reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@kampina mialam i sn i cc

@olaa90 moje dzieci czesto spaly i nieruszaly sie na usg. Poza tym dzieci nie lubia ani usg, ani detektora

@marshia cudna data, ciekawe czy corce sie spodoba jak dorosnie ;)

@justkaki serduszko poczatkowo to jedna rureczka, dopiero potem sie rozwija do postaci serca, juz slyszalam takie okreslenie, mniejsza o okreslenie, super wiadomosc

@Oczekujaca123 i tak dobrze niech plynie dzien za dniem [emoji738]

Bylam dzis u Helenki. Urosla. Wazy 1665. Bedziemy sie szczepic na wzw. Dostalam ja potrzymac. Byla znacznie wieksza niz 25 grudnia. Cudnie ja tak trzymac. Raczka (dlon) kiedys byla wiekosci palca, teraz moze palec objac. Ciagle sie zatrzymuje, bo po sepsie brzuszek nie domaga. Nie dostaje narazie mojego mleka. Nati korzysta
 
Ostatnia edycja:
@kampina mialam i sn i cc

@olaa90 moje dzieci czesto spaly i nieruszaly sie na usg. Poza tym dzieci nie lubia ani usg, ani detektora

@marshia cudna data, ciekawe czy corce sie spodoba jak dorosnie ;)

@justkaki serduszko poczatkowo to jedna rureczka, dopiero potem sie rozwija do postaci serca, juz slyszalam takie okreslenie, mniejsza o okreslenie, super wiadomosc

@Oczekujaca123 i tak dobrze niech plynie dzien za dniem [emoji738]

Bylam dzis u Helenki. Urosla. Wazy 1665. Bedziemy sie szczepic na wzw. Dostalam ja potrzymac. Byla znacznie wieksza niz 25 grudnia. Cudnie ja tak trzymac. Raczka (dlon) kiedys byla wiekosci palca, teraz moze palec objac. Ciagle sie zatrzymuje, bo po sepsie brzuszek nie domaga. Nie dostaje narazie mojego mleka. Nati korzysta
Już poczytałam. Serduszko później rozdziela się na komory. Troszkę spokojniejsza jestem :)
Helenka jest silna dziewczynka i szybko nadrobi czas. W rodzinie mam bliźniaki wcześniaki. Teraz chłopaki skończyli rok i wszystko super. A byli na początku prawie 2 miesiące w szpitalu.
 
@Oczekujaca123 tak się cieszę:):):)
@marshia no data zobowiązująca...będzie kochliwa;p
Dziewczyny dzięki za pamięć,ale ja najpierw muszę powtórzyć badania. Dostałam okres 5 dni za wcześnie. Nie wiem,nie rozumiem czemu:/
Teraz muszę zbadać TSH oraz prolaktynę i estradiol. Potem się zobaczy.
@Destino super,że Helenka nabiera ciałka. I sił.
 
@Destino super wieści ... fajnie że Helenka tyle przybrała i że rośnie ... miejmy nadzieję że każdego dnia będzie coraz lepiej ...

@burczuś A ja powiem ci tak , że ja oddałam się Matce Bozej i jak dostałam zielone światło na starania A było to w styczniu. To tak najpierw stwierdziłam że miesiąc jeszcze pobiorę kwas foliowy , w lutym się pochorowalam razem z mężem odpuscilismy, w marcu robiłam jeszcze dodatkowe badania i wyszły mi markery nowotworowe , które w kwietniu okazały się pomyłka, i dopiero w maju pojechałam na wakacje i powiedziałam że jak wrócimy zdrowi to będziemy działać i udało się w pierwszym cyklu... Ja wierzę że to właśnie Matka Boża tym wszystkim kierowała ... i wierzę że u Ciebie też właśnie tak jest .... trzeba po prostu zaufać i wierzyć że nie na wszystko mamy wpływ.... mocno wierzę że ten rok należy do Ciebie ;)
 
@JoannaRak to nie wychodzi 8 tydzień. Masz 37po transferze tak? Wg moich wyliczeń to jest 6 tydzień dodając jakiś 5dniowy zarodek.
Trzymam kciuki.
Kochana przy IVF dodaje się jeszcze 14dni.
Czyli u Asi to 37 + 5 + 14. To chyba wychodzi 8+0 jeśli dobrze to liczę.

@marshia bombaaa!!!
@smerfik88 @Oczekujaca123 cudne wieści!!

@Destino przyjemnie się czyta takie wiadomości, niech Helenka rośnie zdrowo!!
 
@bea25ta, tak to teraz jest 8. tydzien. Jak obliczasz z ivf to do dpt musisz jeszcze dodac dni zarodka plus 15 dni tak jak przy normalnej ciazy do OM.

U mnie bez zmian, dzisiaj bylam u innego doktora i takze serduszka nie widzi aby pykalo. Raczej cudu tu nie bedzie, ale mowil ze matka natura rozne cuda robila dlatego aby poczekac tydzien. A wiec czekamy i za tydzien we wtorek ide na sprawdzenie i po badaniu wtedy zabieg albo tabletki.
No i wlasnie pytanie do Was, bo w Polsce w klinice mowia ze zawsze jak sie da to tabletki a u nas to raczej nastawiaja na zabieg, co myslicie? Co lepsze? Oczywiscie zalezy mi aby szybko to zalatwic i zamknac ten rozdzial.
 
reklama
Do góry