reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kasiula222 tez przy SM nie wyszły mi ANA1, paśnik nie kazał robić mimo tego 2. I nie robiłam. Ale encorton brałam 15, zamiast zaleconego przez niego 10. 15 zlecił mi wrocławski gin ogarniający immuno.
 
reklama
@kasiula222 tez przy SM nie wyszły mi ANA1, paśnik nie kazał robić mimo tego 2. I nie robiłam. Ale encorton brałam 15, zamiast zaleconego przez niego 10. 15 zlecił mi wrocławski gin ogarniający immuno.
To dlaczego bierzesz ten encorton skoro żadne badania nie wyszły ? Bo zacznę się zastanawiać żeby na własną rękę brać chociaż 5 lub 10 mg . Tylko że steryd podwyższa cukier i to tez nie dobrze ...
 
@kasiula222 bo miałam 40 lat podchodząc do próby. Bo 5 ciąż za mną. Bo miałam bardzo wysokie NK (27,6%). Bo miałam rozjechane cytokiny ( np. tnf ponad 10 tys i Il10 masakrycznie poniżej normy). Bo mam SM i o 10 mg mówił nawet Pasnik, zeby i tak wyciszyć układ immunologiczny. Bo 10 mg mi wczesniej nie pomogło - miałam puste jajo i biochem na 10. Bo podjęłam ryzyko w wielu kwestiach lekowych, bo nic mi więcej na tamten moment nie zostało. Poszłam na akupunkturę, wzielam 10 wlewow z intralipidu, brałam metę pomimo nakazu odstawienia (w 20 tc znalazłam lekarza, który na szczęście ją uznaje i przepisuje). Bo to było dla mnie „teraz albo nigdy”.
Racjonalnie Ci tego nie wytłumaczę.
 
@kasiula222 bo miałam 40 lat podchodząc do próby. Bo 5 ciąż za mną. Bo miałam bardzo wysokie NK (27,6%). Bo miałam rozjechane cytokiny ( np. tnf ponad 10 tys i Il10 masakrycznie poniżej normy). Bo mam SM i o 10 mg mówił nawet Pasnik, zeby i tak wyciszyć układ immunologiczny. Bo 10 mg mi wczesniej nie pomogło - miałam puste jajo i biochem na 10. Bo podjęłam ryzyko w wielu kwestiach lekowych, bo nic mi więcej na tamten moment nie zostało. Poszłam na akupunkturę, wzielam 10 wlewow z intralipidu, brałam metę pomimo nakazu odstawienia (w 20 tc znalazłam lekarza, który na szczęście ją uznaje i przepisuje). Bo to było dla mnie „teraz albo nigdy”.
Racjonalnie Ci tego nie wytłumaczę.
No rozumiem ty byłaś w innej sytuacji jak ja bo ja mam już dzieci fakt jedno z wada genetyczna ale mam.... Myślę też robić ten NK właśnie ..
 
@basiawol - na pewno już limit wyczerpany! Do dzieła! :)

@marzycielka81 - nie widzę Twoich wyników krzywych :( Oczekująca ma racje z terminem do specjalisty - w ciąży w ciągu 7 dni musza Cię przyjąć. Jeśli odmówią - proś na piśmie o to.

Edit: teraz widzę wyniki - kurcze wysoka ta glukoza. Nie patrząc już na insulinę. Szybko do diabetologa i dobrego dietetyka. To cukrzyca ciążowa. :( A odstawiałas w ogóle Siofor przed krzywa???

@Destino - Miałam chwilowy zawał tak jak Roki.... uffff! cudne wieści, Helenka walczy! Pięknie :) byle do przodu!

@oxygenium - gratuluje.

@plastulinka - MEEEGA WIEŚCI!!! Gratuluje podwójnie :)
 
Dziekuje wam wszystkim za mile slowa. Znow sie pochwale. Dostalam dzis potrzymac Helenke [emoji1] na zyczenie lekarza pielegniarka na 5 min odlaczyla Helenke od wspomagania oddychania. Moja dzielna mala dziewczynka [emoji4] wcina juz tylko mamy pokarm i dzis wazy 1830g. Narazie rosniemy [emoji7]
 
reklama
@Destino wspaniałe wieści.

@Marthi lekarz nie kazał mi odstawić sioforu. Dwa stwierdził że na wizycie przepisze mi paski.... Niestety ale nie wiem czy stać mnie na wizytę u dietetyka. Diabetologa chce iść do poradni na polna dla kobiet w ciąży z cukrzyca
 
Do góry