reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 @Destino probke właśnie pobrałam dibrze bo miałam nauczkę z poprzedniej ciąży i teraz się do tego przyłożyłam. Mam ogólnie bóle całego ciała, podbrzusze, plecy, żebra.... tak czytałam ze jakby bolały właśnie plecy to złe a ja nie wiem czy mnie jakoś specjalnie bolą inaczej niż reszta ciała. Mega kiepsko znoszę ciąże. Właściwie leżę cały czas bo mam zawroty, mdłości, bóle, złe mi psychicznie. Jutro rano jadę powtórzyć i ogólne i posiew a potem od razu zaczynam kuracje o których mi napisalyscie. Jak kolejny ogólny wyjdzie złe jutro to może jak się znajdzie miejsce pójdę do jakiegoś gina w poniedziałek a jak nie to już ta środa. Kurczę tak mi ciężko bo tsh nie chce się zbić a jeszcze teraz mocz. Stresuje mnie to grrrr. Dziękuje bardzo za rady
@Destino ja dzisiaj tez się zestresowałam początkiem Twojej wiadomości, aż mi się świat zatrzymał na moment ale potem doczytałam resztę :)
 
@Hatice nie martw się tak tsh mi do 28 tygodnia skakało startowałam z eutyrox25 a skończyłam na 100 . Jeśli jesteś pod stałą kontrolą lekarza to wszystko będzie dobrze. Popieram powtórz badanie jeśli Ci się uda w poniedziałek gdzieś umówić to ok jeśli nie to już środa . Kup sobie w aptece sok 100 żurawina zawsze dolejesz do wody i wypijesz bo nie wiem jak z żurawiną czy Ci przejdzie przez gardło jak masz mdłości
 
Destino, super wieści! [emoji7] tez mnie zestresował twój wpis na początku!!

Co do Zięby - nie ma co być sceptycznym czy niesceptycznym, to po prostu człowiek jak każda z nas, któremu chciało się przeczytać stosy badań, które my np w temacie niepłodności i poronień tez czytamy nagminnie, i zebrać ta wiedzę z badań w konspekt.
O nim się akurat dużo mówi wiec stał się „marką” i obiektem sprzecznych emocji, ale jest dużo więcej osób i lekarzy, którzy podważają obecne procedury medycyny zachodniej.
 
@Porzeczka1234 mąż w aptece już kupuje właśnie to co napisalas :) ja biorę letrox 150.... mam hashimoto. Od jutra znowu wracam na dietę bezglutenowa, może to pomoże z tym tsh, koedys pomagało.
 
@Destino to nie było stopniowanie napięcia, tylko przyprawienie o zawał kobiety w ciąży, z tego co widzę to nie jednej :biggrin2: najważniejsze że wszystko u was dobrze i prosimy więcej takich dobrych informacji ;)
 
@Hatice bierz leki na tsh miedzy 4-6 rano, wtedy lepsze sa efekty

@roki_1991 ja tez chce tylko takie informacje, bo jeszcze dluga droga przed nami. Co by nie bylo rozowo dzis spadla akcja serca do 90. Mam nadzieje, ze z czasem te akcje zanikna
 
@marzycirlka jakie miałaś wyniki krzywej bo ja nie widzę . Ja biorę na noc glucophage ale nie bardzo widzę różnicę w cukrze naczczo
@Destino twoja córeczka zuch dziewczyna da sobie radę zobaczysz ;)
@marishia co brałaś na cukier jak już dieta i glucophage nie pomagało ?
Ja dziś znów u imunologa powtórzył mi znów ten zespół antyfosfolipidowy , ciekawe jak teraz wyjdzie . Cieszę się bo udało mi się to zrobić na NFZ więc zawsze zostanie w kieszeni .
Zapisałam się badanie komórek NK ale nie wiem czy pojadę czy muszę to robić badanie ... Sama nie wiem ..
Chciała bym się przygotować do ciąży tym razem jeszcze bardziej i starania rozpocząć w marcu lub kwietniu . Jakie jeszcze badania z tych bardziej ważnych powinnam zrobić ? Kariotypy dopiero na czerwiec umówione , chodź pewnie wyjdą ok bo mam już jedno dziecko zdrowe
 
reklama
@kasiula222 dietą próbowałam ogarnąć, nawet nie musiałam zmieniać glucko z 500 na 750 czy wdrażać insuliny. Zmodyfikowałam jedzenie. Okazalo się, ze jak kolację jem o 20/21 max to cukry 79-86 max. A jak jadłam jak polecajà o 23/24 to rano 89-90. Do tego zamiast 2 kanapek na śniadanie 1, a zamiast 1 kromki na kolacje 1/2. I to wystarczyło.
 
Do góry