reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoasia , nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić przez co przechodzicie z mężem... przesyłam słowa wsparcia i modlitwę za Twoje dzielne córeczki. Ty też musisz znaleźć siły w sobie dla nich, choć na pewno to bardzo trudne. Jesteś bardzo dzielna. Wierzę, że powolutku, małymi kroczkami wszystko dobrze się skończy.
 
Dziewczynki zrobily mi dzien matki. Urodzily sie w niedziele w nocy. Mimo tractocilu od wieczora mialam silne bole, jak sie pozniej okazalo jedna znow byla juz czesciowo w pochwie, wiec wzieli mnie od razu na prorodowke. Na razie dzielnie walcza o zycie a ja dla nich o mleczko. Dzis udalo sie zebrac do strzykawki 1ml. Prosimy o modlitwe...
Boże ! Takie maleństwa ❤ dzielnie będą walczyć. Oczywiście że się pomodle. Oby wszystko było dobrze. A jak się trzymasz ?
 
Dziewczyny, dziekuje wam wszystkim i kazdej z osobna. Od czasu do czasu dam znac co u nas, poki co jestem w totalnej rozsypce i szoku, caly czas chce mi sie plakac. Jak.na nie patrze to mi tak milo na sercu, ale po rozmowie z lekarzem wszystkie nadzieje sie ulatniaja. Straszna hustawka :(
 
Dziewczynki zrobily mi dzien matki. Urodzily sie w niedziele w nocy. Mimo tractocilu od wieczora mialam silne bole, jak sie pozniej okazalo jedna znow byla juz czesciowo w pochwie, wiec wzieli mnie od razu na prorodowke. Na razie dzielnie walcza o zycie a ja dla nich o mleczko. Dzis udalo sie zebrac do strzykawki 1ml. Prosimy o modlitwe...
@dżoasia bądź silna, wierzę bardzo w to, że wszystko będzie dobrze, że dziewczynki będą walczyć. Pomódl się do św.Rity- ja też będę pamiętać o Was w modlitwie...
 
@dżoasia - tyle ciotek trzyma kciuki i się modli, musi być dobrze... [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ ślemy ciepłe fluidy dla Ciebie i dziewczynek!
 
reklama
Do góry