reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino (oczywiście jeśli ktoś ma porady to również proszę) potrzebuję Twojej rady,choć już tam coś wiem z wiadomości od dziewczyn:) Zrobiłam posiew z szyjki i wyszło mi candidia al. obfite. dostałam na to antybiotyk-dopiero dziś,bo wczoraj nie miał mi kto przepisać, Ale moje pytanie jest następujące-co oprócz tego mogę stosować? W piątek jadę na histeroskopię i w tak krótkim czasie chcę wspomóc organizm. z góry dzięki za odp:)
@dżoasia niesustające kciukasy za Twoje dziewczynki :)
@Marthi :* @marshia ;* @bertha ;*
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Karolinaaaa acard bierze sie do 36 tygodnia ciąży zgodnie z zarzadzeniem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego odstawia sie z dnia ma dzień, steryd bym nie odstawiła. 7 tygodzień to bardzo szybko za szybko. Prof mówi ,że 16 tydzien moja lokalna gin 20 tydzień Ty masz mała dawkę

@dżoasia kochana superrrrrrrr bardzo się cieszę ♥️♥️♥️♥️♥️ dzielne te twoje "duże " dziewczynki

@Anima2689 ty masz mała dawkę heparyny attp 27 to raczej przy dolnej granicy także spikojnie. U mnie heparyna 0,8 cc 24 h nie bralam zastrzyków krew do opanowania żadnych niespodzianek. Czekaj spokojnie na poród jal sie zacznie to na pewno bedzie to troche trwało zanim urodzisz
 
@Karolinaaaa acard bierze sie do 36 tygodnia ciąży zgodnie z zarzadzeniem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego odstawia sie z dnia ma dzień, steryd bym nie odstawiła. 7 tygodzień to bardzo szybko za szybko. Prof mówi ,że 16 tydzien moja lokalna gin 20 tydzień Ty masz mała dawkę

@dżoasia kochana superrrrrrrr bardzo się cieszę ♥♥♥♥♥ dzielne te twoje "duże " dziewczynki

@Anima2689 ty masz mała dawkę heparyny attp 27 to raczej przy dolnej granicy także spikojnie. U mnie heparyna 0,8 cc 24 h nie bralam zastrzyków krew do opanowania żadnych niespodzianek. Czekaj spokojnie na poród jal sie zacznie to na pewno bedzie to troche trwało zanim urodzisz
Dzięki troszkę mi ulzylo :) chyba zaczynam po prostu panikowac eh :)
 
@Anima2689 ja 3 tyg temu miałam cc 12 h po zastrzyku 0,6 i się nie wykrwawiłam
@Marthi moja koleżanka miała dawkę 0,8 bo mimo ze ddimery i aptt miala w normie to w ciąży jej białko c s spadało i wg hematologa miała właśnie trombofilie ujawniająca się tylko w ciąży. A do Tarnowa kochana masz daleko? Przybycien przyjmuje jeszcze w Tarnowie może tu będzie szybciej ;*
@dżoasia duzo zdroweczka dla walecznych córeczek i dla Ciebie dzielna mamo dużo siły i samych dobrych wieści ;*
 
@dżoasia - super ;)

@Karolinaaaa - nie odstawiaj sterydu tak szybko... mój gin tez mi wyskoczył w tej ostatniej ciąży po 6tc, ze steryd mam odstawić. Nie zgodziłam się. Kombinowałam go od innych lekarzy. A mój ostatecznie zgodził się bym brała jeszcze 5mg bo mu powiedziałam, ze ustalaliśmy branie go conajmniej do 12tc. Był zdziwiony, twierdził, ze on tego nie powiedział, ale nie dałam sobie powiedzieć, ze było inaczej i przystał ;)

Ja mam brać di 16 dc steryd i późnej schodzić powoli !
Co lekarz to inna opinia .
 
reklama
Do góry