reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@oxygenium - gratulacje, wybacz ale nie kojarzę Cię :( Niemniej jeśli chodzi o encorton, mi za 1 razem nic nie było, a ostatnio męczyłam się strasznie - 3 tyg chora chodziłam :/ Dopiero po odstawieniu sterydu + antybiotykach przeszło. Nigdy tak nie chorowałam. Ba, u mnie nawet przeziębień nie było...

@olaa90 - może nakłułaś w jakieś naczynko i stąd krewka.
 
@Marthi dziękuje, jestem tu od poronienia, ale nie pisałam wcześniej
Generalnie ostatnie kilka miesięcy były dla mnie ciężkie. Ale wychodzi słońce mam nadzieje. Czekam na potwierdzenie od gin kiedy mnie przyjmie a narazie leżę bo brzuch pobolewa i oczywiście panikuje
 
Przez nocne niespanie rano mi się przysnelo i nici z pobrania krwi. Rano na glukometrze 101. Grrr
Dobrze że od środy szkola się zacznie to nie zaśpie :)
 
Dziewczyny!!!
Przyszły te buty co zamawialyscie na Sylwestra!!!



.
.
.
.
.
.


[emoji12]







IMG_0110.JPG
 
reklama
Taki tam żarcik, nudziłam się w pracy[emoji12]

Dziewczyny, zwłaszcza te nadal walczące i czekające na cud - aby ten rok był i dla nas w końcu szczęśliwy... [emoji173]️ Mamusiom zaś życzę radości z macierzyństwa, wytrwałości i wielu wzruszeń. Niech dla każdej z nas nadchodzący Nowy Rok będzie wyjątkowy. [emoji8] i lepszy od 2018!
 
Do góry