reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Oczekujaca123 rozmawiałeś z tym profesorkiem swoim? Ja powiem Ci , ze w sumie ja nie znam dzieci urodzonych gdzieś w przeciagu 2 lat które nie sa rehabilitowane to jest jakaś plaga albo odpowiedzialność i świadomość rodziców. Popieram ktoraś tu napisała lepsze wzmożone napięcie niz wczesne wcześniactwo. Maluchy pieknie sie rehabilituja są gietkie i współpracują tym sobie głowy nie zawracaj
Jeszcze nie. Ciężko go złapać samego. Na pewno mu wspomnę co położne wygaduja przy okazji. Ja go pytałam w zeszłym tyg jakie są skutki uboczne to powiedział, że potrzebuje ten lek A jak każdy może mieć skutek uboczny.... Ale mniejszy niż skutki wczesniactwa. To mi wystarczyło. Chce tylko mu zgłosić co one wygaduja.... bo trafia kiedyś na słabszy pacjentke i się załamie , albo nie będzie chciała leków.... I zrobią jej krzywdę..
 
reklama
Jeszcze nie. Ciężko go złapać samego. Na pewno mu wspomnę co położne wygaduja przy okazji. Ja go pytałam w zeszłym tyg jakie są skutki uboczne to powiedział, że potrzebuje ten lek A jak każdy może mieć skutek uboczny.... Ale mniejszy niż skutki wczesniactwa. To mi wystarczyło. Chce tylko mu zgłosić co one wygaduja.... bo trafia kiedyś na słabszy pacjentke i się załamie , albo nie będzie chciała leków.... I zrobią jej krzywdę..
Dokładnie to prawda. A jak dzis samopoczucie w niedzielę zaczynasz 27+ czy 28+ ? Ja tez licze wasze tygodnie :p:)
 
Hej Laski :)
Pozdrawiam wszystkie z ukrycia :)
Mam pytanie - czy któraś z Was miała zapalenie grzybicze na początku ciąży? Jak bardzo jest to groźne w sytuacji gdy np. kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży i akurat w tym momencie ma towarzysza w postaci wstretnego grzybka?
 
reklama
Do góry