reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@plastulinka na posiew moczupojemnik sterylny na mocz z apteki najlepiej

@Oczekujaca123 w tym tygodniu na oddziale pojawily sie blizniaczki urodzone w 23tc. Jedna dziewczyneczka niestety zmarla. Druga dzielnie walczy

@fondie pamietam, urodzilam synka i coreczke, walczy o zycie

Dziewczynki wybaczcie, ale nie mam powoli czasu na czytanie. Natomiast siedzac przy Helence dzis uswiadomilam sobie, ze dokladnie rok temu o tej porze bylam w trakcie porodu Natanielka. Jutro, a dokladnie o 1.05 moj synek skonczy roczek... oh zlecialo. Wciaz o was pamietam i wspominam na mszy... prosze o Cuda dla kazdej z Was
Kochana dwojeczke masz ? Jesu bosko:):) co się stało że walczy ze walczy o życie ?
Dziolszki co się doczekały cudnie:):):)
 
reklama
@oczrkujaca123 musisz mieć już spory brzuchal, co? U mnie dokładnie ten sam tp co u ciebie i już widać brzuchal konkretny. A co dopiero z dwójką szkrabów.
U mnie też delikatny spadek formy. Chyba znów infekcja pęcherza wróciła. Muszę zrobić posiew moczu. Czy do tego badania potrzebny jest jakiś specjalny pojemnik?
Miałam.pytac o ciebie ale jaja :)
 
A o mnie też jeszcze pamiętacie!!??
Staram się Was podczytywać ale ciężko być na bieżąco:(
zawsze będę pamiętać ile dostałam tu wsparcia i siły do walki!!
Wszystkiego dobrego dla każdej z Was i powodzenia!!!

@fondie obiecałaś się odezwać albo na priv albo na tel. ale z naszym umawianiem to zawsze było kiepsko;)
 
@fondie oh byloby bosko gdyby... Helenka urodzila sie jako skrajny wczesniaczek w 26tc. Powinna siedziec jeszcze w brzuchu do marca. Miala 900g. Obecnie wazy juz 1980g, ale ma dysplazje oskrzelowoplucna i nie moze samodzielnie oddychac. Musi dostawac tlen. Mamy nadzieje, ze to sie zmieni. Chce juz ja w domu

@Avita oczywiscie, ze pamietam [emoji738] a z czasem... u mnie tez juz kiepsko
 
@Avita ja pamiętam to dzięki twoim "namową " pojechałam do Maliny i mam Zosieńkę.

@Oczekujaca123 myślę ,że destino nie napisała tego w złej wierze chodź wiem, że pewnie zadrzałaś. Pamiętaj każda ciąża inna chodź w tej masz bóle niezbyt dobrze się czujesz to nieoznacza , że urodzisz wcześniej jesteś pod stałą opieką lekarzy monitorowana szyjka posiewy co możesz więcej nic bo robisz już wszystko. Pozytywne myślenie twoje dzieci urodzę się zdrowe zobaczysz i liczę na to ,że do 36 tygodnia będą siedzieć w mamusinym brzuszku. Głowa do góry kiedyś dla każdej z nas musi zaświecić słońce
 
Ostatnia edycja:
@Avita ja pamiętam to dzięki twoim "namową " pojechałam do Maliny i mam Zosieńkę.

@Oczekujaca123 myślę ,że destino nie napisała tego w złej wierze chodź wiem, że pewnie zadrżałaś. Pamiętaj każda ciąża inna chodź w tej masz bóle niezbyt dobrze się czujesz to nieoznacza , że urodzisz wcześniej jesteś pod stałą opieką lekarzy monitorowana szyjka posiewy co możesz więcej nic bo robisz już wszystko. Pozytywne myślenie twoje dzieci urodzę się zdrowe zobaczysz i liczę na to ,że do 36 tygodnia będą siedzieć w mamusinym brzuszku. Głowa do góry kiedyś dla każdej z nas musi zaświecić słońce
Przepraszam za post pod postem.

@Porzeczka1234 domyslan sie , ze Destino nie chciała mnie straszyc czy coś.. ale tak jak mowisz zadrzalam. Spotykan sie z roznymi historami, ale staram sie ich nie brac do siebie, nie analizowac i troche wymazywac z pamieci... zeby nie nakrecac siebie. Ja wiem, ze robie co moga. Wiem ze jestem pod opieka swietnej lekarki. Jasne mam dni ze przygotowuje sie na najgorsze... ale w glebi serca wierze, troche pesymistyczniej niz Ty... bo wierzę ze wytrwam do 34go tyg. ;) w moim przypadku przy blizniakach to będzie juz cud. A tymczasem dzis 17t0d. We wtorek wizyta u gin i zobaczymy co tam slychac. Z 2 razy dzien cos mi wibruje w brzuchu wiec mysle , ze to moje Kabanoski [emoji7]
No ale najabrdziej czekam.na mierzenie szyjki... eh.
 
@Auri_a dziękuję ze jeszcze pamiętasz o uzupełnianiu wątku o leczeniu. Gdyby któraś z was chciała go jeszcze uzupełnić to gorąca proszę, to dla was i wszystkich kolejnych dziewczyn po nas ♡ Może nie "do końca swiata" bo medycyna się zmienia ale póki co jeszcze dane mamy aktualne :) @fondie @Avita witajcie. Ogromnie miło się czyta powroty :) ciesze się ze zaglądacie
@Oczekujaca123 wiem ze ciąża mnoga to podwójne ryzyko ale ja chodzilam z szyjka 0.8 cm i wcale nie chciało jej się otwierać do porodu tylko skurcze się pojawiły po zdjęciu szwu. Jesteś pod opieką i tego się trzymaj ♡
 
reklama
@nafoczka ”chodziłaś” czy leżałaś? Bo ja z moim 2,2 słyszę od lekarza „oszczędzający tryb życia”, ale czy to ma być leżenie non stop to w sumie nie wiem.
 
Do góry