reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki moje drogie ja w imieniu admin. chciałam was poprosić o zgłaszanie uwag jeśli nie działa wam coś w apce. Abstrachujac od tego która była lapsza ;) Jest trochę uwag wiec proszę jeśli macie problem napiszcie mi priv a ja zadam wam parę pytań
Buziaczki :)
 
reklama
@Marthi ja pytałam jeśli to nie problem to napisze na priv.

@olaa90 ja pierwszy raz widzę tego prof na oczy. No cóż wszystko chyba krytykuje co my tu robimy etc imunoglobiny,badania, szczepienia histeroskopie itd nie wiem co myśleć strach się bać . Nie wiadomo komu ufać
 
@iveo ja już dawno podjęłam decyzję i idę tym torem dziś było tyle osób u Maliny poznałam nowe dziewczyny bezdzietne i dla nich nie ma znaczenia czy i jaki to ma wpływ cóż... może tak należy podchodzić . Wszystko w rękach Boga.
 
@Marthi nie wiem, próbuje to sobie jakoś zobrazować jak dziecko mogło by przez „dziurę” wypaść... nawet jeśli ta przegroda jakaś max czy częściowa to chyba chodziło o miejsce jej wycięcia to mi się wydaje,ze takie miejsce jest na gorze to dziecko by musiało niezłe orly wywijać.... jedno jest pewne, dziś już na pewno nie zasne... :oops:
@Porzeczka1234 no poleciał równo po bandzie ze wszystkim ehh... mi się to jakoś dzisiaj na fejsie wyświetliło, nie wiem skąd jak i gdzie..o_O

Edit: a czy ten prof Debski to nie jest ten wybitny lekarz,który niedawno zmarł?
 
Ostatnia edycja:
@olaa90 to jest wlAsnue ten Dębski. Tak naprawdę genialny lekarz stojący zawsze po stronie kobiet i ratujący przypadki, gdzie inni lekarze nie podjęli się prowadzić ciąży. Bardzo go szanowałam za jego podejście. Jutro odsłucham co mówił tutaj, bo dzus już padam na twarz, a widze po komentarzach Waszych, ze coś „pojechał”.
 
@JoannaRak Ja też wierze że będziesz mieć dziecko zadziore z tej ciąży. Ja takie mam no mowie vi pokazała się w 8+4 nagle całkiem ze wszystkim od razy serduszko pikalo w tempie itd.

Co do wypadającego dziecka przez dziurę hehehe to nie bójta się nie ma opcji bo żaden z lekarzy nie podejmie się całkowitego usuniecia przegrody zawsze zostawiaja jej troszkę żeby przy wzroście mcicy właśnie nie zabrakło skóry.Tak miałam to obrazowane
 
Ostatnia edycja:
@olaa90 wczoraj do nocy czytałam o tym prof. tak on zmarł faktycznie pomógł wielu bezdzietnym parą. Co do krytyki metod rozrodu i poronień w sumie może i ma jakieś rację w jakiś procentach ale szczerze nie znalazłam żadnym jego publikacji jak pomóc takim osobą jak my. Jak on to robił? Chyba nie ma tu osób które u niego się leczyły. Sprawdzałam gdzie szczepią np znalazła Łódź, Kraków , Warszawa imunoglibiny Kraków chyba tylko. Cóż jak zwykle my musimy podjąć decyzję i konsekwencje. Miłego dnia kochane

@JoannaRak dziś jestem z Tobą
 
@agatush ja nie mam jakichs problemow z nowa wersja :) korzystam z przegladarki zarowno w kompie jak i w tel i wszystko dziala. Przynajmniej na tyle na ile mi potrzebne :)

Jezu dziewczyny ale mialam wczoraj dzień.
2h przed wizyta znowu sie odkrecił kran. Myslalam ze znowu koniec bo lecialo rowno, caly kibel we krwi, skrzepy jak watroby, podpasek nie nadazalam zmieniac... krwiakow nie ma, krwawienie ewidentnie z macicy. Nie wiadomo o co chodzi...
Ale mamy 2 pikające obrobinki :) podpieli mnie w klinice pod atosiban bo mi chcialo wtrwac macice, potem intralipid dodatkowy i tym sposobem sie wylezalam tam 7h.
Dzisiaj juz tylko plamie, pomodlcie sie za moje ociupinki, zeby zostaly na swoim miejscu do konca...
 
reklama
@agatush ja nie mam jakichs problemow z nowa wersja :) korzystam z przegladarki zarowno w kompie jak i w tel i wszystko dziala. Przynajmniej na tyle na ile mi potrzebne :)

Jezu dziewczyny ale mialam wczoraj dzień.
2h przed wizyta znowu sie odkrecił kran. Myslalam ze znowu koniec bo lecialo rowno, caly kibel we krwi, skrzepy jak watroby, podpasek nie nadazalam zmieniac... krwiakow nie ma, krwawienie ewidentnie z macicy. Nie wiadomo o co chodzi...
Ale mamy 2 pikające obrobinki :) podpieli mnie w klinice pod atosiban bo mi chcialo wtrwac macice, potem intralipid dodatkowy i tym sposobem sie wylezalam tam 7h.
Dzisiaj juz tylko plamie, pomodlcie sie za moje ociupinki, zeby zostaly na swoim miejscu do konca...
Ogrpmne kciuki kochana . 2 serduszka wspaniale ❤❤❤❤❤❤. Który tydzień masz?
 
Do góry