reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dzoasia trudno sobie nawet wyobrazić co teraz się u was dzieje. Możemy tylko wspomóc modlitwa i myślami. Wierzymy w cud
 
@dżoasia kochana aż mi ciarki po plecach przeszły... Trzymam mocno kciuki i będę się za was modlić. Nie wiem co powiedzieć bo żadne słowa nie ukoja w takiej sytuacji .... Trzymajcie się dzielnie
 
poszlam dzisiaj do mojej lekarki rodzinnej podpytac sie czy przepisze mi clexane na ryczalt bo ja od gina dostalam na 100% , a ona niewiele myslac zadzwonila do jakiejs swojej kolezanki dopytywac sie o dawkowanie i w jakich przypadkach etc i czy moze . okazalo sie ze zadzwonila do immunolog dr jarosz (notabene tez pracuje w invimedzie tak jak piatkowski) i ona powiedziala ze przy mojej wadze powinnam brac 0,8 a nie 0,4 bo 0.4 nic mi nie da :(
rodzinna powiedziala ze mi przepisze na ryczalt jak przyniose jej wynik Bhcg :)
 
poszlam dzisiaj do mojej lekarki rodzinnej podpytac sie czy przepisze mi clexane na ryczalt bo ja od gina dostalam na 100% , a ona niewiele myslac zadzwonila do jakiejs swojej kolezanki dopytywac sie o dawkowanie i w jakich przypadkach etc i czy moze . okazalo sie ze zadzwonila do immunolog dr jarosz (notabene tez pracuje w invimedzie tak jak piatkowski) i ona powiedziala ze przy mojej wadze powinnam brac 0,8 a nie 0,4 bo 0.4 nic mi nie da :(
rodzinna powiedziala ze mi przepisze na ryczalt jak przyniose jej wynik Bhcg :)
Przypadkiem nie chodzi o dr JANOSZ, która przyjmuje na Śląsku? Bo ona jest immunologiem i ginekologiem. A mogę zapytać o twoją rodzinną lekarke? To ciekawe że się znają. A ja poszukuję właśnie lekarza rodzinnego ;)
 
poszlam dzisiaj do mojej lekarki rodzinnej podpytac sie czy przepisze mi clexane na ryczalt bo ja od gina dostalam na 100% , a ona niewiele myslac zadzwonila do jakiejs swojej kolezanki dopytywac sie o dawkowanie i w jakich przypadkach etc i czy moze . okazalo sie ze zadzwonila do immunolog dr jarosz (notabene tez pracuje w invimedzie tak jak piatkowski) i ona powiedziala ze przy mojej wadze powinnam brac 0,8 a nie 0,4 bo 0.4 nic mi nie da :(
rodzinna powiedziala ze mi przepisze na ryczalt jak przyniose jej wynik Bhcg :)
No to super że na podstawie bhcg Ci da na ryczał. Mi też Piątkowski już zapowiedział że muszę sobie załatwić od immunilog zaświadczenie że potrzebuję heparyny to wtedy on będzie mi wypisywał na ryczałt bo inaczej to na 100%
 
No to super że na podstawie bhcg Ci da na ryczał. Mi też Piątkowski już zapowiedział że muszę sobie załatwić od immunilog zaświadczenie że potrzebuję heparyny to wtedy on będzie mi wypisywał na ryczałt bo inaczej to na 100%
bo zajrzala w wytyczne nfz i jest tam W TRAKCIE DIAGNOSTYKI :p takze nie mam zdiagnozowanego zespolu bo nie powtorzylam badan po 12 tyg ale przy pierwszym wyniku antykoagulant tocznia wyszedl podwyzszony i na tej podstawie ona wystawi
a swoja droga koszt heparyny bez znizki ... ok 350 zl / miesiac (sprawdzalam dawke 0,4) a na znizke neoparin (polski odpowiednik) ok 10 zl :///
 
reklama
bo zajrzala w wytyczne nfz i jest tam W TRAKCIE DIAGNOSTYKI :p takze nie mam zdiagnozowanego zespolu bo nie powtorzylam badan po 12 tyg ale przy pierwszym wyniku antykoagulant tocznia wyszedl podwyzszony i na tej podstawie ona wystawi
a swoja droga koszt heparyny bez znizki ... ok 350 zl / miesiac (sprawdzalam dawke 0,4) a na znizke neoparin (polski odpowiednik) ok 10 zl :///
Najważniejsze że cel osiągnięty i portfel nie odczuje ;p nie dość że się chodzi prywatnie do lerzy to jak jeszcze trzebaby było placic tyle za leki...Ale co będzie Ci rodzinna co miesiąc wypisywała na ryczałt czy jak?
 
Do góry