reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja używałam w ciąży sztyft z nivea blach and White lub rexona dry bardzo ładny zapach utrzymuje. To jest butelka biało niebieska lub biało zielona nie pamiętam teraz.
 
reklama
Biorę jeszcze Life Extension Homocysteine Resist i tam jest metylowany kwas.
Witaj. Tez stracilam 4 ciążę na podobnym etapie. Teraz mam 2 synów i niech to będzie dla ciebie drogowskaz. Pani prof cóż tak jsk dziewczyny piszą jest ukierunkowana. Jeśli masz akurat jej kierunek to ci pomoże ale nie porusza innych problemów. Tylko większość specjalistów kierunkuje swoje leczenie. Ja tak jak @roki_1991 pisze wlaczylabym metylowy kwas bo homocysteina mogłaby być mniejsza zwłaszcza przy problemach z hromosomami. A wy robiliscie genetyke?
Dziewczyny podziwiam Was za tą siłę i upór w badaniach i staraniach o do noszenie ciąży. Ja jestem już wykończona psychicznie, jutro wizyta, nie wiem co będzie. Mam nadzieję że tym razem maluszek przeżyje, ale jeśli nie to nie wiem co ze sobą pocznę...
będzie dobrze. Myśl pozytywnie.
@Oczekujaca123 meldunek poproszę :)
@tęczowa89 a ty terminem się chwal :)
 
Czy polecacie jakiś antyperspirant w ciąży? Zawsze miałam z tym problem, ponieważ mnie uczulaly. Mogłam używać jedynie dove - do tej pory... porobily mi się brązowe plamy pod pachami :( nie dość że mam te wielkie guzy od gruczołów mlecznych to jeszcze teraz to.
Brazowe plamy moze od melaniny a nie od deo? Nawet jesli, to ja jestem przeciwniczka antyperspirantow z aluminium, wiec moge podrzucic patenty alternatywne (każdy osobno, nie mieszanka): ałun, roztwor chlorku magnezu (polecam bo tez uzupelnia niedobory Mg), sok z cytryny. Ale one rowniez moga uczulac i piec oraz... nie zadzialac na potliwosc.
 
Witaj. Tez stracilam 4 ciążę na podobnym etapie. Teraz mam 2 synów i niech to będzie dla ciebie drogowskaz. Pani prof cóż tak jsk dziewczyny piszą jest ukierunkowana. Jeśli masz akurat jej kierunek to ci pomoże ale nie porusza innych problemów. Tylko większość specjalistów kierunkuje swoje leczenie. Ja tak jak @roki_1991 pisze wlaczylabym metylowy kwas bo homocysteina mogłaby być mniejsza zwłaszcza przy problemach z hromosomami. A wy robiliscie genetyke?
będzie dobrze. Myśl pozytywnie.
@Oczekujaca123 meldunek poproszę :)
@tęczowa89 a ty terminem się chwal :)
@nafoczka 29.08
 
No i jest pięknie
♡♡♡
 
Brazowe plamy moze od melaniny a nie od deo? Nawet jesli, to ja jestem przeciwniczka antyperspirantow z aluminium, wiec moge podrzucic patenty alternatywne (każdy osobno, nie mieszanka): ałun, roztwor chlorku magnezu (polecam bo tez uzupelnia niedobory Mg), sok z cytryny. Ale one rowniez moga uczulac i piec oraz... nie zadzialac na potliwosc.
@aspekt
Coś słyszałam o tym ałun-ie. Kupię to gdzieś w aptece albo drogerii?
 
Niestety znów plamienia.. Śluz zabarwiony krwią.. Chyba z szyjki. O 14 mam wizytę u swojego gina więc na IP nie jadę l, bo bez sensu. Oni i tak mogą dać tylko luteine i położyć do łóżka. Czuję, że na dzisiejszej wizycie usłyszę najgorsze.
 
reklama
@Psiara1996 to wcale nie musi oznaczac najgorszego, choc rozumiem, ze glownie w te strone pedza mysli. Jedna ciaze krwawilam od 4tc do 14, druga od 8tc do 14. Sprawdz. I jak bedzie w porzadku to uwazaj na siebie i rozwaz zmniejszenie lub odstawienie tymczasowe acardu
 
Do góry