reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

no to to jest ciężkie do obejścia. Mi też wenflony co chwile trzeba było zmieniać ale chociaż żyły mam jak kon. :) może faktycznie nie trzeba będzie nic już robić. Ja tylko miałam to odmienne uczucie ze wolałam być w szpitalu bo w domu wiecznie coś. .. trzymajcie się

no i pięknie teraz lista wygląda :)
Tak naprawdę to panicznie boję się powrotu do domu i mam nadzieję , z3 mnie tu zostawia ... tymbardziej , ze u mnie to al wygląda , że jest super super A potem nagle w 1 chwilę coś się dzieje i boję się , że nie zdążę... A najbliższy szpital to ten gdzie rodzilam Franka ... tam mu nie pomogli... mąż pracuje i gdyby nagle coś to raczej karetka mnie nie zawiezie do tego szpitala tylko najbliższego... więc chciałabym tu wytrwać jak najdłużej ... ale Póki co i tak musimy obserwować czy coś się będzie działo czy nie... [emoji26] na razie jest znośnie A ja o dziwo wytrzymałam już prawie 8h
 
reklama
@plastulinka, @wikpaw - ja też spotkałam się z podobnymi opiniami o dr Jerzak, że leci na jedno kopyto, że każdej diagnozuje PCO czy PCOS (nigdy nie pamiętam które i czym to się różni) + daje właśnie duże dawki normalnego kwasu przy mthfr, a nie metylowane. Co więcej; mojej znajomej zakazała metyle brać i nagadała, że od tego się robią wady u dziecka... Osobiście jednak jej nie poznałam więc z mojego pkt. widzenia nie mogę się wypowiadać.

@Oczekujaca123 - nieustanne kciuki! <3
@dżoasia - dużo pij, żebyś się nie odwodniła po tej jelitówce;*
 
@dżoasia długa szyja a dziewczyny rosną super. Ktory ty masz tydzień?

@Oczekujaca123 jak noc bez leków? Widzisz jaka abstrakcja lezenie w szpitalu powoduje płacz złe samopoczucie a jak zaistniała sytuacja , ze mozesz wyjść to strach. Jak echo ksieżbiczki i ksiecia? Jak sie czujeszz?

@marzycielka81 jak u Was?

@wikpaw Witaj przykro mi z powodu strat.
Czy ty masz toczeń? Pytam bo geparyna 0,4 wydaje mi sie być mało ile ważysz. Przy mthfr powinnaś brac tylko metyle b6, b12 i kwas biorac syntetyczny kwas " zaśmiecasz" sobie nim organizm. Co do immunologi wyniki nie są tragiczne. Czy mialaś ciąże na sterydzie i heparynie? Co Paśnik mówi?
I ponawiam pytanie mąż przebadany nasienie, usg , przeciwciała przeciw plemnikowe w spermie?

@Hatice jak u Was? Kupujesz juz coś?

@roki_1991 ty pisałas o plamach pod pachami? To chyba przebarwienia ale pociesze ze moja koleżanka miala w tym samym miejscu i po ok 6 miesiacach po porodzie znikło. Kupiłaś ten antyperspirant?

@Marthi kochana jak u Was sytuacja? Jak babcia?

@burczuś mąż po badaniach?

@edloteh Jesteś co u Ciebie?
 
@dżoasia długa szyja a dziewczyny rosną super. Ktory ty masz tydzień?

@Oczekujaca123 jak noc bez leków? Widzisz jaka abstrakcja lezenie w szpitalu powoduje płacz złe samopoczucie a jak zaistniała sytuacja , ze mozesz wyjść to strach. Jak echo ksieżbiczki i ksiecia? Jak sie czujeszz?

@marzycielka81 jak u Was?

@wikpaw Witaj przykro mi z powodu strat.
Czy ty masz toczeń? Pytam bo geparyna 0,4 wydaje mi sie być mało ile ważysz. Przy mthfr powinnaś brac tylko metyle b6, b12 i kwas biorac syntetyczny kwas " zaśmiecasz" sobie nim organizm. Co do immunologi wyniki nie są tragiczne. Czy mialaś ciąże na sterydzie i heparynie? Co Paśnik mówi?
I ponawiam pytanie mąż przebadany nasienie, usg , przeciwciała przeciw plemnikowe w spermie?

@Hatice jak u Was? Kupujesz juz coś?

@roki_1991 ty pisałas o plamach pod pachami? To chyba przebarwienia ale pociesze ze moja koleżanka miala w tym samym miejscu i po ok 6 miesiacach po porodzie znikło. Kupiłaś ten antyperspirant?

@Marthi kochana jak u Was sytuacja? Jak babcia?

@burczuś mąż po badaniach?

@edloteh Jesteś co u Ciebie?
@Porzeczka1234
Ja pisałam o tych plamach :( konkretnie tego antyperspirantu u nas nie bylo, ale poczytalam jeszcze o różnych naturalnych i kupiłam narazie jakiś typowo rossmannowski bez aluminium. Mam nadzieję że po porodzie wszystko minie.
 
@Porzeczka1234
Ja pisałam o tych plamach :( konkretnie tego antyperspirantu u nas nie bylo, ale poczytalam jeszcze o różnych naturalnych i kupiłam narazie jakiś typowo rossmannowski bez aluminium. Mam nadzieję że po porodzie wszystko minie.
Przepraszam za pomyłkę @roki_1991 Ciebie tez moja koleżanka miala plamy całą pache i az tu z przodu na rece wszystko jej znikło mysle ze u Ciebie bedzie to samo nie martw sie
 
reklama
Do góry