reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kasiula222 dietą próbowałam ogarnąć, nawet nie musiałam zmieniać glucko z 500 na 750 czy wdrażać insuliny. Zmodyfikowałam jedzenie. Okazalo się, ze jak kolację jem o 20/21 max to cukry 79-86 max. A jak jadłam jak polecajà o 23/24 to rano 89-90. Do tego zamiast 2 kanapek na śniadanie 1, a zamiast 1 kromki na kolacje 1/2. I to wystarczyło.
Spróbuje i ja tak zrobić ja mam glucophage 750 a cukry tak 90 ,96 a ostatnio z tą dieta ciężko . Ale się nie przejmuje bo w ciąży nie jestem jak będę to duety będę pilnować i może będzie ok mam nadzieję .
 
reklama
@kasiula222 takie
IMG_20190111_193753.jpeg
 
@Destino Helenka to silna kobietka! Mnie też zatrzymał się świat jak zaczęłam czytać wiadomość. [emoji23]
U mnie same dobre wiesci. Nie muszę juz jeździć do Centrum ONKOLOGII NIGDY NIGDY NIGDY![emoji16]
Pani onkolog powiedziała że nie ma ryzyka nawrotu choroby. Warunkiem jest poród w szpitalu w którym jest oddział gin onkologicznej tak aby mnie przebadali. Widziałam mojego malutkiego okruszka[emoji7] Jest już taki duży że aż nie mogę uwierzyć.
Teraz rozkoszuje się drugim trymestrem bo ustąpiły mi wszystkie dolegliwości i mogę normalnie funkcjonować.
 
@Destino Helenka to silna kobietka! Mnie też zatrzymał się świat jak zaczęłam czytać wiadomość. [emoji23]
U mnie same dobre wiesci. Nie muszę juz jeździć do Centrum ONKOLOGII NIGDY NIGDY NIGDY![emoji16]
Pani onkolog powiedziała że nie ma ryzyka nawrotu choroby. Warunkiem jest poród w szpitalu w którym jest oddział gin onkologicznej tak aby mnie przebadali. Widziałam mojego malutkiego okruszka[emoji7] Jest już taki duży że aż nie mogę uwierzyć.
Teraz rozkoszuje się drugim trymestrem bo ustąpiły mi wszystkie dolegliwości i mogę normalnie funkcjonować.
@plastulinka cudowna wiadomosc ! :*** [emoji7]

@Destino pieknie [emoji173]
 
Dziewczyny mój wynik aptt 26.3. Norma od 26 do 36. Biorę clexane 0.6. Przy clexane 0.4 i acard miałam 30. Teraz tydzień bez acard że względu na krwawienia. Co sądzicie o tym wyniku?
 
reklama
Dziewczyny mój wynik aptt 26.3. Norma od 26 do 36. Biorę clexane 0.6. Przy clexane 0.4 i acard miałam 30. Teraz tydzień bez acard że względu na krwawienia. Co sądzicie o tym wyniku?

Nie znam się na tym, ale jesteś kolejną osobą która potwierdza moja teorie że aptt spada jak się odstawi acard. U mnie bylo identycznie, @olaa90 też tak miała..
 
Do góry