reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny ponieważ od momentu aktualizacji forum jest bardzo duży problem z jego działam mam ogromną prośbę. Jeśli ktoś ma ochotę i czas prześlijcie mi w prywatnej wiadomości odpowiedzi na poniższe pytania - szukamy Moderator ski rozwiązań problemów i potrzebujemy informacje :


Jaki masz konkretnie problem?
Jaki nick na forum?
Jaka dokładnie wersja androida?
Jaki model telefonu?
Czy na pewno korzystasz z najnowszej wersja apki?
Co konkretnie robisz, kiedy pojawia się problem i czym on się objawia?
Czy problem powtarza się zawsze, czy czasami?


To samo jeśli chodzi o jakiekolwiek inne kłopoty

Dziękuję z góry za odpowiedzi!!!!!
 
Co do tego zabiegu i stanu szyjki, to mi lekarz przy drugim zabiegu mówił że jeśli zabieg jest robiony w szpitalu w "normalnych" warunkach, a nie gdzieś na czarno cholera wie gdzie, to ryzyko uszkodzenia szyjki w dzisiejszych czasach jest na prawdę znikoma. Wiadomo że każda z nas musi wybrać sama, ale ja też dla psychiki wolałam zabieg niż tabletki
 
Dziewczyny ponieważ od momentu aktualizacji forum jest bardzo duży problem z jego działam mam ogromną prośbę. Jeśli ktoś ma ochotę i czas prześlijcie mi w prywatnej wiadomości odpowiedzi na poniższe pytania - szukamy Moderator ski rozwiązań problemów i potrzebujemy informacje :


Jaki masz konkretnie problem?
Jaki nick na forum?
Jaka dokładnie wersja androida?
Jaki model telefonu?
Czy na pewno korzystasz z najnowszej wersja apki?
Co konkretnie robisz, kiedy pojawia się problem i czym on się objawia?
Czy problem powtarza się zawsze, czy czasami?


To samo jeśli chodzi o jakiekolwiek inne kłopoty

Dziękuję z góry za odpowiedzi!!!!!

Nie wiem czy to się kwalifikuje bo to od zawsze jest problem - appka na iPhonie, nie widać sygnatur.

Druga sprawa od jakiegoś czasu - nie ma mozliwosci wejść w użytkowniczke i przeglądnąć posty przez nią napisane (kiedyś to było i przesz przeglądarkę dalej jest ta opcja ale z appki zniknęło)
 
@marshia - zycze zatem żebyś poczuła to wolne w końcu :)

@Porzeczka1234 - tak

@justkaki - gratulacje

@smerfik88 - ale zleciało! Odliczaj dni! Zazdraszczam :)

@Oczekujaca123 - piękna szyjka. Ja coś czuje ze będzie parka :))

@Destino - cieszę się, ze miałaś możliwość przytulić znów swoją córeczkę... oby jak najwiecej takich momentów i potem do domku razem
@JoannaRak - kochana, nie poddawaj się jeszcze... może los się do Was jednak uśmiechnie... Ja wolałabym tabletki ale sama przeszłam 2 zabiegi bo tutaj w Poznaniu naciskali na zabieg. Pomimo wcześniej podawanych zawsze tabletek. Głupia byłam, ze się godziłam. Skrobanka nie jest dobra... z tym, ze u mnie te obie ciąże do 12tc dociągnęliśmy mimo, ze długo się rozwijały a potem stawały i były już mniejsze niż powinny na dany czas ciąży.
 
Nie wiem czy to się kwalifikuje bo to od zawsze jest problem - appka na iPhonie, nie widać sygnatur.

Druga sprawa od jakiegoś czasu - nie ma mozliwosci wejść w użytkowniczke i przeglądnąć posty przez nią napisane (kiedyś to było i przesz przeglądarkę dalej jest ta opcja ale z appki zniknęło)
Ja mam androida a ten sam.problen sygnatur nie widac i od niektorych osob widze posty a od innych nie...
 
Jak by któraś z was miała ochotę posłuchać wykładu prof Debskiego. Mi to się włos na głowie zjerzyl jak to oglądałam... Link do: Medical Tribune
@Marthi mówił Ci lekarz, ze po usunięciu przegrody może dziecko wypaść do brzucha? o_O:oops::o Ozesz kur...
Obejrzałam. Nie wiem co mam myśleć. Z niektórymi słowami się zgadzam z innymi nie
 
reklama
@olaa90 - nieeee, nikt mi nic takiego nie mówił.... nie strasz bo już mamy wystarczająco problemów :((( Ja miałam mała częściowa to pocieszam się, ze może jest inaczej.... Obejrzę to co dostałaś.

@Porzeczka1234 - Mam nadzieje, ze nie mylę ale na 99% jestem pewna, ze Ty pytałaś jakiś czas temu o Glucko XR? Jeśli tak to wybacz, wypadło mi z głowy. Znalazłam całe opakowanie jak jesteś zainteresowana nieotwarte z terminem ważności do 2021.
 
Do góry