reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witaj. Tez stracilam 4 ciążę na podobnym etapie. Teraz mam 2 synów i niech to będzie dla ciebie drogowskaz. Pani prof cóż tak jsk dziewczyny piszą jest ukierunkowana. Jeśli masz akurat jej kierunek to ci pomoże ale nie porusza innych problemów. Tylko większość specjalistów kierunkuje swoje leczenie. Ja tak jak @roki_1991 pisze wlaczylabym metylowy kwas bo homocysteina mogłaby być mniejsza zwłaszcza przy problemach z hromosomami. A wy robiliscie genetyke?
będzie dobrze. Myśl pozytywnie.
@Oczekujaca123 meldunek poproszę :)
@tęczowa89 a ty terminem się chwal :)
melduje, ze wszystko jest do du...py brakło mi żył.... 3 anestezjologow nie dało już rady, ani do stopy ani do ręki do niczego.... dziś 3... wczoraj byli inni i też kiepsko. zostało wklucie centralne tj do szyi lub pod obojczyk, ale musza zostawić to na czarna godzinę typu poród znieczulenie ratowanie życia itp. Wszystkie inne żyły już są tak zdewastowane przez 5 tyg wenflonow (u mnie mega ciężko się wkluc... wenflon mam na 1 max 2 dni ..) A jak już były żyły to już mają zrosty da się wkluc, ale wenflon nie wchodzi itp..) tak więc od dziś mam dolozone relanium, w dalszym ciągu Adalat no i nospe... fenoterol i magnez poszedł w odstawke. Profesor mówi że jest nadzieja że w końcu nie będę mieć skurczy po 5 tyg kuracji... nie mają wyjścia... :(
Jest też w miarę bezpiecznie bo 28t4d dzieci dobrze rosną przepływy są ok tak więc no jakaś nadzieja jest... [emoji54] boję się szczególnie, że idzie weekend ... no cóż...
Teraz to w zasadzie mogłabym.lezec w domu..
 
melduje, ze wszystko jest do du...py brakło mi żył.... 3 anestezjologow nie dało już rady, ani do stopy ani do ręki do niczego.... dziś 3... wczoraj byli inni i też kiepsko. zostało wklucie centralne tj do szyi lub pod obojczyk, ale musza zostawić to na czarna godzinę typu poród znieczulenie ratowanie życia itp. Wszystkie inne żyły już są tak zdewastowane przez 5 tyg wenflonow (u mnie mega ciężko się wkluc... wenflon mam na 1 max 2 dni ..) A jak już były żyły to już mają zrosty da się wkluc, ale wenflon nie wchodzi itp..) tak więc od dziś mam dolozone relanium, w dalszym ciągu Adalat no i nospe... fenoterol i magnez poszedł w odstawke. Profesor mówi że jest nadzieja że w końcu nie będę mieć skurczy po 5 tyg kuracji... nie mają wyjścia... :(
Jest też w miarę bezpiecznie bo 28t4d dzieci dobrze rosną przepływy są ok tak więc no jakaś nadzieja jest... [emoji54] boję się szczególnie, że idzie weekend ... no cóż...
Teraz to w zasadzie mogłabym.lezec w domu..
Nawet nie wiedzialam, ze cos takiego moze byc przeszkoda! Masz na jutro zaplanowane echo serca Stasia?
 
No i jest pięknie
♡♡♡
Jeszcze ja ! Jeszcze ja !!!
23.08 mam termin :)
@nafoczka

@Oczekujaca123 jejku 28t4d to już mega daleko! Czekam na ten moment u mnie. Jakoś w głowie mam byleby do 30 :)
Trzymam mocno kciuki za echo serca, ja mam kontrole za jakieś 2 tygodnie
 
melduje, ze wszystko jest do du...py brakło mi żył.... 3 anestezjologow nie dało już rady, ani do stopy ani do ręki do niczego.... dziś 3... wczoraj byli inni i też kiepsko. zostało wklucie centralne tj do szyi lub pod obojczyk, ale musza zostawić to na czarna godzinę typu poród znieczulenie ratowanie życia itp. Wszystkie inne żyły już są tak zdewastowane przez 5 tyg wenflonow (u mnie mega ciężko się wkluc... wenflon mam na 1 max 2 dni ..) A jak już były żyły to już mają zrosty da się wkluc, ale wenflon nie wchodzi itp..) tak więc od dziś mam dolozone relanium, w dalszym ciągu Adalat no i nospe... fenoterol i magnez poszedł w odstawke. Profesor mówi że jest nadzieja że w końcu nie będę mieć skurczy po 5 tyg kuracji... nie mają wyjścia... :(
Jest też w miarę bezpiecznie bo 28t4d dzieci dobrze rosną przepływy są ok tak więc no jakaś nadzieja jest... [emoji54] boję się szczególnie, że idzie weekend ... no cóż...
Teraz to w zasadzie mogłabym.lezec w domu..
no to to jest ciężkie do obejścia. Mi też wenflony co chwile trzeba było zmieniać ale chociaż żyły mam jak kon. :) może faktycznie nie trzeba będzie nic już robić. Ja tylko miałam to odmienne uczucie ze wolałam być w szpitalu bo w domu wiecznie coś. .. trzymajcie się
Jeszcze ja ! Jeszcze ja !!!
23.08 mam termin :)
@nafoczka

@Oczekujaca123 jejku 28t4d to już mega daleko! Czekam na ten moment u mnie. Jakoś w głowie mam byleby do 30 :)
Trzymam mocno kciuki za echo serca, ja mam kontrole za jakieś 2 tygodnie
@nafoczka to mnie tez wpisz prosze :) Tp 7.11
no i pięknie teraz lista wygląda :)
 
reklama
Do góry