reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marzycielka81 Ciebie w ciąży terminy nie obowiązują. Jest wg prawa tydzien na zarejestrowanie ciężarnej, jeśli nie - skarga pisemna na dyr placówki i info do NFZ. Także idź tylko do 1 kontaktu i poproś o skierowanie gdzie napisze, ze ciąża. Wystarczy wynik HCG jak nie ma jeszxze karty ciąży.
A insuliny nie rob. Ona w ciąży i tak wywalona.
I nie przejmuj się. Ja stosowałam dietę z IG, glucko 500 a w 24 tc i tak zaczęła się cukrzyca. To kwestia wątroby i trzustki, które w ciąży są mocniej obciążone. Poza tym to wyniki po OGTT. Ja po jedzeniu wg IG mam wszystko w normie :)
 
W poniedziałek pójdę do rodzinnego żeby dal mi skierowanie do diabetologa. Piszę do mojego ginekologa żeby mi sal skierowanie do poradni
Prywatny gin nie wystawi skierowania na nfz z tego co wiem
Termin na nfz masz max 7 dni.
Moja krzywa byla podobna w 1h. Na czczo mialam troche mniej i po 2h 108. Ogarniam dieta. Od 3 tyg nie biore metforminy poki co cukry ok. Szybko ogarnelam cukry dieta .
 
@marzycielka81 najleoej weź od lekarza zaświadczenie o ciąży bo wg ustawy trzeba mieć zaświadczenie ale jeśli to dla ciebie kłopot to powinni się pewnie przychylić i do zwykłego badania bhcg

A co z wynikami moczu? Bo widzę ze wyszły Ci bakterie w osadzie. Mi wyszło jeszcze gorzej i mnie to stresuje, wizyta w środę to może mi coś na to lekarz poradzi, póki co szukam w necie jakiś naturalnych sposobów.
 
@marzycielka81 @Oczekujaca123 dobrze pisze. Mowisz, ze w ciazy i musza cie przyjac. Reszta w rekach lekarza

Dziewczynki ja z doskoku napisze wam, ze Helenka z waga 1750g pozegnala wczoraj zywienie pozajelitowe. Dzis przybrala 10g. Nasz maly sukces. Zjada juz 30ml pokarmu 8x na dobe, czesc moj, czesc mm. Teraz sama pracuje na swoja wage. Po wizycie kardiologa serduszko w porzadku. Ma ubytek malutki miedzy komorami, ale tym kazal sie nie przejmowac. Przetoczyli jej znowu krew, ale to nieuniknione. Byle zaczela dobrze oddychac.

Destino, dostałam normalnie zawał jak przeczytałam "Helenka wczoraj z waga 1750 pożegnała...." już się bałam że następne słowo to "świat"... Uff, ale mi ulżylo że nie miałam racji. Kochana bardzo się cieszę że u was do przodu no i oby tak dalej. Trzymam kciuki za dzielna wojowniczke :)

Dzięki, że piszecie. 8 dni na NFZ? Bo ja chodzę prywatnie

Tak, na nfz normalnie muszą cię przyjąć w ciągu 7 dni. Więc bierz skierowanie i nie daj się spławic :)
 
reklama
Do góry