak się skonczylo[emoji20]

A Ty jak się czujesz?
 
Mamuśki po cc.
Dzisiaj mija mi 3 tygodnie po. Od paru dni wróciło mi czucie na brzuchu w miejscu nad szyciem i mam wrażenie ze ta skóra mnie boli.. i w ogóle cały czas czuje dyskomfort zwłaszcza boli mnie po bokach na szyciu, czy to normalne czy mam się zacząć niepokoić? ...

Mnie te boki czyli miejsca gdzie były węzły szwów bolały dłużej. I swędziały mocniej. I zazdroszczę czucia bo ja dalej nie wszędzie mam :(
 
Mamuśki po cc.
Dzisiaj mija mi 3 tygodnie po. Od paru dni wróciło mi czucie na brzuchu w miejscu nad szyciem i mam wrażenie ze ta skóra mnie boli.. i w ogóle cały czas czuje dyskomfort zwłaszcza boli mnie po bokach na szyciu, czy to normalne czy mam się zacząć niepokoić? ...

Wrażenie i niby bol może się długo utrzymywać. Ja czułam jakby ta skóra nie była moja. Ale minęło, chociaż kiefy - nawet nie wiem. Czuję już tam wszystjo w miare normalnie. Aaaa i czasem pobolewalo więcej jak przyklejałam nowy plaster - jakby to wszystko pracowało w środku (dziwne, bo plaster na skórze).
 
@ovli22 - co lekarz to opinia, ja planowałam brać do 20tc steryd... ale... no właśnie, planowałam... a sama wiesz jak się skonczylo[emoji20]

A Ty jak się czujesz?

Ja się czuje nawet Ok ;) i właśnie mnie to martwi !
Nie mam plamień ani bólu brzucha ,nie mdli , brak jakiś szczegółowych objawów No tylko piersi trochę bolą i senna czasami jestem .

W czwartek będzie 8+1 a wizytę mam w poniedziałek ;)
Nie wiem co mnie czeka ! Nie latam po lekarzach jak walnięta chyba ze mam krwawienia , bo to nic nie zmieni ! Jak ma bić serduszko to będzie ! Nic nie poradzę !!

A jak ty się czujesz ?
 
@ovli22 - to trzymam kciuki za wizytę w poniedziałek!

Ja miałam podobnie - tylko ból piersi się utrzymywał w sumie... najwiecej objawów miałam w 4-5 tyg. - wtedy czułam zapachy, od bialego sera mnie odrzuciło na 3 dni, no i bolały piersi... Od 8 tc coraz mniej bolały piersi, a zaczęłam czuć jajniki, lekkie skurcze w podbrzuszu tez... no i w 8+4 dowiedzialam się o tym, ze dzidzia obumarła... wiec to co się działo chyba to zwiastowało... ale wtedy tak nie myślałam - myślałam, ze macica się rozciąga bo dziecko rośnie... a tu niestety.

U mnie w miarę ok, aczkolwiek dziś mam spadek formy, myślawkę itd.... :( ale nie chce Wam tu smęcić.

Daj znać po wizycie jak sytuacja :* i jeszcze raz powodzenia!
 
Marthi jak ci to pomoze to wygadaj sie :) ja nigdy nie traktuje tego jak smecenie :) a moze cos podpowiemy , i bedzie ci lepiej :)
 
reklama
Do góry