reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@basiawol dużo zdrowia!

@marzycielka81 kochana Ty nie płacz bo to przecież nic nie da widziałam wynik , że masz ketony w moczu to może po prostu źle dobierasz to jedzenie diabetolog Ci pomoże.Wiem , że łatwo się mówi ale przy diecie nie głodówce łatwo zbijesz cukier wspieram mocno i już otrzyj łzy kilka miesięcy przeżyjesz a nagroda czeka piękna na końcu drogi różowy bobasek.

@Destino wspaniale ❤❤❤❤ pięknie przybiera Helenka miód na moje uszy. Prsytulam dzielną mamusie
 
reklama
Dziewczyny ja tez się pochwale. Byłam dzisiaj na usg 5tc+5 i widziałam już serduszko! Wszystko w porządku, 2 torbiele na jajniku zmalały, jedna się trochę powiększyła ale gin mówi ze to nie zagraża ale będzie jeszcze powodować dyskomfort. Za tydzień wizyta i zakładamy kartę.

@Destino pamietam Cię w ciąży jak pojawiłam się na forum po poronieniu, później trochę straciłam wątek, ale cieszę się ze masz taka dzielna córeczkę!
 
@Destino dziękuję za odpowiedz, posiew robiłam dwa tygodnie temu i był ok ale wiadomo ze mogło się to zmienić. Jutro zrobię jeszcze raz i posiew i ogólne. Czekać do środy na wuzyte u Maliny czy iść gdzieś szybciej ?
 
Dziewczyny ja tez się pochwale. Byłam dzisiaj na usg 5tc+5 i widziałam już serduszko! Wszystko w porządku, 2 torbiele na jajniku zmalały, jedna się trochę powiększyła ale gin mówi ze to nie zagraża ale będzie jeszcze powodować dyskomfort. Za tydzień wizyta i zakładamy kartę.

@Destino pamietam Cię w ciąży jak pojawiłam się na forum po poronieniu, później trochę straciłam wątek, ale cieszę się ze masz taka dzielna córeczkę!
Super wieści! Gratuluję i oby tak dalej :)
 
@Hatice pij żurawinę , jedź żurawinę wodę z cytryną i powtórz badanie myślę, że do środy możesz poczekać a powiedz boli Cię coś plecy np? Pobrałaś dobrze próbkę moczu?

@marzycielka81 tak trzymać podchodź do tematu zadaniowo myśląc o celu dla kogo to robisz ... dla waszej rodziny .... dasz radę

@oxygenium gratuluję ❤❤
 
@Hatice na posiew i tak czekasz. Na ogolny nie. Jesli wyszly teraz bakterie to warto zrobic posiew. Ciezko powiedziec czy czekac, czy isc szybciej. To juz twoja decyzja. Wazne by zurawine wprowadzic dopiero po nasikaniu do kubeczkow, bo w innym wypadku badanie bedzie niemiarodajne

@oxygenium pieknie [emoji178]
Wybacz, ze zwiezle, ale cierpie ostatnio na chroniczny brak czasu

@roki_1991 jeszcze mnostwo strachow przed toba. Jednak zobacz jak szybko minelo. Dopiero pisalam, ze bedzie dobrze... i jest... i niech zostanie do konca

@mała79 [emoji8] niech sie uda i wam [emoji738]
 
reklama
Do góry